ReelSurvival.nitrado.net-[32 Slots] -[4 GB Ram]- Köylü Ticaret - Timber Mod - İpeksi Spawner- %0 lag

jrlanet67

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Herkese Merhaba Millet! Bugün sizlerle bir sunucu tanıtımı yapacağım. Tamamen Survival özellikli sonsuz keyif tadımı ile karşınızdayız. CreepCrafter olarak ben sizi uzun süredir izlemekteyim ve nasıl serverler istediğinizi keşfettim. Benim gibi serverler istiyorsunuz bende bunun için sizlere bir server açtım. Emin olun hiç kapanmayacak...
Neyse sunucu özelliklerimize geçelim...;
Server | 30 Kişilik |
Server | Ram Durumu Gayet İyidir |4 GB |
Serverimizde | Kapanma Lag Sıkıntısı Pek Sık Rastlanan Durum Degildir Bu Olaylar
| ReelSurvival|
| IP:ReelSurvival.nitrado.net
| Sürüm 1.7.2|
| Özellik:SSurvival/Hayatta Kalma|
| Server Kapanma Riski Yoktur|
| Server'de Lag Yoktur|
| Server 7/24 tür|
| Meslek Sistemi |
|Boss Sistemi Vardir| | Portal Sistemi |
| Ve Birsürü Eglenceli Seyler |
| Serverde Bir Tek Sen Eksiksin|

server videosu

Son düzenleme:

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
az önce servere girmeye çalıştım white list te yoksun dedi server açık mı ? adım Monkeygunner5000

AnduK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun para için açıldığı her halinden belli. VİP ler ucuz üstelik faction sunuculardaki VİP eşyalarıyla da aynı eşyalar veriliyor.

owwman3838

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Begenmiyorsanız Oynamayın kardeş Zorla begendirecek halimiz Yok Gidin başka survival serverlara bakın Vip eşyalarını bizden çok veriyor. Lutfen Biraz
Araştırında gelin Hangi factionda goldvip e p 2 veriliyor Normalde Bir faction serverda Goldvip e P 4 veriliyor.. Tabikide vipler oyunculardan ustun olmak zorunda.
Ne demişler Parayı veren Düdüğü çalar... İstediginiz duzeyde Bir server buldugunuzda banada haber verin.Sizin istediginiz heralde para vermeden Viplerle Eşit seviyede item almak ???

AnduK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O bezelye beynin yetseydi zaten survival sunucuda vip olmayacağını da bilirdin. Para amaçlı açılmış bir sunucu ve hala daha savunmaya çalışıyorsunuz.

jrlanet67

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bu işten para kazanmasak nie uğraşalım kardeş? vip olmasa swyi nası büyülteceğiz :)

owwman3838

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
O bezelye beynin yetseydi zaten survival sunucuda vip olmayacağını da bilirdin. Para amaçlı açılmış bir sunucu ve hala daha savunmaya çalışıyorsunuz.
Kardeş Kendini Çok zeki Zannediyorsun Allahını Tüm türk serverlarını Dolaş hangisi Para kazanmayı amaçlamıyorlar .Bir swnin Surekliligini Koruması için Vip satışları Mecburidir.Daha Allah bilir Hayatında Server açmamışsındır.Şimdi Uza Kendi çöplüğünde yaŞa

owwman3838

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeş sorun yok server survival olsada Faction anladık.
Kardeşim demekki hayatında faction sunucu görmemişsin. Suana kadar 6 tane Serwer actım hepside tuttu.Şimdi senin dediklerini yapsam Swnin hali ne olacak ??[DOUBLEPOST=1428759234,1428732123][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1428778694][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1428820638][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1428833590][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1429008523][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1429190526][/DOUBLEPOST]++[DOUBLEPOST=1429264170][/DOUBLEPOST]++