ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

Sizce Emek Vermişmiyiz ?

• Evet

Kullanılan: 65 69.1%
  • Hayır

Kullanılan: 29 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    94
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madenler az gözükür nedir?Hiç gözükmeseydi en iyi server olurdunuz.
Haklısınız Fakat En İyi Server Bile Bunu Yapmıyor ve Bunu Yaptığımızda Genellikle 8-9 Yaşında Kolay Oyun Seven Oyuncularımızda Var Oyun Zaten Oldukça Zorken Bu Kolaylığı Biz Sağladık Keyifli Oyunlar Dileriz :)[DOUBLEPOST=1428680021,1428594440][/DOUBLEPOST]Savaş Dünyası İstek Üzerine Kaldırıldı Artık Claimdede PvP Açık

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveri begendim fakat swde çok hack var şunlara bir arayın çare

ahmet_Safa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
8-9 yaşında kolay oyun seven çocuklar için çok server var fakat ne yazıkki emeği düşünen çok az server var hatta hiç yok.Bu böyle oldukça adamlar spawnerda buluyor az olsada madende.Lütfen şu x ray şeyini halledelim zaten hilesini yapan yapmış...
Size güveniyorum gerçekten serverlardan tek istediğim anti x ray fakat hiçbiryerde yok.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
8-9 yaşında kolay oyun seven çocuklar için çok server var fakat ne yazıkki emeği düşünen çok az server var hatta hiç yok.Bu böyle oldukça adamlar spawnerda buluyor az olsada madende.Lütfen şu x ray şeyini halledelim zaten hilesini yapan yapmış...
Size güveniyorum gerçekten serverlardan tek istediğim anti x ray fakat hiçbiryerde yok.
deniycem inanın ama oyuncu sayısı dahil her şey düşecek biliyorum[DOUBLEPOST=1429017842,1428846928][/DOUBLEPOST]
Serveri begendim fakat swde çok hack var şunlara bir arayın çare
Ona Herkes Çözüm Arıyor Ama Bulunması Çok Zor Bir Şey İstediniz :(

ahmet_Safa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler spawnerı hackle bulan bulmuş artık herkeste 5-6 tane spawner var da neyse geç olsun güç olmasın fikrimi değerlendirmeniz de bir şey ^_^

Son düzenleme:

Dertrackerer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server muhteşemmiş emek servermiş.
AMA HİÇ REHBERLER BAKMIYOR REHBER DEDİM 'efendim dertrackerer' dedi sonra cevap vermedi bana.Yani tek eksisi bu.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server muhteşemmiş emek servermiş.
AMA HİÇ REHBERLER BAKMIYOR REHBER DEDİM 'efendim dertrackerer' dedi sonra cevap vermedi bana.Yani tek eksisi bu.
yetkileri alınacak yeni rehberler gelecek[DOUBLEPOST=1429277538,1429268751][/DOUBLEPOST]Serverimize Hile Engeli Eklenmiştir Ve Çoğu Hileye Engel OLuyor Hızlı Çalışıyor İyi Oyunlar :)[DOUBLEPOST=1429283133][/DOUBLEPOST]Reklamımızı Yeniledik :)

Snowman16

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok Güzel Ben Beğendim :) Oyunuyoruz Eylenceli Hilelere Engelde Geldi Coğ Kişi Banlandı NoSlowDownu fln bile engelliyor artık helal diyim :p:D

Dertrackerer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveri arkadaşıma önerdim birlikte ev yaptık. Server için teşekkürler.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveri arkadaşıma önerdim birlikte ev yaptık. Server için teşekkürler.
Biz tesekkur ederiz iyi oyunlar dileriz herhangi bir sorunda skypemiz pro.suevival i ekleyebilirsiniz[DOUBLEPOST=1429367902,1429356549][/DOUBLEPOST]Bu Akşam Güzel Eventler Sizleri Bekliyor[DOUBLEPOST=1429374795][/DOUBLEPOST]20:00 Da Bir Event Olabilir Sonrası Meçhul :)

DarkAnqel34

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
NO NO NO spawn onu arsalar bir survival servere yakışmamış bence onları kaldırdınmı daha çok oyuncu gelcek emin ol {BAŞARILAR}

Sayanora04

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
NO NO NO spawn onu arsalar bir survival servere yakışmamış bence onları kaldırdınmı daha çok oyuncu gelcek emin ol {BAŞARILAR}
Sen NO NO NO diyorsunda o arsaları para kasıp sende alabilirsin alamadığın için böyle yazmana gerek yok ayrıca sunucudaki oyuncular bu durumdan mağdur olsalardı ve beğenmeselerdi bugüne kadar zaten dile gelirdi. Boş işler bunlar..
+++ Güncel
Sunucuda Oynuyorum gayet güzel bir sunucu.

lazkopat3718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer Oyuncular Böyle bir şey Belirtseydi Oylama Açardım Ama İlk Defa Bunu Söyleyen Kişi Sensin Sayanora Dan Sonra Bana Söyleyecek Bir Şey Kalmamış Gibi[DOUBLEPOST=1429664759,1429664703][/DOUBLEPOST]
Sen NO NO NO diyorsunda o arsaları para kasıp sende alabilirsin alamadığın için böyle yazmana gerek yok ayrıca sunucudaki oyuncular bu durumdan mağdur olsalardı ve beğenmeselerdi bugüne kadar zaten dile gelirdi. Boş işler bunlar..
+++ Güncel
Sunucuda Oynuyorum gayet güzel bir sunucu.
Çok Teşekkürler Keyifli Oyunlar Dileriz :)[DOUBLEPOST=1429713300][/DOUBLEPOST]yakında Server İçin Videolar Çekeceğiz[DOUBLEPOST=1429717553][/DOUBLEPOST]Forum Konumuza Bakan Arkadaşlar İçin Söylüyorum Skypeden Event Saatleri Hakkında Bilgi Vereceğim skypem pro.survival[DOUBLEPOST=1429732173][/DOUBLEPOST]Vip Çekilişi Fotoğrafları Eklendi :)[DOUBLEPOST=1429788130][/DOUBLEPOST]AKŞAM EVENT YAPILABİLİRR :)[DOUBLEPOST=1429788731][/DOUBLEPOST]23 NİSANA ÖZEL VİPLERDE %40 İNDİRİM BAŞLAMIŞTIR[DOUBLEPOST=1429882793][/DOUBLEPOST]Sunucumuzda şuanda 45 kişi vardır tüm sunuculardan üstünüz aman nazar değmesinn[DOUBLEPOST=1429898428][/DOUBLEPOST]Bugün Event Olmayabilir Fakat Yarın Olacaktır Mutlaka[DOUBLEPOST=1429946559][/DOUBLEPOST]AKŞAM SÜPER EVENTLER SİZLERİ BEKLİYOR SV Yİ 50 KİŞİ YAPIN MÜKEMMEL EVENTLERLE VE VİP ÇEKİLİŞLERİYLE KAZANIN :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...