redstone nedir ilk 2 naptınız (benim fikrim yazılı sizin fikrinizi yazdınızmı ?)

oğuzhan12345

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuna başladınız geliştiniz redstone buldunuz kullanmasını nasıl sağlarsınız şimdi ben ilk oyuna başladığımda 3 sene oldu 11 yaşındaydım birşeyler yoktu işte redstonelarla birşeyler yapmaya başlamıştım ozamanlar alphadan çıkmıştı betaya gircekti sonra dedimki ben bunlarla bir kapı yapim dedim redstoneları birleştirdim 2 demir kapı ypatım bir evin içine koydum otomatik bir sistem yaptımki biraz zordu :D gerçekten zordu çünkü videoda yok adam gibi ozamanlar bende işte kendim bulmaya çalıştım bir devre çıtkı ozamanlarda oyunun içinde bugdan bir şey yok gibi :D sonralardan kurdum işte takılıyorum filan ondan sonra ben buydayları toplardım hep ozamanlarda betaya girdik ozaman tohumlar filan var işte ooo bunlar sıktı dedim otamatik bir tarla yaptım pistonlar var pistonları 2 yere bağladım ve 2 yere su koydum o sularlada yerlerdeki tohumlar gidecekti ve buğdaylarda bir yer ayarlardım sonra büyüdükten sonra o düğmeye bastım ve açıldı sonra sular bi arada tohumları ve buğdayları götürdü ben ilk 2 şeyi böle ypatım ozamanlar ne güzel oynardık şimdi artık sıkıldım oyundan artık redstonela değil daha çok modlarla oynarım rpg tarzı filan işte benim redstone hikayem 1 sene önce multiplayer a başlıyınca
sonra erdi peki siz ilk redstonelarınızı neyle birleştirdiniz yada devre naptınız yazın paylaşın

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Evin etrafını redstone tozuyla çevirdiğimi hatırlıyorum. Canavarlar içeri giremez sanıyordum. :D

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
pistonlar çıkana kadar kullanmamıştım diye hatırlıyorum ki o da sanırım beta 1.3.5 yada 1.3.0 daydı
beta çıktığından beri oynuyorum

Lovebeer24

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm zaman aldım koydum yerlere heraldekan dedim

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Videolarını izleyip arkadaşımdanda bayağı öğrendikten sonra indirip oynadığım için sorun olmadı :D