Prison Sunucu Açarsam Tutarmı ?

Türkiyede Prison Sunucu Tutarmı ?

• Kullanılan toplam oy
    7

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tutturabilirsin ama çok iyi sistemler kurmalısın. Genç arkadaşlar zorlanmayı pek sevmediği için fazla zorlamamalı sistemlerin. (Bana göre sağlam değişmez ve düzenli bir hapishane düzeni kurmalısın) Bunları yaparsan sabit bir oyuncu kitlesi edinebilirsin.
İyi Forumlar ^^

rikkie9

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar hepinize teşekkürler yardımlarınız için.

Skaduush

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı konularda destek almak istersen özel mesajla ulaşabilirsin bana. Başarılar.
İyi Forumlar. ^^

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben yapıyordum temelin itamalımışıtm benrdeyse devamı basitti sonra dellendim bıraktım. O server hayla duruyor 2 ay uğraştıms ana satım istersen Neden satıyosun dersen sw açıyorum bir eyrden plugin fln alıyorum o yüzden para lazım.[DOUBLEPOST=1432058421,1432058324][/DOUBLEPOST]
İlk olarak dediklerimi yapman lazım , Kaliteli bir hapishane , Hapishane çeteleri [Asyalı,Zenci,Beyaz] , Hapishane içi işler , Hapishane Güvenliği , Hapishanedeki illegal silahlar , SUSUZLUK , Tuvalet , Yorulma , Nadir Eşyalar , Ziyaretçiler , Yaralanma , Ölünce CK olma , Düzgün Rol ortamı ve daha nicesi bunlara yapıcaksan tutar....
Benim bildiğim op-prison? o swden hiç görmedeim yabancıalra maden a fln var rank satlıon ama öle daha şiyi olur

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Prison mantığını anlayabilen bir kitle ve o temaya uygun haritalar bulursan tutar bence.