Premium'um var fakat sorun yaşıyorum

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisi olmayan yazı yazmasın arkadaşlar.. Gereksiz gereksiz yazmışınız..

Format ile hesabın silinmez.. Oyuna girmedi tamam olabilir derim ama siteden giriş yapıp da alma olayı çıkıyorsa korkarım senin MC gitti.. Siteden girmesi lazım.. En kötü key falan aklında ise ticket at.. Buradan bu çözülmez..

Ekran kartı ne alaka ya.. ?

muhtemelen mojang e-mail inden nickname ine geçiş yaptı ilk başta seçtiğin nickle girmeyi dene. zaten oyunu alırken böyle bişeyler diyodu
Aldım alalı e-mail ile giriyorum?.. Öyle mojang yapmaz kendisi ama dediğim gibi ticket atmalı..

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Format ile hesabın silinmez.. Oyuna girmedi tamam olabilir derim ama siteden giriş yapıp da alma olayı çıkıyorsa korkarım senin MC gitti.. Siteden girmesi lazım.. En kötü key falan aklında ise ticket at.. Buradan bu çözülmez..

Aldım alalı e-mail ile giriyorum?.. Öyle mojang yapmaz kendisi ama dediğim gibi ticket atmalı..
Haklısınız bu sorun minecraft hesabınızın harici bir siteden alındığı fark edildiği zaman ortaya çıkar sizi tekrar uyarıyoruz minecraft'ı minecraft.net harici siteden almayınız.

MustafaAlkan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Arkadaş doğru söylemiş . Ekran kartıyla filan alakalı değil . Adamın Minecraft gitmiş yapması gereken tek şey var desteğe başvurmak ve beklemek .

MTrOutlaw

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım Bu Sorun Bende De Oldu.
Bu Sorunu Çözebilmen İçin Tek Yapman Gereken:
- Edit Profile ' Ye Bas
- Orada : Game Directory 'i Aç Sorunun Çözülür. :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Ben sana kesin cevap veriyorum, bu yorumdan dominat bir cevap yoktur %100 doğrudur. Sorun yaşamanı sağlayan şey şudur;
- Minecraft hesabının "bloke" edilmesi, ve bu işlem süresiz sonsuzdur.
Bu hesabının bloke edilmesini sağlayacak şeyler;
- Başkasına ait bir kredi kartı ile hesap açıp kendisinin şikayetle parasını geri alması ve hesabın kapatılması.
- Minecraft.net dışında bir siteden almış olman.

Bu iki şıktan birini yapmışsın bu işin istisnası yoktur, geçmiş olsun.