Psikolojik ve Enteresan Şeylerden Çok Farklı Bir Dram; Eren'in dramı.

LokumReyiz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle, şu zamana kadar paylaştığım 3 adet psikoloji-enteresan bilgi konusunu okuyup takip eden herkese teşekkürler. Bilin ki devamı gelecek.
Fakat devamı gelmeden önce, bizzat kendi dramımı size anlatacağım. İyi okumalar.

Sene başında, dershanede tanıştığım bir kıza aşık oldum (neden oldum niye oldum bilinmez-ç.n). İşte bayağı aşığım, kız bilmiyor tabii ki. Yaptığım ilk hata, neredeyse kanka konumuna gelmekti ( :pof: - ç.n). Kanka konumundan döndükten sonra (Osmanlı'nın Viyana'dan döndüğü gibi-ç.n), durumu kankama anlatmamın en doğru şey olabileceğini düşündüm. Kankam bana gaz verdi (o kadar gaz verdi ki vücudumda gaz ihtiyacı karşılanmıştı-ç.n) .
Ben bu aldığım gaz sonrasında teklif etmeye hazırlandım (Hatta bir keresinde, kızı evinin yanındaki manavın önüne çağırdım, fakat kalbimdeki iğrenç korku duygusu yüzünden 'hepimiz malız' diyip tabanları yağlamıştım-ç.n). Neyse malum düğün var memleketime gidiyorum, davul zurna leblebi :p 3 gün geçti, eve döndük sonunda. Ben sağlam istihbarat ağlarım sayesinde, bana gaz veren kankamın, aşık olduğum kıza 'yavşadığını' haber aldım. Bundan sonrası bulanıktı fakat hatırladığım tek şey, kızı HAYIR demesi için örgütlediğimdi. Hayır dedi diye hatırlıyorum. Neyse Mayıs sonunda kendimi topladım, klasik Türk insanının yaptığı gibi yapmadım (zira, aynısını Whatsapp durumlarına da yansıtıyordum, millet internetteki ilk sayfadan kopyaladıkları durumlar, ben kendi durumlarım vb. - ç.n) ve internetten direkt çıkma teklifi kopyalamak yerine, içimden geçtiği gibi teklif etmeyi tercih ettim( şu an teklif kağıdının fotoğrafı bizzat kendi elimde bulunmaktadır.-ç.n). Çünkü sıradan insanlardan farkımı her yönde belli edebiliyordum. Fakat işler umduğum gibi gitmedi. Tam 2,5 ay boyunca hiç cevap gelmedi ve ne zaman konuşsak falan, o konuyu açmadı (:pof:-ç.n).
En son portresini çizdim diye beni engellediğini hatırlıyorum. Dün de doğum günümdü, kutlamadı, kutlamaz da.
şu an 1 ay falan önceki bitkin halimden eser yok ama içimde izi var.

Konulu video;

Edit; Ç.N= Çevirmen Notu (kendi kendimin dilini bir tek ben çevirebiliyorum-ç.n)

@aklıllıminecraft @ilerminati123 @zombiespaceman1 @ÖşexLover @rayandu06 @tutkusina @Quaris @BurnerTroll
Etiketleyin bilinçlenin :c

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Unutmaya çalış böyle şeyleri, acını çok derinden hissettim. Zamanında içim kan ağlamıştı da sonra bırakmıştım bu işleri.

Al bunu dinle biraz neşelenirsin belki:

tutkusina

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
garip.... 5 senedir saderen kullanıcı ismini kullanıyorum...
steam hesabımı acın geçene kadar vereyimmi?

Şaka bir yana bende böyle bir olay yaşadım.
Ayrıca kızla kanka olmaktansa onla arkadaş ol onun sevdiği şeyleri çaktırmadan öğrenmeye çalış.
Ben yaza girmeden bi kızın telini almıştım(arkadaşımın arkadaşı)şimdi birbirimizi sevdiğimiz ortaya çıktı ama ailesi erkek arkadaşa izin vermiyor oda ortaya çıkar diye böyle risklere girmiyor.
Öyle yani :)
İlk sevgilim ile olan olayı anlatmak istemiyorum bile :D ayrılma durumu çok kötüydü :c

LokumReyiz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
garip.... 5 senedir saderen kullanıcı ismini kullanıyorum...
steam hesabımı acın geçene kadar vereyimmi?

Şaka bir yana bende böyle bir olay yaşadım.
Ayrıca kızla kanka olmaktansa onla arkadaş ol onun sevdiği şeyleri çaktırmadan öğrenmeye çalış.
Ben yaza girmeden bi kızın telini almıştım(arkadaşımın arkadaşı)şimdi birbirimizi sevdiğimiz ortaya çıktı ama ailesi erkek arkadaşa izin vermiyor oda ortaya çıkar diye böyle risklere girmiyor.
Öyle yani :)
İlk sevgilim ile olan olayı anlatmak istemiyorum bile :D ayrılma durumu çok kötüydü :c
Sadece bir isteği kabul edeceksin :c