Premium Olmadan Başkalarının Skinleri Kullanmak

TahaYUKSEL[YouCraft]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İpini Koparan Dolmus Bu Yöntem Her Konuda Yarar Ama Bu Hesabın Sadece Skın Ve Nickini Kullanabilrsinz Baska Birsey Yapamassinz

TimeCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
mcskinsearch tan buldugum ad ile multiplayerde skinim gözukuyor

TahaYUKSEL[YouCraft]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Time Skinini Degistiremessin Taklit Yapiyorsun Bu Premium Oldugunu Digilde Tam Tersini Gosterir Abicim Paraniz Varsa Alin Yoksa Onu Bunu Taklit Edip Charini Calmaya Calismayin !'!!'!
Premium'u Ne Noktaya Getirdiginizin Farkinda Degilsiniz Piyasayi Bozuyorsunz

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen denemeden konusmayınız baskalarının nickini kullanarak skin sahibi olabilirsiniz.Multiplayer'dada olur.

TahaYUKSEL[YouCraft]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lan Anlamiyormusunuz ? Ben Size Diyorum Baskalarin Skinini Baskalarin Nicki İle Kullanabilirsiniz Ama Baskasini Taklit Etmekten Baska Birsey Digil Yeme İcme 19 € Biriktir Al Bu Olay Artik Sizler Yuzunuzden Farkli Boyutlara Geldi Adamlari Taklit Ediyorsun Serverlere Kayit Oluyorsun Adam Girmeye Calisiyor Hop O Nick Kullanilmis Suan Kimin Hakkini Yediginizi Bile Bilmiyorsunuz Paran Yoksa Otur Oturdugun Yerde Taklit Etme Birak Premiumlar İstedigini Yapsin Engel Olmayin Yaw Sirf Sizler Yuzunuzden Premium Farkli Boyuta Tasindi !!!!!!!!!!!!!!!!

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkçe yazmayı öğren de gel sen!

Edit: Yorumunu okumamıştım okuyunca gördüm Hakkını yiyorsunuz derken? :D

TahaYUKSEL[YouCraft]

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mertucan
Serverlere Kayit Oluyorsun. Premium Adam Girmeye Calisiyor Hop O Nick Kullanilmis

zzlawlzz2

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan Anlamiyormusunuz ? Ben Size Diyorum Baskalarin Skinini Baskalarin Nicki İle Kullanabilirsiniz Ama Baskasini Taklit Etmekten Baska Birsey Digil Yeme İcme 19 € Biriktir Al Bu Olay Artik Sizler Yuzunuzden Farkli Boyutlara Geldi Adamlari Taklit Ediyorsun Serverlere Kayit Oluyorsun Adam Girmeye Calisiyor Hop O Nick Kullanilmis Suan Kimin Hakkini Yediginizi Bile Bilmiyorsunuz Paran Yoksa Otur Oturdugun Yerde Taklit Etme Birak Premiumlar İstedigini Yapsin Engel Olmayin Yaw Sirf Sizler Yuzunuzden Premium Farkli Boyuta Tasindi !!!!!!!!!!!!!!!!
demekki notch buna izin veriyor öyle olmasaydi crackli sürümü bir şekilde engelletirdi ki izin veriyor bunu server kurarken premiumu ayarlamada görebilrsin adam istemeseydi bu olayı kaldırtırdı online mod yerini

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin düşüncesi farklıdır ama ben çalıştığını söyledim.

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekleme :
Premium aldıysan premium serverlara girersin zaten.
Cracklı olanlar premium nicki kullansa bile premium servera giremez.