[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

drwow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): John Max
Role Play Yaşınız:34
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):Yıllar önce John Max'in babası suçsuz yere meydanda çıkan silahlı bıçaklı kavgadan polisler tarafından tutuklandı.Aslında hiçbir suçu yoktu elinde ne bıçak ne silah hatta yumruğunu dahi sıkmamıştı.Mahkeme kararı ile infaz edilen Fred Max artık hayata gözlerini yummuştur.John Max ise polislerin inadına mafyalığa başlamıştır.Daha küçük yaşta hırsızlıklar yapmaya başlayıp 22 yaşına kadar sürdürmüştür.Sonrasında daha büyük şeyler...O artık 34 yaşında tehlikenin farkında ama tehlike onun göbek adı.Polislerin en büyük belası...

minecraft adım (gerekliyse) drwow
skin yok :(

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar, başvurularınızı lütfen site üzerinden yapın.

RipJokerRole

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Rip John Evans(Rip lakap)
Role Play Yaşınız: 19
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): John 19 yasında genç bir cocuktur ailesi mafyadır ama John'un bundan haberi yoktur. Bir gün John babasını bir arkadaşına uyuşturucu satarken görmüştür buna sinirlenen John araştırmıstır ve ailesinin bir mafya olduğunu anlamıştır. Arkadaşına böyle bir bela satmasına dellenen John babasını öldürmüştür ve polislerden kaçmıştır.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Kapansın,
Sunucu Survival'a dönüştürülüyor.

umut25

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz):Zack Johnson
Role Play Yaşınız:18
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):
Karakterimin hikayesi:Bir ergen okulda okur. sonra üniversiteyi bitirip çalışmaya başlar. Bakanın koruması olur ve çok iyi para kazanır fakat

arkalarında mafya vardır. mafya ile mafya babası gelir ve sniperle zacki vurur o yüzden zack zakat olarak yaşamaya başlar.

karakter adım: umut255

ahmet93

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz):Zack Johnson
Karakterimin hikayesi:Bir ergen okulda okur. sonra üniversiteyi bitirip çalışmaya başlar. Bakanın koruması olur ve çok iyi para kazanır fakat
arkalarında mafya vardır. mafya ile mafya babası gelir ve sniperle zacki vurur o yüzden zack zakat olarak yaşamaya başlar.

karakter adım: umut255
adam survavil yapcak diyo

Manly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Roleplay isminiz:Kenndy Crox
Roleplay Yaşınız:25
Hikaye:Kenward Crox
, 28.07.1990 Tarihin'de Amerikanın Los Santos şehrinde dünyaya geldi. Ailesinin maddi durumu çok iyi değildi evde tek çalışan kişi babasıydı, babasının mesleği ise polisti. Kenward'da babasının mesleğini istiyordu. Kenward, 5 Yaşındayken annesi ile birlikte parka gitmişlerdi, hava çok sıcaktı, annesi parkta bankta otururken Kenward arkadaşları ile oyun oynuyordu, annesi markete su almaya gittiğinde Kenward'ı kaçırmışlardı, kaçıran kişiler maskeli ve silahlıydı, oldukça tehlikeli insanlardı. Aradan 1 gün geçtikten sonra, Kenward'ın babasını arayarak yüklü miktarda fidye istemişlerdi, fakat babasının yeteri kadar parası yoktu. Babası, olayı polis arkadaşlarına anlattı. Operasyon yapıp, Kenward'ı alacaklardı. Kenward'ı kaçıran kişiler babasını tekrar aradı ve buluşacakları yeri, saati söyledi. Babası polis arkadaşları ile Kenward'ı kurtarmıştı, Kenward o günden sonra polislerin çok iyi insanlar olduğunu düşünüyordu. Kendiside iyi bir insan olmak istiyordu, o günden sonra kafaya koymuştu polis olacaktı. Kenward ilk okulu ve orta okulunu başarılı bir şekilde bitirmişti. Lise sınavlarında, Polislik lisesini kazandı. Polislik lisesine başlayacağı zaman, onun hayat düzenini bozacak çok kötü bir şey oldu. Babası, gittiği bir operasyonda kalbinden vurularak öldürülmüştü. Kenward çok üzülmesine rağmen, hedefinden vazgeçmedi ve liseyi başarılı bir şekilde bitirdi. Üniversite sınavlarında Los Santos Polis akademisine başvurdu ve sınav sonucu olumlu yönde çıktı ve akademiyi başarılı bir şekilde bitirirerek, Los Santos Polis Departmanın'da Memur I olarak görev yapmaya başladı....

