PvP de nasıl güçlü olurum

AbadoPVP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar bugün sizlere pvp de pro olmayı göstereceğim. ama pvp de gelişmek kolay değil benim 3 yılımı aldı öncelikle kendinize uygun bir kaynak paketi seçin benim önerim default pvp olsun
Çünkü oyunun kasması sorununu çözer şimdi geldik taktiklere

1. SWORD (KILIÇ)
Öncelikle iyi bir mause vb. şeyleriniz olmalı iyi kullanın
sonra ilk baş block hit yapın.
sonrada geliştikçe jittere basın !
2. Yay (bow)
burda yay pvp de önemlidir çünkü uzak yada yakın ile savaşırsınız hatta benim yayı kılıç gibi kullanmam bile var ama baya zor
beyler yada hanımlar :D pvp de yayı tam çekmeden bırakın (yakın yay savaşı ise) eğer uzak ise tam çekip biraz hava tutun.
3.Flind and steel FNS çakmak taşı
bu siz kaçarken yada pvp ye girerken pvp kaderini belirleyen bir araçtır
çünkü adam size gelirken önünü yaktığınızda o adam canı recentlenmez (yenilenmez) hattaa azalır.
4. olta fishing road
bu sizin bir adama knockback (savurma) yapmanızı sağlar canınız azsa kaçarken arada bir dönüp bunu atın .
yada pvp ye girerken adama atın hemen kılıcı alın adamı 1 2 saniye hareketsiz bırakır buda size yarar
5. server seçimi
önce mcsg gibi zor serverlara girmeyin
önce pvp serverlerinde bunları öğrenin sonra onlara girin mcsg de çok kolay kazana biliyorum
ve önemli bir duyuru HEY NOTCH 1.9 ÇOK KÖTÜ OLDU PVP BAKIMINDAN ONU DÜZELT BİDE BLOK LAGI VAR NOLUR DÜZELT
neyse bunlara uyarak gelişebilirsiniz iyi oyunlar.

ANLAMAYANLAR SKYPE EKLESİN: Yusuf_PvP

Son düzenleme:

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hmmm 1.9pvp sinde block hit ve jitter ilginçmiş

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.9 Bir PvP devrimidir.
PvP artık sadece kimin daha hızlı tıkladığı değil, Kimin daha zeki ve yetenekli olduğunu da gösteriyor.

XectioNN

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mause İyimi Olmalı Ciddimisin :D 5 tlye aldıgım fareyi makro gibi kullanıyom krdş