Reis-Craft Nitrado Güvencesiyle reiscraft.nitrado.net Alimlar Başladi Whitelist

FireDragons

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selam millet yeni serverimle karşınızdayım serverimiz 7/24 olup faction olcaktir başvurulariniz yoruma
Ad:
Soyad:
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri:
Plugin Bilgileriniz (Wg We):
Varsa Skype:

HeadStorm

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Fetullah
Soyad:Özen
Nick:Earstorm
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri: mc.basecraft.net
Plugin Bilgileriniz (Wg We): wg we gm
Varsa Skype: fetullahx

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Fetullah
Soyad:Özen
Nick:Earstorm
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri: mc.basecraft.net
Plugin Bilgileriniz (Wg We): wg we gm
Varsa Skype: fetullahx
Başarılar Kardeşim İnş Build Ya Da Admin Olursun.Bende Yetkili Olcamda Swde İstek Geldi.Birlikte Çalışırız Hem.

12kuzey12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Kuzey
Soyad:*****
Nick:12kuzey12
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri: 4 serverda
Plugin Bilgileriniz (Wg We): Wg ve We full market,arsa,claim falan herseyi biliom
Varsa Skype: ProGamer-12kuzey12

FuckerNoobs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Serdem
Soyad:-------
Nick: SerdemTr
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri: Bir kaç serverde Admin Builder Felan Olmuluğum var
Plugin Bilgileriniz (Wg We): Evet Çoğu Şeyi Biliyorum Wg atmayi We yi de biliyorum
Varsa Skype: Var veriyim ama çok girebildiğim söylenemez :D crosshead2003

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Kuzey
Soyad:*****
Nick:12kuzey12
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri: 4 serverda
Plugin Bilgileriniz (Wg We): Wg ve We full market,arsa,claim falan herseyi biliom
Varsa Skype: ProGamer-12kuzey12
Eleştiri Olarak Algılama Ama Herşeyi Bilmek İçin Minecraft Lisanslı Üye Olman Lazım.[DOUBLEPOST=1386410193,1386410055][/DOUBLEPOST]Ad:Yaşar
Soyad:Dilber
Nick:caiomanza
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri:ÇOk İyi Hatırlamıyom Ama Sen Benim Başvuruma Bakmıştın.Ondan Öğrenmişindir Zaten.
Plugin Bilgileriniz (Wg We):Wg,We,Plotme,Market,NPC...
Varsa Skype:[email protected]

12kuzey12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eleştiri Olarak Algılama Ama Herşeyi Bilmek İçin Minecraft Lisanslı Üye Olman Lazım.[DOUBLEPOST=1386410193,1386410055][/DOUBLEPOST]Ad:Yaşar
Soyad:Dilber
Nick:caiomanza
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri:ÇOk İyi Hatırlamıyom Ama Sen Benim Başvuruma Bakmıştın.Ondan Öğrenmişindir Zaten.
Plugin Bilgileriniz (Wg We):Wg,We,Plotme,Market,NPC...
Varsa Skype:[email protected]
benim mineraft premium parayla aldım

FearCraft-

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype : [email protected] | 1 Yıllık Serverim vardır WG,WE - Plugin - Plugin Türkçeleştirme - GroupManager - Plotme vs. Oyun hakkındaki herşeyi bilirim. | Yaş : 17 (Mikrofon Açabilirim) Komutları tek tek yazmayayım Skype özelden yaz. Konuşalım [23 Tane Serverda Admindim + 1 Yıllık (200 Kişilik Full Çeken) Serverim vardı.]

Eren.kaya15

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adım:Eren
Soyadım:Kaya
Yaşım:13
Mc Bilgim:%100
Plugin Bilgim:%96
Daha Önceki Tecrübelerim:Admin-kurucu-mod-mimar-pluginer
Neden Beni Seçmelisiniz:Çünkü Benim Gibisini Bir Daha Bulamazsınız !!

OguzOr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Oğuz
Soyad: Orhan
Nick: OguzOr
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri: SealCraft BukCraft SpecialCraft RoshCraft EthoCraft...
Plugin Bilgileriniz (Wg We): Wg'de gerektiği kadar bilirim flagleri vs. bilirim. WE'de çoğu kodu biliyorum. Bir .ok işe yarayan plugin bilirim. Plugin ayarlayabilirim.
Varsa Skype: oguzix12

ppanket

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad:Ulaş
Soyad:Özel bilgi
Nick: ppanket (Prenium)
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri:Bissürü serverde buildelikyaptım ve tarionun builderlik ekibindeydim
Plugin Bilgileriniz (Wg We):İkiside
Varsa Skype: ppanket

PixelOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Yavuz
Soyad: Çetin
Nick: PixelOnly(Mineshafter) Fiorano1337(Premium)
Tecrübeleriniz(Yani Daha Önce Bir Serverde Yetki Aldınızmı Aldıysanız Hangileri: GoldCraft Emekcraft Mooncraft PanpaGaming
Plugin Bilgileriniz (Wg We): Neredeyse Hepsi
Varsa Skype: Trabz0nLeee