Profesyonel Grafikerler Konuya Lütfen

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaslar, profesyonel grafiker arkadaslar varsa skype üzerinden benimle iletişim kurabilir mi?

-Yaşı en azından 16+
-3D youtube minecraft kapakları yaparak grafikerim diyen arkadaslar lütfen eklemesinler
-En azından 1 yıldan fazladır bu isi yapan
-Grafik konusunda birçok bilgiye sahip olan

Arkadaşlar skype üzerinden benimle iletişime geçerse çok memnun olurum.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
16 yaşındakiler grafiker sayılmaz zaten böyle bir iş arıyorsan burada değil farklı bir yerde ara buradakiler öyle profosyonel falan değil.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
16 yaşındakiler grafiker sayılmaz zaten böyle bir iş arıyorsan burada değil farklı bir yerde ara buradakiler öyle profosyonel falan değil.
Neden bu kadar ön yargılısın anlamadım, çok iyi grafikleri olan insanlar var sonucta ve farkındaysan 16+ dedim 16'dan yukarı olan arkadaslar, bu 20 de olabilir daha da yüksek. Ayrıca profesyonel dememin sebebi 3 tane tutorial izleyip grafikerim diyenlerin boşuna beni yormamasından dolayı.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Neden bu kadar ön yargılısın anlamadım, çok iyi grafikleri olan insanlar var sonucta ve farkındaysan 16+ dedim 16'dan yukarı olan arkadaslar, bu 20 de olabilir daha da yüksek. Ayrıca profesyonel dememin sebebi 3 tane tutorial izleyip grafikerim diyenlerin boşuna beni yormamasından dolayı.
Eğer ciddi iş yapacaksan buradakilere güvenmeyeceksin. Ben bunu bilir bunu söylerim.

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuda uzmanlaşmış insanın burda ne işi var...

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok saçma konsuyorsunuz su an farkındaysanız arkadaslar, yani bu işi profesyonelce yapıpta bu forumda üye olan herahngi bir insan evladı olmayacağını ortaya koyuyorsunuz resmen. Ayrıca profesyonel dememin sebebi elli kere belirttiğim "2-3 tutorial videosu izleyip 3d banner yaparak kendine grafiker diyen" arkadaşların boş şekilde mesaj atmamalarını sağlamak amacıyla yazdım, çok güzel işler yapan insanlar var burada bu düşünce biçimi çok yanlıs, yani forumda ki herkesi ezer gibi konsuuyorsunuz bunlar asla grafikten iyi bir sekilde anlamaz diyerek.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçen günlerde kendin tasarım yapıp hatta çekiliş yapıyordun onlara ne oldu??

Çok profesyoneldin hani...

Singlecoder

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim Arkadaşım Tasarımcı.
Ancak Öyle Tasarımcı Degil.
Bildigimiz Bankaların Reklamlarını Çiziyor.
Ve Pahalı Yapıyor.
Derseniz Param Var Sizlere muhteşem Çizimler Yapar.
40.000 Euro Degerinde Profesyonel Çizim Makinası Var.
Minecraft Gibisinden Çizim Temaları İsterseniz Yapamaz.
Zaten Vada Gibi Cogu Reklam Maskotlarınıda Kendisi Çizmiş Bulunmakta Ancak Yaşı 30 :D

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Arkadaşım Tasarımcı.
Ancak Öyle Tasarımcı Degil.
Bildigimiz Bankaların Reklamlarını Çiziyor.
Ve Pahalı Yapıyor.
Derseniz Param Var Sizlere muhteşem Çizimler Yapar.
40.000 Euro Degerinde Profesyonel Çizim Makinası Var.
Minecraft Gibisinden Çizim Temaları İsterseniz Yapamaz.
Zaten Vada Gibi Cogu Reklam Maskotlarınıda Kendisi Çizmiş Bulunmakta Ancak Yaşı 30 :D
Madem bu kadar idda ediyorsun hadi örnek at da görelim

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Geçen günlerde kendin tasarım yapıp hatta çekiliş yapıyordun onlara ne oldu??

Çok profesyoneldin hani...
Sen neyin kafasındasın arkadasım anlamadım? Ben grafik yaptırmak için ekleyin demiyorum konu hakkında bir bilgin yok ki? Farklı bir amaç için bir konu hakkında konusmak amacıyla böyle bir konu açtım, insanların bilmedikleri evya fikir sahibi olmadıkları konu hakkında konusması beni cidden üzüyor. Nerede yazıyor arkadasım grafik yaptıracağım diye?

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
istanbulgrafik.com'un kurucusunu tanıyorum eskişehirli
Sitesine falan bakarsan görebilirsin pek çok çalışmasını ama sana bakar mı bilmem xdd

Singlecoder

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Vada Diyorum Anlamıyor musun Acaba?
Vada Vada Sütaş Gibi Markaların Rekamlarını Çiziyor.
İnanmıyorsan Sütaşa Destek Talebi Açar Ve "Ozan Adlı Bir Grafikeriniz" Varmı Diye Sorabilirsin

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamamen profosyonelim hiçbir zaman diyemem ama 4 yıldır PS kullanıyorum.Eğer halen arıyorsan ekleyeyim ?