QuestTurk Survival/Krallık Sunucusu - Klan/KaleEleGecirme/ParalıAsker - Full Emek - Hardcore PvP

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
IP: play.questturk.com
Sunucu 1-2 ay sonra tekrar acilcaktir. Amacimiz toplu sabit bir oyuncular olusturmaktir. Cunku 5 oyuncuyla oynayinca boyle bir sunucuyu zevk alamazsiniz. Geri dondugumuzde daha fazla ozellik ve daha az sorun olcaktir. Anlayisiniz icin tessekurler

Questturk Krallık Sunucusuna hosgeldiniz. Çoğu Sistemi kendimiz yazdık. Sunucumuz Dunyayi ele geçirmeye kurulu bir hardcore survival/pvp sunucusudur. Kendi klanınızı kurun köy kaleleri fethedin ve eşyalarınızı geliştirin (%100 Emek Sunucu Lapis gibi saçmalıkar asla olmucaktır)
Haritadaki köy ve kaleleri ele geçirmek için TNT ile isgal etmeniz gerekiyor. Kapılar kırıldıgında şehri koruyan paralıaskerleri öldürmeniz ve kalenin son savunmasına ilerlemeniz gerekiyor. Başardıysanız artık o köy sizindir ve kapılar sizin klanınızdakiler yaklasınca otomatik açılır eşyalarınızı oraya stokluyabilir ve köyünüzü korumak için paralıasker satın alabilirsiniz. Harita buyuk degildir ve en sol alttan en sağ üste gitmek 3 dakika suruyor. Yer altı mağaralarla doludur ve bu kucuk haritada eğer gruplasmazsaniz hayatta kalmanız çok zor olcaktır. Spawnda enderchest vardır ve sadece o kadar eşya stokluyabilirsiniz gerisini köy kalelere koymak zorundasınız. Rakip ele geçirdiginde savunmanız yetmiyorsa eşyalarınız rakibe gider. En önemlisi sunucuda Anti-X*ray Anti-KillAura gibi antihileler mevcuttur. Elmas sete ulaşmanız 1 ay sürebilir. Harita her 6 saatte bir sıfırlanır. Bu sunucuda kendi pluginlerimizi yazdık ve çok emek verdik umarım karşılıgını alırız.

Sunucuda 3 koy + 1 kale vardır. Oyuncu artarsa daha fazlasını eklemeyi düsünüyoruz.

Yeni Klan Sistemi:
%100 Türkçe Klan sistemidir. Kullanisi daha kolaydır ve gereksiz komutlar yoktur
/klan sohbet: Klan konusma yerine geçer
/klan kur <KlanAdi>: Klan kurarsin
/klan boz: Klan bozarsin
/klan gir <KlanAdi>: Davet edildigin bir klana girersin
/klan cik: Klandan ayrılırsın
/klan uyeler <KlanAdi>: Klandaki üyeleri görüntülersin
Diplomatik /klan dost gibi komutlara oyundan bakabilirsiniz.

Kale Ele Geçirme Sistemi:
Ele geçirilebilen bölgeler npcler tarafindan korunuyor. NPCler öldürülür ve 3 tarafli savunma geçilirse bolgenin yeni sahibi siz olursunuz. Kapilara yaklastiginizda kapilar otomatik acilicaktir. Kapilari patlatip bolgeye girmek icin "TNT" sahip olmaniz gerekiyor. TNT cok zor bulunuyor sunucuda bu yuzden dikkatli kullanin. 3 kapiyida patlatip tum npcleri oldurdukten sonra kale hazine odasindaki tabelaya sag tikliyarak ele geçirebilirsiniz
(BOLGELER: Sehir(yakında) , Kale , Koy)
Işgal için kaç TNT gerek ?
Köy: 1 TNT
Kale: 3 TNT

NPC Satin Alma Sistemi:

Ele gecirdiniz bolgeleri korumak icin para karsiliginda paralı asker (npc) alabilirsiniz. ParalıAsker almak icin kalede bulunan sünger bloklarinin üstünde durmalisiniz.
/asker: Askerleri ve fiyatlarini gösterir
/asker <sinif> <seviye>
Savasci (Seviye 1-2-3) : Yakin dovuslerde iyilerdir. Canlari ve savunmasi fazladir. Yakin dovuste kullanilmasi gerekir
Okcu (Seviye 1-2-3) : Uzak dovuslerde iyilerdir. Canlari ve savunmasi azdir. Uzak dovuste kullanilmasi gerekir

Diger normal sistemler. AntiHile gibi hepsini buraya yazmıcaz. Oyunda farkediceksiniz (15 + Gizli)

[DOUBLEPOST=1426255118,1426184228][/DOUBLEPOST]Sunucumuzdaki bugları çözmeye çalışıyoruz. Sorunsuz bir oyun için

Son düzenleme:

asrin5000

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Harika bir server geçen sene oynamıştım geri dönüyor demek :) Harika!
Bu pluginler tek bu serverda var helal olsun

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
[DOUBLEPOST=1426280318][/DOUBLEPOST]Sunucu yarın 20:00 açılcaktır kendinizi hazırlayın. Eğer çok ciddi bir sorun çıkarsa 1 gün ertelenicektir. Klanınızı toplamayı unutmayın

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden Bu Sunucuda Oynamıştım Fakat İstediğim Minigamesi Seçemediğim İçin Serveri Bırakmıştım ve Spawnı Ayarlıyamıyorlar Demiştim ve Admin Ban Atmıştı.[DOUBLEPOST=1426280440,1426280407][/DOUBLEPOST]Umarım Daha Güzel Olur Bu Sene Server :)

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanki önceden duymuştum bu serveri başarılar.
Teşşekürler[DOUBLEPOST=1426328089,1426317861][/DOUBLEPOST]
Eskiden Bu Sunucuda Oynamıştım Fakat İstediğim Minigamesi Seçemediğim İçin Serveri Bırakmıştım ve Spawnı Ayarlıyamıyorlar Demiştim ve Admin Ban Atmıştı.[DOUBLEPOST=1426280440,1426280407][/DOUBLEPOST]Umarım Daha Güzel Olur Bu Sene Server :)
Minigames ilerde tekrar açmayı deniyebiliriz