[ReaLDaWN.Nitrado.Net] (1.8+) {Dungeon War Challenge} /Kaliteli Server Arayanlara\

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnternetten Buldum.

SkyBlock Serverine Kolay, Orta, Zor, Usta Seviye Görevler Eklenmiştir.

SnipeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vip hammaddesinde maden blockları olan sunucudan pek bir şey beklenir mi :/ Bu arada sunucu neden hub kısmında değil?

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vip hammaddesinde maden blockları olan sunucudan pek bir şey beklenir mi :/ Bu arada sunucu neden hub kısmında değil?
Konu Sadece Factionu Tanıtıyor. Serveri İlk Açtığım Zaman Factiondu Sadece.
Server Daha Sonra HUB Olduğu İçin Konuyu Burdan Silmedim.

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi sunucunun gelişmesi lazım, builderiniz kimse vallahi atın onu bak hazır oldugu maplar çok belli lapis 1 ile lapis 2 nin arasındaki farka bak lapis1 de o kadar emek vermişin neden 2 dede emek vermiyorsun.Sonracıma hammadde zaten schematic klasik plugin paketlerine koyuyorlar.Konu tasarımını gelişi güzel yapmışsınız bütün warpları koymak biraz kötü olmuş 4 5 tane koysaymışsın bari gerisini adamlar görseymiş daha iyi olurdu.Sunucuya farklı eklentiler getirebilirsin /menu ozelligini daha farklı yaparak içine başka türden blocklar ekliyebilirsin ve başka bi yere bağlantı kurabilirsin o açıdan sunucun için iyi olur.
Şimdi puanlamaya gelirsek;

----[-]---
Konu Tasarımı; 3
Build; 1
Yetkililer ile iletişim; 3,5-4
Plugins; 3 (Rutbe olmasa 0 zaten)
Konu İçi Tasarımlar; Double Zero ( iki sıfır)
Sunucuya Emek; 2,5
---[-]---
DIPNOT; Kendinizi geliştirin geniş bir bakıma sokun profesyonel builder bu devirde fazlasıyla var 1 günlük kiralama gibi alın 1 gün boyunca yapabildiği kadar warp yapsın ve çokda emek versin tabikide bu sayede oyuncu daha çok artar.
Konunuzada önem vermenizi tavsiye ederim sanki konuyu 10 dakikada acele bi yere gidiyormuş gibi açmışsın oda kötü olmuş değiştir.
Burada daha fazla anlatmak istemiyorum skypemi ekle istersen gerisini orda anlatırım :pof:

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server Güzel. Bunu Tuttum..
Yorumunuz İçin Teşekkürler, Sağolun,.
Hhahaha.

Bu kadar rezil bir sunucu görmedim.

Hile kullanmaya teşvik edip öbür hileleri yasaklıyan bir sunucu. (zaten kimsenin hileden banlandığı falanda yok)

Bari Anti-Hilemin config'inden renkleri çalmasaydınız. (Server'de emek harcamadıkları yetmediği gibi renkleride yapmaya üşenmişler)

Adamlar NCP Speed Bypass la heryerde geziyor bi NCP config yüklemeyede üşenir mi insan. (yapmaya üşeniceklerini bildiğim için yüklemeye dedim)

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eh Buda Bir Görüş, Ne Diyim.
Bide Bu Arada Edit Hileleri Çoğu Plugin Engellemiyor.
Tıpkı Senin Kodladığın Anti Cheat Plugininin Engelleyemediği Gibi.
Birde Sunucu Benim Sunucu, Yorumun İçin bir şey Diyemem Ama;
Serveride Eleştirmen Bi Yere Kadar. Bide Ben Senin Gibi Renkli Bi İnsan İlk Defa Görüyorum.

Teşekkürler :D

iTsNooty

Explorer
Sponsor
En iyi cevaplar
0
Resimleri çekerken pvp texture pack i kullanmak yerine shaders kullanmayı deneyebilirdiniz...

Eh Buda Bir Görüş, Ne Diyim.
Bide Bu Arada Edit Hileleri Çoğu Plugin Engellemiyor.
Tıpkı Senin Kodladığın Anti Cheat Plugininin Engelleyemediği Gibi.
Birde Sunucu Benim Sunucu, Yorumun İçin bir şey Diyemem Ama;
Serveride Eleştirmen Bi Yere Kadar. Bide Ben Senin Gibi Renkli Bi İnsan İlk Defa Görüyorum.

