RAYANDU BİLE BİLE KAYBEDİYOR her şey BİR SENARYO ! BÜYÜK İFŞA !

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
@rayandu06 Hayranlarınız Sizi Çekemiyor Bu konuda ne düşünüyorsunuz ?
Rayandu ismiyle yazılar yazmış ve senin yazdığını iddia ettiğini söylemiştiniz bana doğru mudur ?

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Evet doğrudur.
Fakat sadece PPV lar böyle arkadaşlarım :(
PPV den sonra belirli bir miktar para alıyorum. Ve alnımın teriyle, bileğimin gücüyle oyunlarımı satın alıyorum
ve I'm happy !! ._.
Sanırsam konsol alacağım ve wwe 2k15 alacağım ki bu bana ödül olacak.
Geri kalan ile aileme yardım edeceğim.

Moderatör tarafından düzenlendi:

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet doğrudur.
Fakat sadece PPV lar böyle arkadaşlarım :(
PPV den sonra belirli bir miktar para alıyorum. Ve alnımın teriyle, bileğimin gücüyle oyunlarımı satın alıyorum
ve I'm happy !! ._.
Sanırsam konsol alacağım ve wwe 2k15 alacağım ki bu bana ödül olacak.
Geri kalan ile aileme yardım edeceğim.
Her halikarda , 5 kuruş için insanlara boyun eymen beni şaşırttı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şu Tür Konuları Çok Saçma Buluyorum Size Ne Adamdan İstediğini Yapar Sizimi Geriyor ...
Sevgili ön yargılı arkadaşım , konuyu tamamen anlamadan gelip burada konuşman geriyor beni. Birbirimizle şakalaşmak için açılmış bir konu bu , şöyle sazan gibi konulara atlamassan sevinirim ^_^

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sevgili ön yargılı arkadaşım , konuyu tamamen anlamadan gelip burada konuşman geriyor beni. Birbirimizle şakalaşmak için açılmış bir konu bu , şöyle sazan gibi konulara atlamassan sevinirim ^_^
Bunu sana söylemişse sana güveniyor demektir ve resimlere baktımki sende onu söylemişsin ve olay olsun diye konu açmışsın arkadaş olsa bile başkalarının açıklarını bulup ispitlemeniz güzel bir şey değil ve büyük ihtimal sanada sır verilmiyordur

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bunu sana söylemişse sana güveniyor demektir ve resimlere baktımki sende onu söylemişsin ve olay olsun diye konu açmışsın arkadaş olsa bile başkalarının açıklarını bulup ispitlemeniz güzel bir şey değil ve büyük ihtimal sanada sır verilmiyordur
Beyler şunu bi @rayandu06 ile konuşurmusunuz bakalım onu ispitliyormuyum ? :(

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Tür Konular Çok Forumda Yanlış Anlaşılmıyacak Gibi Değil ^^ O Kadar Boş İnsanlarsınız ki O Derece Yani
Haliyle İnsanda Sinirlenip Yazabiliyor
Sen bu konuda dediğin mesajlarda çok haklısın sakın kendi mesajlarında bir süphen olmasın burada şüphe edilecek birisi var ise O da millete daha kekonun anlamını bilmeden rastgele keko diyip lafı yediğin de ise göz ardı edip kız gibi triplere giren @yoloman 'dir. Şunu söylemek istiyorum ki @98IamLegend98 bile @yoloman 'den adam.Bir sorunun varsa benimle @yoloman ;
Senin yaptığına şaka değil kasıtlı olarak yapılıp bir laf işitince de şaka bahanesi uydurma denir.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Vallahi ben bir şey anlamadım, anlatabilir misiniz, nedir PPV falan?