Premium Server Açacam (Detaylar İçeride)

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar şu an 3 adet server çalışmam bulunmakta bunlara ek olarak 20-32 kişi aralığında yani küçük bir tane seviyeli güzel bir premium server olsun istiyorum.Modlu veya vanilla olabileceğini düşündüm fikirleriniz nelerdir?

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium açmanı tavsiye ederim oyuncu birazdaha az olur ama serverin güzel olursa zaten servera gelmek için premium bulmak zorunda kalıcak herkes satın alıcaklar yani buda oyunun karşılığını vermek demek!

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Genelde Premiumlar yabancı Serverlarda Yada Çok Kaliteli Türk Serverlarında Oynamayı Severler :p
Eğer Build Kadro Plugin Bakımından Güzel Bir Sunucu Yapıp İLgi Çekici Bir Reklam Yaparsan Serverin Tutabilir Hatta Düşündüğün Kişi Sayısını Geçebilir :)
Server Olarak Modlu Kurmanı Düşünmem Ancak Güzel Bir SurvivaL Server Kurarsan İlgi Çekici Olur Diye Düşünüyorum

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer maddi durumun iyi ise 200 kişilik aç(veya daha fazla) hub bir server oluştur serverda da "Survival Games" ağırlık ver.. Zaten güzel bir server hazırlarsan (build, plugin) kesinlikle sana destek çıkılacaktır.(Youtube kanalları, forumlar vs.)

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer maddi durumun iyi ise 200 kişilik aç(veya daha fazla) hub bir server oluştur serverda da "Survival Games" ağırlık ver.. Zaten güzel bir server hazırlarsan (build, plugin) kesinlikle sana destek çıkılacaktır.(Youtube kanalları, forumlar vs.)
öyle bir planım var zaten 2 yıl sonrası için şu an türkiyede tutacağını sanmıyorum 2yıl sonra güzel bir hub düşünüyorum[DOUBLEPOST=1390410089,1390410001][/DOUBLEPOST]
Genelde Premiumlar yabancı Serverlarda Yada Çok Kaliteli Türk Serverlarında Oynamayı Severler :p
Eğer Build Kadro Plugin Bakımından Güzel Bir Sunucu Yapıp İLgi Çekici Bir Reklam Yaparsan Serverin Tutabilir Hatta Düşündüğün Kişi Sayısını Geçebilir :)
Server Olarak Modlu Kurmanı Düşünmem Ancak Güzel Bir SurvivaL Server Kurarsan İlgi Çekici Olur Diye Düşünüyorum
hocam zaten açarsam vanilla tarzı açacam premium oluncada kaliteli bir ortamda oyun olur diye düşünmüştüm

Schenteinel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bosuna Acma Bence Premium Sayısı Cok Bende Boyle Bir Dusunceye Kapıldım Sonra Baktımki , Sordum , Arastırdım Gercekten Az Premium Var Bosuna Acmıs Olursun .

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Premium açmanı tavsiye ederim oyuncu birazdaha az olur ama serverin güzel olursa zaten servera gelmek için premium bulmak zorunda kalıcak herkes satın alıcaklar yani buda oyunun karşılığını vermek demek!
herkesin satın alacağını sanmıyorum

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bence isteyen alır çünkü çoğu kişi zaten bedava oynamak varken neden para veriyim düşüncesinde

Haklısın Uğurcan.Ama Türkiye'de bizde dahil olmak üzere gidip yeni bir oyun çıkınca hemen alamıyoruz.Önce bir ucuzlamasını bekliyoruz ki Minecraft'ın premium konusunda böyle bir işe girmeyeceğini anladık herhalde.İndirim diye bir şey yok adamlarla.Hem şu Wolfteam , S2 gibi oyunlar bi ülkeden uzaklaşsa daha güzel oyunların olduğunun farkına varacak çoğu insan.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Modlu açsan pek ilgi görmez yabancılara göndermen gerekiyor postları oda zor ingilizceye çevirde falanda filanda bence en iyisi survival tarzı vanilla 2-3 minigameste ekleyebilirsin.