Removed Herobrine !11!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FBC.

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft News

Powered by Tumblr

Minecraft 1.4.2

The Pretty Scary Update!
+ Added a beacon
+ Added flower pots
+ Added item frames
+ Added anvils
+ Added cobblestone walls
+ Added pumpkin pies
+ Added carrots and potatoes
+ Carrots can be put on a stick to control pigs while riding
+ Added a boss mob
+ Added a new skeleton type
+ Added witches
+ Added bats
+ Added mob heads that can be placed
+ Zombies now infect villagers, but can also be cured
+ Added wooden button
+ Items can be cloned with the “pick block” action in Creative Mode
+ Items can be quickly moved to the hotbar by pressing 1 through 9 while hovering an item
+ Added /difficulty, /spawnpoint, /weather, /gamerule and /clear commands
+ Added “target selectors” for commands
+ Added option to hide capes
+ Added option to toggle vertical synch
+ Added customization to superflat worlds
+ Minor additions to the world generator
+ New potion recipes
+ Leather armor can be dyed
* Maps now start more zoomed in, and can be extended
* Redstone repeaters can now be set into a “locked” position
* New sound effects
* Portals to the Nether can now transport items and mobs
* Adventure mode now allows placing and removing blocks, but only when using the correct tools
* Changed method of placing sideways wood logs
* Improved server list
* Improved debug (F3) options
* Spawn protection is now automatically disabled if there are no defined admins
- Removed Herobrine <--Derken ??

Removed Herobrine Derken ?? Bu Yazı Hiyahyauyha Diye Gülmeme Sebep Oldu Bu Yazı Neden Sadece 1.4.2 De Yazıyor ? Notch Dalgamı Geçti Yoksa Herobrine Gerimi Dönüyor Huuuuuuuuu !!!

minecraftcrafting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herobrine geri dönse ne yazarki :D
ama ben 1.3.2 de oynarken modu vardı ama totemini daha yapmamıştım agaç kesiyordum survivalda bi baktım birisi bana saldırıyor etrafıma baktım domuz saldırıyormuş öldürdüm tnt çıktı kurulmuş patlayacaktı ve domuzun gözleri beyazdı tnt patladıktan sonra çıkanları topladım ve tam inekleri kesecektim onlarında gözleri beyazdı onları öldürüncede lav çıktı bir tek tavuklarda bir şey yoktu ve totemi yapmamıştım :S mod yüklü ama :D totemsiz çalışmıyor diye biliyordum :D
bu arada 1.4.2 de cadı ve yarasa var ek olarak :D cadı potion atıp zehirliyor 30 sn liğine yarasa bir şey yapmıyor itemlerinin isimini örsle değiştire biliyorsun bi arkadaşı kakaladım öyle :D ve canavarların kafaları ve normal insan kafası var süs olarak :D fenerde var oda özellik sağlıyor kısa süreliğine :D

FBC.

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cadılar Bayramı Yaklaştı (Onlar İçin) Acaba O Yüzden Bi Şaka Falanmı Yapmayı Planlamışlardı ? KahramanSalamura Reyizi Göndererek :p

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır.Her update de yazıyor.Aldırma sen.

batuman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama ben 1.3.2 de oynarken modu vardı ama totemini daha yapmamıştım agaç kesiyordum survivalda bi baktım birisi bana saldırıyor etrafıma baktım domuz saldırıyormuş öldürdüm tnt çıktı kurulmuş patlayacaktı ve domuzun gözleri beyazdı tnt patladıktan sonra çıkanları topladım ve tam inekleri kesecektim onlarında gözleri beyazdı onları öldürüncede lav çıktı bir tek tavuklarda bir şey yoktu ve totemi yapmamıştım :S mod yüklü ama :D totemsiz çalışmıyor diye biliyordum :D
bu arada 1.4.2 de cadı ve yarasa var ek olarak :D cadı potion atıp zehirliyor 30 sn liğine yarasa bir şey yapmıyor itemlerinin isimini örsle değiştire biliyorsun bi arkadaşı kakaladım öyle :D ve canavarların kafaları ve normal insan kafası var süs olarak :D fenerde var oda özellik sağlıyor kısa süreliğine :D

