|PrisonTurk|Türkiye'de ilk Olmaya Geliyor|Alım'lar Aktif|Profesyonel Ekip|

PrisonTurk Adlı Sunucumuz Tutacak mı ?

• Kullanılan toplam oy
    18

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman sende açtığım konuda kendini bilerek konuş tamam ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman sende açtığım konuda kendini bilerek konuş tamam ?

kaç yıllık arkadaşımı savunmak suçsa,suçluyum kavga değil tartışmak için burdayım hatta ilk başta başvurmayı düşünerek gelmiştim ama kaç yıllık arkadaşımı yalanladığını görünce :) vazgeçtim

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak o arkadaşının yazdığı sahte formu oku sonra ne yazicaksan yaz

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak o arkadaşının yazdığı sahte formu oku sonra ne yazicaksan yaz

adamın orda dediği pluginerlik,coderlik vs hepsi doğru bu arada ben onu savunmuştum[DOUBLEPOST=1438766925,1438766828][/DOUBLEPOST]
adamın orda dediği pluginerlik,coderlik vs hepsi doğru bu arada ben onu savunmuştum
@KRHN ulan karahan yaktın beni asasfasf :D ben bi an pluginerliğini yazdın zannettim lan :D @asdasdasq kardeşim kusura bakma hep bunun yüzünden özür dilerim :D

ANL45

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Zorda olsa işi tatlıya bagladikya ona bak

BatuhanPvo

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ad:Batuhan
Online Süre:10-12 saat
Bilgiler:We ve wg komutlarından iyi anlarım
Tecrübe'ler:Daha önce birçok sw de yetkili oldum
Davranışların:İnsanlara genelde iyi davranırım eğlenceli bi insanım insanları kolayca eğlendiririm
Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) :İnsanlarla iyi geçinen biriyim bi insanla fazla küs kalmam en sevmediğim şey yalandır ve eğlenceli biriyimdir

BedMex

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
MOD:
Ad:Eren
Online Süre:12.30 da girerim akşam 9 10 a kadar [GERÇEK YALAN DEĞİL]
Bilgiler:birçok yerde çalıştım hep mod oldum çok uzun zaman çalıştıklarımda var kısada kısa olanlarda genellikle kandırldım ama temix biriyimdir yalan atmam elimden geleni ardına koymam iyi bir mod olduğumu düşünüyorum.Ve bi serverde kalıcı olarak Durmak istiyorum inşallah BU SİZ OLURSUNUZ Saygılarla....
Tecrübe'ler:Dediğim gibi birçok serverde modluk yaptım servere baka bilir ve çok iyi bir şekilde ilgilenirim.
Davranışların:İiyimdir biri kötü bir şey yaptığında ilk işim uyarırım.Sonra gerekeni yaparım zaten.Ama en önem verdiğim 2 şey vardır Saygı Ve Dürüstlüktür bunlarda.
Kendini Tanıtır mısın?(En Az 50 Kelime) :Ben 3 sendeir minecraft oynuyorum bu zaman içinde birçok server gördüm tabikide hepsi iyi değildiçkendim miencraft oynamayı severim serverle ilgilenirim kendim iyi bir insanımdır gerçekten iyi bir ekiple çalışmak isterim bana herzaman laşbilirsiniz yalancı biri değilimdir doğru konuşrum.Kimseye bir konuda hava atmam mod olsam bile oyuncuymuş gibi oynarım...

Futi_39

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Rehber:
Ad:Fuat
Tecrübe'ler:1 yıl boyunca rehber oldum
Davranışların:kimseye zarar vermem ama gerekirse süresiz mute (yetki olursa ban) bile atarım
Oyuncular'a Hitab Etme Dilin:Nazik

jjjk

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Rehber'ler:
Ad: Mehmet Kemal ERARSLAN
Tecrübe'ler: Nazik bir dil ile oyuncuları yatıştırabilirim ve daha önce RedFalls FactoryCraft sunucularında görev yaptım.
Davranışların: Sakin bir tavrım vardır ancak sınır geçilene kadar.
Oyuncular'a Hitab Etme Dilin: Kesinlikle küfür etmem. Naziğimdir . Sadece bana küfreden kişiyi bir kere

Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler.:D