REDSTONE FESTİVALİ SENDE YERİNİ KAP

mertimirti1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben Yigithan bu gün sizlere yapımı olmakta olan redstone Festifavalinde red stine ile yapılan icatlar nasıl yapıldıgını tanıtılmaktadır .Sizde yer Almak Ve redstone çalışmanızı eklemke isitiyorsanız [ADINIZIDA EKLEYECEZ]Bana ulaşın Sizde Katılın ÖNERİLER SUNUN ADINIZDA EKLYELİM

RESİMLER

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
nasıl bu işler nasıl işliyor ödül falan varmı.

HERŞEYİ AYRINTILI ANLATIRMISINIZ.

mertimirti1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır Arkadaşalar Ödül Yok ama 1. 2. ve 3. sececez

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıntılı bilgi vermen gerekiyor.Server da mı buluşacağız?Hangi gün,hangi saatte olacak?Bence daha profesyonel birini bul.Festivali o hazırlasın.Ama onun dışında redstone festivali güzel bir fikir.Daha önce denendiğini sanmıyorum.Yapılırsa güzel olur.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Premium'un tek farkı premium serverlere girebilme ve tip değiştirebilme.Başka bir avantajı yok.Sence biraz az değil mi?
Sen Türk serverler ile Amerikan, İngiliz serverlerinin farkını bilmiyorsun galiba.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen Türk serverler ile Amerikan, İngiliz serverlerinin farkını bilmiyorsun galiba.
İngiliz serverlerin özellikleri de farklı değil.Sadece çoğu Türk serverine o özellikleri koyma gereği duymuyorlar.Ama bazı serverlerde var.Hide N Seek Quake Craft,One In The Chamber gibi oyunlar içinse onların olduğu Türk ve Crack bir server var.Onları istemezsen orjinal maplariyla Hunger Games ve Kitli Hunger Games bile var.Aynı serverda.İstersen sana verebilirim IP adresini.

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler tam olarak nedir bu? Nasıl bir yarışma olacak?