RainBOX Hunger Games Rezilligi

MANDIRAFILOZOFU

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ARkadaşlar Bukadar yüzsüzlük Olmaz Bizim Serverimize Geli Reklam Yapıyor Forumda Yaptıgımız Reklamları Kötülemeye Çalışıyor Bize İftira Atıyor Bu Sw ye gitmeyin !!!
[/url]

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SANA BİŞEY SORCAM O REKLAM YAPANIN BEN OLDUGUMU NERDEN CIKARDIN ? KANITIN VARMI BEN OLDUGUMA HA O REKLAMCILARINA SÖYLE ONLAR GELMESİN BENİM SUNUCUMDA REKLAM YAPMASIN :)

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
HERKEZE İNAT RAİNBOX GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR
#Hedef100Kit
#KlanLigSistemiYakında
#BG2.0Yakında

Moderatör tarafından düzenlendi:

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herşeyi hazır 10 user ceken bir sunucumu bize koyacak hahaha :D Güldürdün
10 User ahahahha :D güldürdün sabahları +30 istersen bak su anda savundugun sunucu 9 kisi rainbox 17 kisi bence bos konusmaları bırakırım sana cevap verdim diyede simdi havaya girme :)[DOUBLEPOST=1438449973,1438449941][/DOUBLEPOST]
10 User ahahahha :D güldürdün sabahları +30 istersen bak su anda savundugun sunucu 9 kisi rainbox 17 kisi bence bos konusmaları bırakalım sana cevap verdim diyede simdi havaya girme :)

Radess28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
10 User ahahahha :D güldürdün sabahları +30 istersen bak su anda savundugun sunucu 9 kisi rainbox 17 kisi bence bos konusmaları bırakırım sana cevap verdim diyede simdi havaya girme :)
30 usermi :QEWQEWd ulan vip cekilisi coin cekilisi diye ****'ü yırtıyorsunuz ancak 20 kişi oluyor ama SplashGaming günde 50 useri buluyor :)

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
30 usermi :QEWQEWd ulan vip cekilisi coin cekilisi diye ****'ü yırtıyorsunuz ancak 20 kişi oluyor ama SplashGaming günde 50 useri buluyor :)
ya kardesim su ana kadar sunucumda bir defa bile vip cekilisi yapmadım ama farkındaysan splash gamingde hergün vip cekilisi + forumda **** yapmakta yasak :D bence bi kuralları oku :D 20 kisi demissin bence rainboxun tanıtım konusuna bak 20 mi 42 mi :) burdada post kasmayı bırak baska hesapla kas bu kadar forum kurallarını ihlal ettin ban yiceksin :)

Radess28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ya kardesim su ana kadar sunucumda bir defa bile vip cekilisi yapmadım ama farkındaysan splash gamingde hergün vip cekilisi + forumda **** yapmakta yasak :D bence bi kuralları oku :D 20 kisi demissin bence rainboxun tanıtım konusuna bak 20 mi 42 mi :) burdada post kasmayı bırak baska hesapla kas bu kadar forum kurallarını ihlal ettin ban yiceksin :)
Kardesım hadi 20 user olsun çokmu ?

Radess28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Enazından SplashGaming sizin gibi reklam yapmiyor ve pluginleri userleri gaayet iyi[DOUBLEPOST=1438450388,1438450319][/DOUBLEPOST]
Bak su anda splash gaming 9 kisi rainbox 22 kisi ile oyuna basladı artık daha fazla ne diceksin :D merakla bekliyorum
hahaha ayda yılda bir useriniz iyi olmuş SplashGaming saldırı yedigii icin bukadar az

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Enazından SplashGaming sizin gibi reklam yapmiyor ve pluginleri userleri gaayet iyi
SplashGaming Oralara İp çalarak geldi armadagamingsin,seriousun,amazingin,turkunun, daha sayayımmı ? sen ne biliyosunki :D splash gamingin pluginlerinin aynısı bende var istersem şimdi kurarım aynısını ve birde farkındaysan reklamı yapan bir oyuncumuz ben degilim :)

Radess28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SplashGaming Oralara İp çalarak geldi armadagamingsin,seriousun,amazingin,turkunun, daha sayayımmı ? sen ne biliyosunki :D splash gamingin pluginlerinin aynısı bende var istersem şimdi kurarım aynısını ve birde farkındaysan reklamı yapan bir oyuncumuz ben degilim :)
ip calarak diyo hahaha :QEW ulan yazıgım geliyor sana varya

Lapynours

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ip calarak diyo hahaha :QEW ulan yazıgım geliyor sana varya
kardesim bir şey bilmiyosun sen bi forumu iyice araştır ben tüm foruma mehmetin bana attıgı mesajı yolladım o da kabul etti ip çaldıgını bence bos konusma tamamı ?

Radess28

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardesim bir şey bilmiyosun sen bi forumu iyice araştır ben tüm foruma mehmetin bana attıgı mesajı yolladım o da kabul etti ip çaldıgını bence bos konusma tamamı ?
İP Caldıgı yok bazi sunucular kapanıyo oda başka sunucularında oldugunu göstermek için ipyi alıyor sonucta sunucu kapanmış :) benden iyi bilemessin