Rator - online MMORPG **ÇOK YAKINDA**

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha açmamışsınız yaklaşık bir yıl olucak ama siz halen açmamışsınız bende açmışsınızdır diye girdim ama halen açmamışsınız

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
prenscan sende haklısın offf bomba gibi olucaktı ama nitrado ah bütün plugin gitti nitrado yüzünden ama yazın gelicez ve dönüşümüz muhteşem olucak :)

CDarkCrusadeC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1 yıl once rator online forumuna yani sizin foruma kayıt olup bakmıstım gunlerce soru sordum ve mc yi biraktim.Oyuna tekrar basladim Serverlere bakayim dedim girdigim cogu server kapanmis bu konuyu gordum baktim ve hala acilmamis.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çoğu server kapanmış ve bitmiş.Ama ben hayla yapıyorum tam 7 kere 1 hata yüzünden server silindi EMEKLERİM , MAP , PLUGİN , AYARLAR , TÜRKÇELEŞTİRME okulun yarsınında (1 yılın yarısı ) yapmaya başladım hatta bitti sayılır,küçük değişiklikler yapıyorum diyalogları hazırlıyorum MMORPG sonuçta RPG kısmınada dikkat edelim :)

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çoğu server kapanmış ve bitmiş.Ama ben hayla yapıyorum tam 7 kere 1 hata yüzünden server silindi EMEKLERİM , MAP , PLUGİN , AYARLAR , TÜRKÇELEŞTİRME okulun yarsınında (1 yılın yarısı ) yapmaya başladım hatta bitti sayılır,küçük değişiklikler yapıyorum diyalogları hazırlıyorum MMORPG sonuçta RPG kısmınada dikkat edelim :)
Ne kadar iyi olabilirki :( (ben her işlemden sonra yedek aliyorum)

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size sevindirici bir haber Map ve pluginler SORUNSUZ bir halde tamamlanmıştır. :) Sıra para biriktirmeye geldi. ( NOT: Parayı kıyafet,yemek için harcadığım için server parası yok oldu size tam bir zaman dilimi vermiyeceğim ama cuma belki açılabilir. )

Yapılan fixlenmeler ve map düzenlemeleri:

- Sınıfların mana,can,vuruş bugu düzeltildi.
- Essentials plugin silme dolayısıyla kaldırıldı. ( Nedeni buymuş :/ )
- Map wg,voxelsniper sayesinde silinyordu oda fixlendi.

Yakında yapılacak değişiklikler:

- Pet sistemi eklenecek.
- Canlı bloklarla savaş eklenecek.
- Şehirde düello sistemi eklenecek. (Bug dolasıylakaldırıldı.Ykın bir sürede tekrar gelecek.)