QuestTurk Minigames - play.questturk.com - +25 Çesitli Oyun , Coin , Oylama , Izleme Sistemi

minecraftkız

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nick: misstueuse18
MiniGames Oynadinizmi ?: çok ama çok
Premium Varmi ?: var
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: çok iyi bir sunucu hem görüntü hem eğlence bakımından bence tutar

Son düzenleme:

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Nick: misstueuse18
MiniGames Oynadinizmi ?: çok ama çok
Premium Varmi ?: yok
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: çok iyi bir sunucu hem görüntü hem eğlence bakımından bence tutar
diğer konuda "Premium var 16 harfli" diyordun ?

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maddi sıkıntı yüzünden açılış ertenelebilir ev sunucu üstüne kurucaz degiliz herhalde. Sistemler ve Harita %100dür

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 gün boyunca whitelist açık olcak. Ilk gün girmek istiyorsaniz başvuru şart. Başvuru yapanlar ayni zamanda ekstra puan kazanicaklardir.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 gün boyunca whitelist açık olcak. Ilk gün girmek istiyorsaniz başvuru şart. Başvuru yapanlar ayni zamanda ekstra puan kazanicaklardir.

Başvurudan kasıt ? Beni alın bence ya ? Hatta kimseyi almadıysanız ilk beni alın lag yokken bakayım (internet problemlerim var) sonra güzelse kalır dolaşırım ortalıkta :D

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvurudan kasıt ? Beni alın bence ya ? Hatta kimseyi almadıysanız ilk beni alın lag yokken bakayım (internet problemlerim var) sonra güzelse kalır dolaşırım ortalıkta :D
Konuda bulunan başvuru formuyla konu altindan başvuru yapmaniz gerekiyor.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nick: Swerty
MiniGames Oynadinizmi ?: Evet
Premium Varmi ?: Hayır
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: 25+ Oyunu görmek istiyorum. Kalite ölçmek için.

QuestTurk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nick: Swerty
MiniGames Oynadinizmi ?: Evet
Premium Varmi ?: Hayır
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: 25+ Oyunu görmek istiyorum. Kalite ölçmek için.
Ilk girenler kalite göremicek ama 1 gün içinde bugsuz ve daha fazla oyunlu hale getiricez. Tester olarak görebilirsin

HellForce00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi haberlerimiz var :) Vds yi almış bulunmaktayız buglar vs ile uğraşıyoruz en yakın zamanda server açılacaktır...