Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

mskmsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorun halledilmiştir.

Son düzenleme:

mehmedumanli

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aynen kardeşim bu serverın hilelerine ben de tanık oldum ve insanı sinir eden buglarına.

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sakın bu serverda oynamayın herkes hile yapıyor ve envai çeşit bug var. pvp alanında hasar açık ve bugları kullanarak sadece kapıdan değil aynı zamanda duvardan bile evinize girebiliyorlar. evinizde bile ölmek istemiyorsanız bu hileli servera girmeyin.
İlk olarak bug yaparak evime giriyor dedin moderator olarak geldim ilgilendim ve banladım o bugu yapanı.
İkinci olarak da pvp serverda pvpde ölüp forumda kötülemeye çalışmanın üzerine aynı ıp adresinden yan hesabınla kendi yazına cevap vermen de ayrı bir ilginçlik doğrusu.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
sakın bu serverda oynamayın herkes hile yapıyor ve envai çeşit bug var. pvp alanında hasar açık ve bugları kullanarak sadece kapıdan değil aynı zamanda duvardan bile evinize girebiliyorlar. evinizde bile ölmek istemiyorsanız bu hileli servera girmeyin.
Beğenmezsiniz anlarım, ama iş yalana gelince değişir. İlk olarak güzel kardeşim, claimde pvp kapalı. Ve ikincisi hiçbir server kapı bugunu kapatamaz, ama benim serverımda sürekli online en az 2 görevli oluyor bu işlere bakması için. Ben verdiğim hizmette %99 luk dilimden iyi olduğumu biliyorum.
Aynen kardeşim bu serverın hilelerine ben de tanık oldum ve insanı sinir eden buglarına.
Bug var diyorsun, isim yok. Hayalgücünü test etmek istiyorsan ressamlığı öneririm.

mskmsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorun halledilmiştir.

Son düzenleme:

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kanıtın var mı? Ben ilgilendim diyorum sen hak yiyorsun. Duvardan geçme diye bir şey olamaz Tp kabul etmediysen

SM-G900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mskmsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorun halledilmiştir.

Son düzenleme:

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım o mod benim ve m2 bug yapısında başladım neden yalan söylüyorsun?

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hile varsa video çekilir ne bileyim ss alınır ona buna hile diye sallanmaz. Hem sen yalan söyledikçe eline ne geçecek anlamıyorum. Gayet ilgili bir şekilde görevimi yaptım ve oyuncuyu 2. Bug yapısında anında banladım. Hala da palavra sıkmaya devam edersen keyfin bilir biz cevap için hazırız.

mskmsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorun halledilmiştir.

Son düzenleme:

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-restarttan sonra bir hata sebebiyle claim alanında Pvp açılmıştı sorun kalıcı olarak düzeltildi artık. 2 ve 3- inanmıyor olsam uyarı yapmam. Sen bana 100 defa yapmıştı dersen bu benim için ilk demektir çünkü ilk kez duyuyorum bi şikayeti. Sen şikayet ettikten sonra uyarı yaptım, vanish ile gizlenerek takip ettim onu senin evinden dışarı çektim yine bugu başardı ve anında banladım. Ve sen o an oyundan çıktın bunları görmüş olman gerek.

mskmsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sorun halledilmiştir.

Son düzenleme:

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kurallar böyle ben ne yapabilirim. Tek seferde banlamak adil sayılmıyor. Sana pvp yi öğretmek rehberin görevidir, daha önce de dediğim gibi sen bana ilk kez şikayet etmiştin. Çok meşgul ediyorlar beni ve tek başıma herkese yetişememem normal. Kaybettiklerin telafi edilemez şeyler değil. Zaten oyundan çıkmış olmasaydin evine gamemode kapatıp yardım edecektim malzeme için fazlasıyla param var :)

mskmsk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverdaki şahsi sorunumla ilgilendiğiniz için teşekkürler..sürç i lisan ettiysek affola.