İstek PvP SUNUCUSU AÇACAĞIZ.ÜCRETLİ DEVELOPER ARANIR !

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar başlıktada belirttim.
DEVELOPER arıyoruz.sunucuyu baştan sona yapacak bir developer.
ücret olarak : 15 TL verecegiz
Lütfen İlgilenenler Mesaj Atsın ! :)

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu baştan sona yaptıracağınız kadar vakti olan, bu kadar vakte rağmen 15 lirayı kabul edecek bir insan bulabileceğinizi cidden düşünmüyorum.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Editlendi

Okuma kıtlığım nedeni ile, okumadan atlayan ben *
birçok şeye ucuza yapılmaz dediler. Fakat hep biri kalktı yaptı..
Bunu da biri yapar ,_,

/ / Düşüncem; Baştan sona plugin paketi hazırlayacak birini arıyor ,_,

Moderatör tarafından düzenlendi:

TheMuhammed2188

Java <3
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Editlendi

Okuma kıtlığım nedeni ile, okumadan atlayan ben *
birçok şeye ucuza yapılmaz dediler. Fakat hep biri kalktı yaptı..
Bunu da biri yapar ,_,

/ / Düşüncem; Baştan sona plugin paketi hazırlayacak birini arıyor ,_,
Plugin paketi hazırlayacak Developer (Geliştirici - Eklenti kodlayan) kişi arıyor.
Anladım... :D
Konuyu düzelt plz

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Plugin paketi hazırlayacak Developer (Geliştirici - Eklenti kodlayan) kişi arıyor.
Anladım... :D
Konuyu düzelt plz
Fikir yürütmeye dayanarak böyle bir şey söyledim. Belki kendisi gerçekten dev arıyor olabilir ,_,

Yürütülen fikir, PvP serverinde developer ne işe yarar ._. ? PvP sunucusunda yapılabilecekler zaten bellidir. Ve bunlar çoktan başkaları tarafından yapılıp paylaşılmıştır . Geriye bunları birleştirmek kalıyor.. Yani herhangi bir dev gerekmiyor..

ahmetmehmet12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben sadece plugin paketi hazirlayacak insan istedim. 15tl artmayacak diye bir şey dedigimide hatirlamiyorum hocam :)
Tam dev degil zaten pl paketini birlestirip editleyecek.saygim sonsuz iyi forumlar...

SerhatGundogdu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2 Server işim olmasa ücretsiz yapabilirdim ama başka serverlarda çalışıyorum Skript veya Neyse ne kodluyorsa para verdiğin kişide plugin kullanacak (Profesyonel Kodlama Bilen Birisi Değil ise) Mesela GroupManager veya Pex. Tamam Bi plugin kodlayıp 10 katını kazanabilirsin O sana bağlı ama Skriptle 1 Günde Bitecek Bir server için GroupManager vs Kullanıcak server için 15TLyi bile az görmek yalnış Siz Belki 1 Hafta Klima Başında Rahat Rahat bir şey Kodlayıp Sonra bir şey Yapmadan Oturup Para Kazanıyor Olabilirsiniz ama Bazı Arkadaşlar (herkes demiyorum) inşaatlarda çalışıp, Güneşin altında Çalışıp 1 hafta için Ne kadar kazandığını bilmiyorum ama 20 TL Kazandığına Şükrediyor Bazı Kişiler Bu benim fikrim Çok büyük bir proje değilse PARA istemenin gereği yok bence Bu benim fikrim size göre değişebilir ama PVP server için para istemenin gereği yok bence kardeşim Boş Olduğum bir zaman belki yaparım

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Server işim olmasa ücretsiz yapabilirdim ama başka serverlarda çalışıyorum Skript veya Neyse ne kodluyorsa para verdiğin kişide plugin kullanacak (Profesyonel Kodlama Bilen Birisi Değil ise) Mesela GroupManager veya Pex. Tamam Bi plugin kodlayıp 10 katını kazanabilirsin O sana bağlı ama Skriptle 1 Günde Bitecek Bir server için GroupManager vs Kullanıcak server için 15TLyi bile az görmek yalnış Siz Belki 1 Hafta Klima Başında Rahat Rahat bir şey Kodlayıp Sonra bir şey Yapmadan Oturup Para Kazanıyor Olabilirsiniz ama Bazı Arkadaşlar (herkes demiyorum) inşaatlarda çalışıp, Güneşin altında Çalışıp 1 hafta için Ne kadar kazandığını bilmiyorum ama 20 TL Kazandığına Şükrediyor Bazı Kişiler Bu benim fikrim Çok büyük bir proje değilse PARA istemenin gereği yok bence Bu benim fikrim size göre değişebilir ama PVP server için para istemenin gereği yok bence kardeşim Boş Olduğum bir zaman belki yaparım
parayı görünce mc ye geri dönen serhat reis :D

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Developerların değeri senin gözünde 15 TL'ye kadar düştü öyle mi ?
Spigot'a sadece 1 plugini 20 TL'ye koysam 50-100 katını kazanırım.
Tabi belkide arkadaş "Developer" kelimesinin anlamını bilmiyodur.
"Bütün pluginleri baştan sona kodlayacak birisi arıyorum" demek istiyorsun burada biliyorsun değil mi ?

Hangi konuya girsem isyanlar isyanlar, Paypal Türkiye faaliyetlerini durdurdu diye mi bunlar?