RavenCraft Is Coming..[Best RPG Ever]

Xurlll

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gelmek Çok İsterim Güzele Benziyor
REHBER OLMAK İSTERİM :
Ad: Veli Kaan
Nick : [Server Açıldıktan Sonra Sölücem Geç Girerim Bide Benim Çarla Başka biri Falan Girer Diye]

ÖZELLİKLER :
-Güzel Sözlü
-Küfür Etmez
-Yazım Kurallarına Uyar [Tabi Bunu Yazarken Bir Sürü Hata Yaptım :) ]
-RPG Bilgisi = %80-%75
-Minecraft Alpha'dan Beri Oynuyorum
-İyi Bir Oyuncumusun Dersen Hatırlayan Fln Olmaz Bir Kaç Aydır Girmiyorum Ama Eski ID'lerim : Anubit - MaxedOutMax - Falan Filan İşte Bu Karakterlerle Çoğu Serverlerde Rehberlik - Builderlik - Adminlik - Kurucu Yardımcısı [ Bir serverde Böle Bi Ünvan Vardı ] - Ve Kendi SERVERİM Vardı Kapattım :)
-İşte Bu Kadar

NOT : SKYPE'e Giremiyorum :/

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gelmek Çok İsterim Güzele Benziyor
REHBER OLMAK İSTERİM :
Ad: Veli Kaan
Nick : [Server Açıldıktan Sonra Sölücem Geç Girerim Bide Benim Çarla Başka biri Falan Girer Diye]

ÖZELLİKLER :
-Güzel Sözlü
-Küfür Etmez
-Yazım Kurallarına Uyar [Tabi Bunu Yazarken Bir Sürü Hata Yaptım :) ]
-RPG Bilgisi = %80-%75
-Minecraft Alpha'dan Beri Oynuyorum
-İyi Bir Oyuncumusun Dersen Hatırlayan Fln Olmaz Bir Kaç Aydır Girmiyorum Ama Eski ID'lerim : Anubit - MaxedOutMax - Falan Filan İşte Bu Karakterlerle Çoğu Serverlerde Rehberlik - Builderlik - Adminlik - Kurucu Yardımcısı [ Bir serverde Böle Bi Ünvan Vardı ] - Ve Kendi SERVERİM Vardı Kapattım :)
-İşte Bu Kadar

NOT : SKYPE'e Giremiyorum :/

Arkadaşlar alım başlayacağı tarihte duyuracağız zaten buradan :)

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açilmamiş sunucunun konusunu açmayiniz. Açicaksaniz kesin bir açilis tarihi veriniz

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu RPG server değil. Bari konu başlığına yazsaydın MMORPG

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Resimlerdeki yazıları okumakda güçlük çektim.

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar şöyle bir etkinlik yapacagız birazdan link vereceğim size..

Bu arada bize istediğiniz bir sistem varsa söyleyin,beğenilirse o da oyuna konulacak ve isminiz yazılacak..

xXxCoverTack

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel bir Rpg server olucağını düşünüyorum

Öncelikle hikayeyide beğendim Ancak bir class daha olsa ve buda [Çiftçi] veya [İşçi] olursa bence daha iyi olur :)

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir Rpg server olucağını düşünüyorum

Öncelikle hikayeyide beğendim Ancak bir class daha olsa ve buda [Çiftçi] veya [İşçi] olursa bence daha iyi olur :)
Arkadaşlar bunun gibi önerilerinizi söyleyin yapabildigimizi koyacagız sw ye :)
Ayrıca oyun içi job edinebiliyorsunuz..Çiftçi,balikçi,avcı,madenci gibi..Hani,savaştan uzak kalmak isteyenler böyle para ve exp kazanabilecek :)

cemal5255

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kuracak kişiler ve ona yardım edenler, bu sv cok iyi olacağa benziyor hiç böyle bi sy görmedim hatta duymadım bile :lol: YAPACAKSANIZ ELLERİNİZE SAĞLIK :lol:
ya ama admin sv ilk başlayınca white list olmasın bide :creeper::iskelet::zombi::örümcek: gibi yaratıklara ve insanlara ölünce itemler düşmesin son soru :lol: - kurucular: white-list
yapacaksanız beni ne olur beni ekleyin |||| Oyundaki ismim: MoonGoosT Skypem:kralokcusteve İsmim: Cemal Yiğit Soy İsmim : Pelit Yaşım:11 (biraz küçük olduğumu bende biliyorum belkide siz 16-19 yaşlarındasınızdır yinede yaştan bir şey olmaz )

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kuracak kişiler ve ona yardım edenler, bu sv cok iyi olacağa benziyor hiç böyle bi sy görmedim hatta duymadım bile :lol: YAPACAKSANIZ ELLERİNİZE SAĞLIK :lol:
ya ama admin sv ilk başlayınca white list olmasın bide :creeper::iskelet::zombi::örümcek: gibi yaratıklara ve insanlara ölünce itemler düşmesin son soru :lol: - kurucular: white-list
yapacaksanız beni ne olur beni ekleyin |||| Oyundaki ismim: MoonGoosT Skypem:kralokcusteve İsmim: Cemal Yiğit Soy İsmim : Pelit Yaşım:11 (biraz küçük olduğumu bende biliyorum belkide siz 16-19 yaşlarındasınızdır yinede yaştan bir şey olmaz )

1.Sadece kapalı beta'da white-list olacak o da dengeyi sağlamak için.2.ölünce itemler gitmicek ama bir miktar paranız düşecek..3.White-list açılınca özel bir siteden oto kayıt yapabileceksiniz..4.En küçük adminin yaşı 17 en büyüğünün ise 23'dür