QuestTurk Minigames - play.questturk.com - +25 Çesitli Oyun , Coin , Oylama , Izleme Sistemi

zado125

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Nick:zado
MiniGames Oynadinizmi ?: oldum olası oynuyorum
Premium Varmi ?: hayır
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: çok güzel olacağını düşünüyorum ancak bukadar fazla oyunun bugsuz ve açıksız bir şekilde yapılıp olması çok güzel.

NarumiChIan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nick: <NarumiChIan>
MiniGames Oynadinizmi ?: <eVET>
Premium Varmi ?: <Var>
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: <Başarılı Bir Sunucu>

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bune ya admin daha doğuş yerini seçemiyo ardından çok kötü server dedim hemen ban atıyo rezil bir server daha lobi de yok başkaları ne isterse o oyun açılıyo ölüm oyunlarında herkes aynı yerde doğuyo ölüyo ardından siz plugin falan yapmayın bir hamachili server bu serverden 1000 kat dağa iyi.

HellForce00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bune ya admin daha doğuş yerini seçemiyo ardından çok kötü server dedim hemen ban atıyo rezil bir server daha lobi de yok başkaları ne isterse o oyun açılıyo ölüm oyunlarında herkes aynı yerde doğuyo ölüyo ardından siz plugin falan yapmayın bir hamachili server bu serverden 1000 kat dağa iyi.

Tipik sinir bozucu oyuncu... BAŞLIĞI OKUDUN MU BAŞLIĞI oylama sistemi diyor sen bunu anlayamıyorsan bu sunucuda işin yok zaten ! Doguş yeri secili,bir bug ile başka yerde doğuyorsun ve spawnımız yok diyorsun.Bunları bilmiyorsan bu sunucuyu kötüleme hakkın yok.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
pardon ama onu demek istemedim oyun odaları olsun ve herkes istediğini oynasın illa başkları onu istiyor diye başkaları başka oyunları oynuyamıyor ben onu demek istedim sadece.[DOUBLEPOST=1409840355,1409840323][/DOUBLEPOST]ve spawnınız yok da demedim !

HellForce00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
pardon ama onu demek istemedim oyun odaları olsun ve herkes istediğini oynasın illa başkları onu istiyor diye başkaları başka oyunları oynuyamıyor ben onu demek istedim sadece.[DOUBLEPOST=1409840355,1409840323][/DOUBLEPOST]ve spawnınız yok da demedim !

Mini Oyunlu bir sunucuda lobi=spawn ve eski yazınızdanda yola cıkılırsa... Tartışma yapmak istemiyorum.

MrOkan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nick: _Tag7
MiniGames Oynadinizmi ?:Evet Hemde Çok Kez
Premium Varmi ?: Vardı Ama Çalındı :(
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?:Sw Güzel Bence Çoğu Türk Hub Serverdan Daha Güzel

Kanguru09

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Nick:BurnBlitz
MiniGames Oynadinizmi ?:Çok
Premium Varmi ?:Yok
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?:Girmeden bilemeyiz :D

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oylama Sistemi Maplar İçin Yazılmış,Geliştirilmiş Bir Plugin Adam İstediği Oyunu Oynuyamadığı Surece Bir Anlamı Kalmaz. Sunucu Durumu şu an Kötü oylama Sistemi Kaldırılmalı.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

Nick: Secret_wither
MiniGames Oynadinizmi ?: Evet
Premium Varmi ?: Evet
Sunucu Hakkinda Dusunceleriniz ?: Çok Güzel

macolikali

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0