Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
sen nerenin itesinde beni satiyorsun çakal adam ol nefesini keserim senin çakal yetkin ne senin ? rehbersen üstüne alinirsin deilsen gevezelik etme !
Kritex itlerine sahip çık yoksa hepsini çükünü keserim.!
Sen skypedan yaz, kim kimin itiymiş bir konuşalım seninle

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Server 125 kişilik 10 gb yapıldı.

Son düzenleme:

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
İsim:Ahmet Sabri
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm:Rehber
Tecrübeleriniz: Daha Önce Yaklaşık 10 Sunucuda Rehberlik Yaptım
Günlük online süresiniz: Tüm Gün Onlineyim Diyebilirim
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Nazik Ve Sevgili Bir Şekilde
Skypedan bana ulaşır mısınız?

YakupKhan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kritex oyuna 2 ay girmedim neden ban attınız böyle türkiyenin adil serveri olunmaz

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim: Yiğit (Oyundaki adı: HAMSTER)
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Rehber
Tecrübeleriniz: Minecraft'ı 3 yıldır oynamaktayım. Mimari konusunda çok yetenekliyim. Server'da yapılarımı çok beğenen arkadaşlar var. Ayrıca sanal alemde birçok sitede moderatörlük ve haber yazarlığı yaptım. Kodlarla aram iyidir. Azda olsa C++ biliyorum.
Günlük online süreniz: Hergün en az 3 saat.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Yaş farketmez herkese saygımız sonsuz.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
İsim: Yiğit (Oyundaki adı: HAMSTER)
Aktif olarak seçiceğiniz bölüm: Rehber
Tecrübeleriniz: Minecraft'ı 3 yıldır oynamaktayım. Mimari konusunda çok yetenekliyim. Server'da yapılarımı çok beğenen arkadaşlar var. Ayrıca sanal alemde birçok sitede moderatörlük ve haber yazarlığı yaptım. Kodlarla aram iyidir. Azda olsa C++ biliyorum.
Günlük online süreniz: Hergün en az 3 saat.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Yaş farketmez herkese saygımız sonsuz.
Kabul edildiniz.

kenan10

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sw guzel sw amma bazi lari swyi kotu yapiyor bezelyef diye biri vardi ilk once geldi beni kesti neyse dedim ardindan evime girdi enchi mi falan caldi sonra trops diye yetkili moderetor gelib claimleri kaldirdi simdi herseyimi kaybetdim saolsin sizin sw lutfen ilgilenin

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Sw guzel sw amma bazi lari swyi kotu yapiyor bezelyef diye biri vardi ilk once geldi beni kesti neyse dedim ardindan evime girdi enchi mi falan caldi sonra trops diye yetkili moderetor gelib claimleri kaldirdi simdi herseyimi kaybetdim saolsin sizin sw lutfen ilgilenin
Skypedan ulaşabilirsen yardım edebilirim.