] ] ReallyCraft [ ] [1.6.4] ][ Tekrar Online! ][ İp: 31.210.111.72 ][ 16GB ] [ MiniGames ] 999 Kişi!

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yakında Konu Tekrar Güncellenecektir! Yeni eklemeler ile geliyoruz!

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi bakarmisin kardes sorunum varda serverde 3 p4 set repair attirirken clag sildi ve üşeniyorum ypamaya istersem yine yaparim ama sürkli p4lerin gitmesinden gina geldi ilgilenirmisin bi

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Özür dileriz verdiğimiz rahatsızlıktan Serverde hata var otomatik clear cekiyor Panele girip en Kısa Sürede Hata Düzeltilecektir.

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki p4 setler geri veriliyormu yani aprasinida verebilirim tabi youn parasi varda :D

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Malesef öyle bir şey yapamayız. Hatayı bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.[DOUBLEPOST=1384944073,1384894108][/DOUBLEPOST][Güncel]

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neyse yinede teşekkürler ve swde bug var galiba bi adam yeni basladi yarim saat sonra 700 k yapti lapis bile kazmadan söyliyimde

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz Bu yazıyı Daha düzenli rahatsız edici hareketler kullanmadan yazmış olsaydınız daha iyi olabilirdi Zaten yazış şeklinizden kaç yaşınızda olduğunuzu anlıyabiliyorum..

acemioyuncu190

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Helli adam gitti 700 k var dedi cikti girdi ama kim bilmiyorum galiba parayi diger hesabina yolladi

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AŞIRI DERECEDE LAG VAR BE AGA. GECE GEÇ GİRİYORUM HEP. TOPLAM 2 KİŞİ VAR LAG'DAN GEÇİLMİYOR YİNEDE :S

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverde evet lag oluyor gerçekten bunu antichat yapıyor cok kastırıyor serveri en kıza zamanda kaldırıcaz l @SahinOzturk Server Suana kadar hiç çökmedi kendi internet probleminiz.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilgi için teşekkürler. serverı çok beğendim. lag çözülsünki memnuniyetimiz artsın. saygılar selamlar..

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederiz birçok oyuncuyu bu lag yüzünden kaybettik ben asıl ilginiz için teşekkür ederiz yakında server makinası alıcaz Ve su antichat problemiyle uğrasıyoruz Serveri hakikkaten kastırıyor :)