Raid'EM SKYBLOCK > 6 Ada | Jeneratör Sistemi | Zor Ekonomi | Günlük Bonus | play.RaidEM.net

Usta_Minecraftcı

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Banlı olman sanırsam

Sent from my iPhone using Tapatalk
Banlı Değilimki Güya Banlamıştın Sefkan Fakat Açık Ban :QWeqw Hem Yan Çarla Girilmiyor Sanki Sunucuya İstesem Girerdim ki Önceden Bugları Yapmak İçin Giiriyordum Artık Buna Gerek Kalmadı Şifresini Bildiğim Yönetici Olunca DD

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Banlı Değilimki Güya Banlamıştın Sefkan Fakat Açık Ban :QWeqw Hem Yan Çarla Girilmiyor Sanki Sunucuya İstesem Girerdim ki Önceden Bugları Yapmak İçin Giiriyordum Artık Buna Gerek Kalmadı Şifresini Bildiğim Yönetici Olunca DD

Ne tatava yapmış be.

Sunucu kısa süreliğine kapalıydı, sorun belirsiz, şu an yeniden aktif.

Cleons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emek hırsızı bir sunucu kimse gitmemeli bence sunucmda reklam yaptılar buyrun kanıtı

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Emek hırsızı bir sunucu kimse gitmemeli bence sunucmda reklam yaptılar buyrun kanıtı

Öncelikle oyuncuyu hatırlıyorum bizim sunucumuzda oynamaktaydı, kimseye şurada burada reklam yapın gibisinden bir talimat verilmedi.
Ayriyetten emek hırsızlığı kelimesi bu anlama gelmemekte.

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zamanında sunucumuza gelip boş laflar yapıp sinirimizi bozup çıkan arkadaş sunucu açmış. :sinsi::yıkıl:
Zor, çok zor.

Cleons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle oyuncuyu hatırlıyorum bizim sunucumuzda oynamaktaydı, kimseye şurada burada reklam yapın gibisinden bir talimat verilmedi.
Ayriyetten emek hırsızlığı kelimesi bu anlama gelmemekte.
Evet bu anlama gelmemekte azda olsa çağdaşdırıyor fakat talimat verilmedi numarası yapmıcaksın forumda reklam vermişsin daha bizim sunucumuzdan ne istiyorsun ki ?

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Zamanında sunucumuza gelip boş laflar yapıp sinirimizi bozup çıkan arkadaş sunucu açmış. :sinsi::yıkıl:
Zor, çok zor.

Yemedin içmedin sunucu açacağım günü bekledin sanırım bir tek kullanıcı adın tanıdık geliyor o da yıllar öncesinden.

Evet bu anlama gelmemekte azda olsa çağdaşdırıyor fakat talimat verilmedi numarası yapmıcaksın forumda reklam vermişsin daha bizim sunucumuzdan ne istiyorsun ki ?

Açıkçası hazır eklenti paketlerini düzenlediğin bir sunucuya sahipsin, forum mesajlarına bakınca sunuculara sataşmak hobi haline gelmiş sende zaten.
Bu şekilde ne sen gelişirsin ne sunucun.
Ego yapmak istemem fakat benim sunucumun ne düzeyde olduğu malum seninkinin ne düzeyde olduğu malum, bu sebeple sunucundan istediğim bir şey yok kafanı yorma sen.

Emek hırsızlığı konusuna gelirsek, yapılarına baktım da sen biraz emek hırsızlığı falan yapıp sunucuna düzgün yapılar eklemeni tavsiye ederim gelip burda laf atana kadar.

Cleons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yemedin içmedin sunucu açacağım günü bekledin sanırım bir tek kullanıcı adın tanıdık geliyor o da yıllar öncesinden.

Açıkçası hazır eklenti paketlerini düzenlediğin bir sunucuya sahipsin, forum mesajlarına bakınca sunuculara sataşmak hobi haline gelmiş sende zaten.
Bu şekilde ne sen gelişirsin ne sunucun.
Ego yapmak istemem fakat benim sunucumun ne düzeyde olduğu malum seninkinin ne düzeyde olduğu malum, bu sebeple sunucundan istediğim bir şey yok kafanı yorma sen.

Emek hırsızlığı konusuna gelirsek, yapılarına baktım da sen biraz emek hırsızlığı falan yapıp sunucuna düzgün yapılar eklemeni tavsiye ederim gelip burda laf atana kadar.
40 Online'ım oluor senin 20 bekle bir resim daha atayım artık banlar mısın nabarsın adamını gönderiyorum şimdi bekle.[DOUBLEPOST=1439747463,1439747381][/DOUBLEPOST]

Sunucumda reklam yapan adam az once uyardım kendisini ve olanlar oldu birde masum ayağını yatıyor.

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
40 Online'ım oluor senin 20 bekle bir resim daha atayım artık banlar mısın nabarsın adamını gönderiyorum şimdi bekle.

Kırk ınlıynım ılıyır, üç yıldır yönetim işleriyle uğraşıyorum sunucu tecrübelerim sayısız herhangi birinden rekor atabilirim burdan önce Eretna vardı çok konuşmayalım o yüzden istersen.

Sana iyi forumlar.

Cleons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kırk ınlıynım ılıyır, üç yıldır yönetim işleriyle uğraşıyorum sunucu tecrübelerim sayısız herhangi birinden rekor atabilirim burdan önce Eretna vardı çok konuşmayalım o yüzden istersen.

Sana iyi forumlar.
Benim meselem sunucu farkı vbs değil oyuncun'un yaptığına bakar mısın resim attım az önce bir işlem yapmıcak mısın ?