Teşekkürler :D

Anne babanızdan gizli bir şekilde onların kartlarıyla sunucu açmayı biliyorsunuz bi tane de anti-hack programı alamadınızmı ?

Yorumunuz İçin Teşekkürler, Sağolun,.

fake hesaplar açıp güzel sunucu yazmak nedir türkiyede minecraft bu kadarmı düştü :(

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resimleri çekerken pvp texture pack i kullanmak yerine shaders kullanmayı deneyebilirdiniz...

Anne babanızdan gizli bir şekilde onların kartlarıyla sunucu açmayı biliyorsunuz bi tane de anti-hack programı alamadınızmı ?

fake hesaplar açıp güzel sunucu yazmak nedir türkiyede minecraft bu kadarmı düştü :(

Yaşınızın 15'ten Büyük Olduğuna Bile Şüpheliyim. Senin Paralı Dediğin Anti-Cheat'ların Çoğunu Kullandım. Hepside Kusursuz, Hatasızmış Gibi Yok Gizli Gizli Kredi Kartından Çektiğin Paralarla Plugin Al Diyosun. Sen Bilmiyosun Her Hile Koruma Plugininin Bir Açığı Vardır. Bu Açıkla İllaki Gene Hile Kullanabilirler. hiçbir Koruma %100 Koruma Sağlamaz. Hilelerden Kurtulmak İstiyorsan Bilirsin Ki Launcher Kodlatmak Lazım. Bunun Harici Hilelere Çözüm Bulunmaz, Bulunamazda.

Shader Pack Sadece Güzel Gözükmesini Sağlar Birazda Gerçekçilik Katar, Bu Yüzden Güzel Gözükmesede Olur,.

Birde Ayrıca Şunun İçinde Teşekkür Ederim;
bir şey Bilmeyipte İnsanları Yargılamana Hasta Oldum. Nolmuş Yeni Hesap Açıp Yorum Yaptım Die, Zaten O Yorumu Yaptığım Sıralar Satın Aldığım Reklam Vardı, Yani Konu En Üstlerdeydi, Üstelik Yasak Filanda Değil.

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşınızın 15'ten Büyük Olduğuna Bile Şüpheliyim. Senin Paralı Dediğin Anti-Cheat'ların Çoğunu Kullandım. Hepside Kusursuz, Hatasızmış Gibi Yok Gizli Gizli Kredi Kartından Çektiğin Paralarla Plugin Al Diyosun. Sen Bilmiyosun Her Hile Koruma Plugininin Bir Açığı Vardır. Bu Açıkla İllaki Gene Hile Kullanabilirler. hiçbir Koruma %100 Koruma Sağlamaz. Hilelerden Kurtulmak İstiyorsan Bilirsin Ki Launcher Kodlatmak Lazım. Bunun Harici Hilelere Çözüm Bulunmaz, Bulunamazda.

Shader Pack Sadece Güzel Gözükmesini Sağlar Birazda Gerçekçilik Katar, Bu Yüzden Güzel Gözükmesede Olur,.

Birde Ayrıca Şunun İçinde Teşekkür Ederim;
bir şey Bilmeyipte İnsanları Yargılamana Hasta Oldum. Nolmuş Yeni Hesap Açıp Yorum Yaptım Die, Zaten O Yorumu Yaptığım Sıralar Satın Aldığım Reklam Vardı, Yani Konu En Üstlerdeydi, Üstelik Yasak Filanda Değil.
Her anti-hile pluginin bir açığı vardır diye hiç mi kullanmıyacaksın ?
Ona bakılırsa sanal alemde herşeyin bir açığı var. Google'ın bulunmamış kim bilir kaç tane açığı var. Sunucunun'da açığı var.

bir şey bilmeyipte yorum yapmana hasta oldum. Yapılan bir launcher'ın kodlarının değiştirilebildiğini bilmiyorsun herhalde.
Her türlü hile kullanılabilir bu oyunda kaçışın yok. Sadece kısıtlayabilirsin. İster launcher olsun ister Minecraft'ı baştan kodla.

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kısıtladığın Zaman Engellemiş Olmuyorsun; Gene Bi Taraf Kullanıyor, Bi Taraf Kullanamıyor,.

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kusara bakmayın ama cami warpı sacma adamlar küfür ediyorlar.
Cok fazla lapis yapmısınız begendim.
Puan10/10