bide o kafalar kask olarak takılıyor

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben arkadaşlarımla 1.4.2 de hamchi server oynuyodum 3 kişiydik bir gün madenden döndük evimde "go away or die" yazıyordu altında da "herobrine" diye not düşülmüştü bunu arkadaşlarım yapamaz.Çünkü hep onlarla takıldım sonra oyundan çıktık ama skype ile görüşüyorduk.Ve serveri ben kurduğum için ne giren olmuştu ne de çıkan.O yüzden onlar yapamaz.Sonra tekrar serwere girdiğimizde bi portal vardı golden blocklarla falan döşenmişti.Üstünde de ingilizce olarak (bütün notlar ingilizce idi) "GET IN THE PORTAL" Yazıyordu.Portaldan içeri girdiğimde Nether Kalesinin yanında doğduk ve yine bir tabela vardı.Üsdünde de "I Hate You CriM1Nal yazıyordu.(bu arada oyunum orjinal ve oyundaki adım CriM1Nal) hemen gamemode'umu değiştirdim etrafta başka bir şey yoktu tekrar normal dünyaya döndüğümüzde ise evime 3-4 tane redstone torch dizilmişti.bende hemen evimi tnt ile patlatıp evime lav döktüm.Sonra yeni bir tabela geldi.Üstünde (ingilizcesini tam hatırlamıyorum o yüzden türkçesini yazdım) "redstone torchları kırma sinirleniyorum" yazdı.Sonra (XRay mod kullanıyorum) yer altına baktım ve golden block gördüm.hemen yere doğru kazdım ve bir stronghold çıktı.Heryeri redstone torch ile donatılmıştı,yerleri bile.Sadece 2 blok boş kalmıştı oraya da tabela koyulmuştu üstünde de "I find you CriM1Nal" yazıyordu.2. tabelada ise "I killed you CriM1Nal" yazıyordu.Neyse sonra böyle böyle olaylar oldu tüm kasabayı havaya uçurduk.(biz bir köyde yaşıyorduk.)En ilginç olanı ise biz Herobrine'da NPC aklı var sanıyorduk hatta arkadaşlarımdan biri onun için bir tuzak bile kurdu.Fırlatıcı içine patlayıcı anında hasar 2 ve ateş topları koydu Herobrine ise gelip bu anında patlayıcı hasar 2 leri alıp yerine creeper yumurtası koydu ve yeni bir not bıraktı."Bu tuzaklar bana işlemez gibi birşeyler yazıyordu.Şimdilik bu kadar böyle yazmamın sebebi kolum yoruldu :D yazmaktan ama bu daha 2 gün önce başımıza geldi devamını bir 15-20 dakika sonra yazacağım

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu gerçek bir olay dediğim gibi 2 gün önce başımıza geldi.

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yoktu ama işin sırrını çözdüm arkadaşlarım beni trollemiş :oops: :bored: :D :roflmao:

oollgguunn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bide Server ini verirmisin orjinal adım''oollgguunn''

oollgguunn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

O totem kurulu olmasada herobrine geziyo etrafta gizli gizli alıyor onları yapıyor gözlerini beyaz ve herobrinenin emrinde oluyolar gözü beyaz olan şeyleri gördüğünde öldürme kaç çünkü herobrine senin nerde olduğunu görüyor ve arada sırada çok sisli de oynarsan herobrine seni altın gözle gözetliyor vallaha ama bende modu yüklenmitor :/ dediğim gibi gözü beyaz olan şeyleri gördüğünde öldürme kaç çünkü herobrine senin nerde olduğunu anlıyor öldürdüğün zaman daha sinirleniyor :)

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O totem kurulu olmasada herobrine geziyo etrafta gizli gizli alıyor onları yapıyor gözlerini beyaz ve herobrinenin emrinde oluyolar gözü beyaz olan şeyleri gördüğünde öldürme kaç çünkü herobrine senin nerde olduğunu görüyor ve arada sırada çok sisli de oynarsan herobrine seni altın gözle gözetliyor vallaha ama bende modu yüklenmitor :/ dediğim gibi gözü beyaz olan şeyleri gördüğünde öldürme kaç çünkü herobrine senin nerde olduğunu anlıyor öldürdüğün zaman daha sinirleniyor :)
tmm :D

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
notch bir iki espri olsun diye yazdı güldürdü ama bayatladı artık bu şaka :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...