PS3 Mü ? Xbox Mu ?

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

PS3 Veya Xbox almayı düşünüyorum.Sizin de fikirlerinizi almak için bu konuyu açtım.Sizce hangisi ? Yoruma nedenini ve neyi seçtiğinizi ve seçtiğiniz konsolun ucuz fiyatlı olan bir linkini atarsanız sevinirim.Benim düşüncem PS3'ten yana.Fakat 256 Mb Ram olan PS3 buldum.Xbox'un galiba Ram'ı yok.Bu arada verdiğiniz linkte gta 5 hediyeli de olsa çoooooooooook iyi olur.Kesinlikle Sıfır alacağım.
(Not : Boşa yapmayacaksınız,ister alayım ister almayayım ama uğraşırsanız + beğeni veririm :) )

Şimdiden teşekkürler.

omerszqnn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben de aynı soruyu düşünüyorum :/

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xbox360 al
ps3 ten daha kaliteli daha iyi ve daha eğlenceli
ama çok hassastır

kutu olarak alırsan
4 oyun,1aylık bedava gold üyelik kodu veriyor
paket olarak alırsan xbox360 ve kinect [dikkat et bazı paketlerde kinect yok]
satın almadan oynamak istersen sadece demo olarak oynarsın

Prenscan13

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bencede[DOUBLEPOST=1384031445,1384031399][/DOUBLEPOST]bide görüntü kalitesi ve 70 oyun falan da veriyolar bazen

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
bencede[DOUBLEPOST=1384031445,1384031399][/DOUBLEPOST]bide görüntü kalitesi ve 70 oyun falan da veriyolar bazen
Xbox a özel çekilişler yapılıyor 2 tane istediğin oyun 1 yıllık gold üyelik 5 tane istediğin oyunu veriyoruz şekilnde çekilişler var bi ara katılmıştım 1 yıllık gold üyelik kazandım :D

I3eyazCrafter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xbox a özel çekilişler yapılıyor 2 tane istediğin oyun 1 yıllık gold üyelik 5 tane istediğin oyunu veriyoruz şekilnde çekilişler var bi ara katılmıştım 1 yıllık gold üyelik kazandım :D
Ya oyun fiyatı falan önemli değil önemli olan oynanabilirlik ve görüntü kalitesi.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
İkisinide alma.PS4ü bekle veya xboxu bekle 1.5 yıl sonra ps3veya xboxa oyun çıkmayacak.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
İlla Oyunmu Çıkması Gerekiyor ?
Zaten Bir Sürü Oyunu var hepsini bitirmesi yetmez mi ?
Zaten iyi bir oyuncuysa şu anki bir sürü oyunları bitirmiş.Ve yeni oyunlara bakıyordur.Ama 1.5 yıl sonra oyunlara sadece gameplay videolarını izleyecek sonuçta bu bir konsol ve oyun oynamak için.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten iyi bir oyuncuysa şu anki bir sürü oyunları bitirmiş.Ve yeni oyunlara bakıyordur.Ama 1.5 yıl sonra oyunlara sadece gameplay videolarını izleyecek sonuçta bu bir konsol ve oyun oynamak için.
Benim Düşünce Tarzım Faklı
Seninki Farklı Oyüzden Karışmıyorum
İyi Forumlar.

OttoMan52

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ps3 alsan daha iyi çünkü türkiye de en çok satılan o yani demek istediğim online oyunlarda türk bulmak kolay benim ps3 var 50 arkadaş var ve hepsi türk,bf3 bilen vardır bf3 felan oynadigimda arkadaslarda varsa sabahtan akşama kadar oynadığım oluyor

ST18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Xbox 360 Al Ama Çok Oynama Yoksa Meşhur Red Ring Of Death Olur Xbox One'ı Önermem Ya Da Biraz Bekle 720 Çıksın