yucib123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Karakter adim:Cemgunes
Roleplay isminiz:Jimmy
Roleplay Yasiniz:18
Hikaye::Jimmy amca
Ben Jimmy. 18 yaşına kadar ailem ile birlikte huzur ve mutluluk içinde yaşıyorduk. Ta ki ailem beni ve 13 yaşındaki kardeşimi terkedip başka bir ülkeye gidinceye kadar. Hayat artık bizim için çok zor ve para kazanmak için çalışmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Burada başka bir akrabamız da yok ve ben büyük olduğum için kardeşimin tüm sorumluluğunu üstlenmek zorundayım. Onu yetimhaneye vermek istemiyorum. Ama bunun için çok fazla çalışmalıyım. Ve onun eğitimi için elimden geleni yapmalıyım. Tabii ki sokakta yaşıyoruz. Çalıştığım yerdeki usta çok sert bir adam. İşyerinde kalmamıza bile izin vermedi. 5 ay boyunca böyle idare ettik. Fakat kardeşimin geçirdiği trafik kazası onun ölümüne neden olmuştu. Bu beni tam anlamıyla yıkmıştı. Ve ebeveynlerime olan öfkem bir nebze daha artmıştı. tam 3 ay boyunca doğru düzgün hiçbir şey yemedim ve sürekli hastalanıyordum. Küçük bir ev tutmuştum ama tabii ona da ev denilebilirse. Hayat zindan olmuştu artık bana. Birkaç kez *******a kalkıştım ama yapamadım. Kendimi içkiye ve uyuşturucuya verdim birden. Her gün sokak çocuklarıyla uyuşturucu kullanıp sızıyorduk. günler böyle geçiyordu. Tam hayatım böyle gidecek derken karşıma yaşlı bir adam çıktı. Bana nerde yaşadığımı, neler yaptığımı sordu. Neyse ki ben ayıktım ve yaşlı adama durumumu anlattım. Bana gerçekten çok acıdı ve bir teklif sundu. Beni tedavi ettirip yaşama tekrar başlayacağımı, bir iş bulacağını, artık düzgün bir hayatımın olabileceğini anlattı. Ve bunun karşılığında tüm sokak çocuklarını, uyuşturucu kullananları o amcanın yanına götürecektim. Ve onlara da yardım edecekti. Tabii ki kabul ettim. Tüm çocukları topladım ve götürdüm amcanın yanına. Uzun bir tedavi aşamasından geçtim ve artık kendimi daha iyi hissediyordum. Son tadavimi olup hastaneden çıkmıştım. Yaşlı amcanın evine gittiğimde onun öldüğünü ve mirasını bana bıraktığını öğrendim. Artık o adam benim kahramanım. Ve hayata yeniden başlıyorum.................

BowProDX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Artık Başvuru Yapmaya Gerek Yok. Server Kapandı Yerine Survival Server Açıldı.

asifMC51

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz): albert
18 yaşına kadar köyde yaşayıp sonra 18 yaşından sonra şehire gidip para kazanmak isteim kazanıp geri köyüne gitip sevdiği kızı almak istiyodu kızın babasını istediğ miktar çok yüksek oldugundan o parayı 5 yılda kazanıp köyüne gitiğinde sevdiği kız çoktan evlenmiş olması ve köylü şehre gitip para kazanmaya devam etmesi

12enez12

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kayıt Formu:
Role Play İsminiz (İngiliz):spdmiked55
Role Play Yaşınız:38
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf):spdmiked55 bir gün okula giderken 3 kaba dayı tarafından okul harçlığı alınır ve o gün eve geldiğinde çok ağlar. Ailesi çok fakirdir ve ona o parayı çok zor şartlar altında verir . spdmiked55 her gün ben büyüyünce bende mafya babası olup o 3 kaba dayının haddinden geleceğini söyler ve çok büyük bir mafya babası olur.

Ardatr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçek mc adı:RedExtreme Oyun Adı:Mark Johnson Role play yaşı:18 Hikaye:Bir gün okuldan eve dönüyordum aslında dönmek istemiyordum babam gelmişti arabaya bindim eve gittik bu gün lossantosa gideceğiz dedi babam biletleri almıştı bile lossantuosa geldik arabadaydık babam kiralamıştı babamda annemde beni sevmiyordu birden bir baktım baban beni arabadan iti verdi o anda artık yanlış yaşıyacağımı ve asi bir genç olacağımı anlamıştım kokain uyuşturucu ve silah...

İgnalarınTownu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Jason Jakson
Role Play Yaşınız: 16
Karakterinizin Hikayesi:Jason birgün partiye gider ve orada hiç tanımadığı biri onu bayıltıp evine götürür.Ve bi adam onu izliyodur Jason'a işkence etmeye başlamışlar.Gece olmuş ve Jason Kaçmış.Kaçarken oradaki nöbetçiyi bir bıçakla öldürmüş ve polisler tarafından aranmaya başlamış.

HERROBEMRE

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play İsminiz (İngiliz): Jhonny Blackman
Role Play Yaşınız: 22
Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): Aslen İngiltereli olan Emre adlı mimar İstanbulda yaptığı başarılı bina ve siteler için yoğun istek üzerine istanbul'da kalmaya karar vermiş...Birgün Bürosundan çıkıp evine gitmek üzre arabaya binerken bir ÇETE rehin almış ve .....

(devamını oyunda oynuycam tabi server açıksa)
hesap adım : rogest