Premium Ödüllü Map - Kinggamer 2013 Mutlu Yıllar...

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar KingGamer Ekibi Olarak 2011 Yılından Beri Size Hizmet Vermekteyiz Bu Sene
Bir Yarışma Düzenliyoruz Ama Bu Yarışmanın Kuralları Var tabii ki...

Yarışma Kuralları İçin 2013 Yılbaşı Map İndirmelisiniz Sonra O Kurallara Göre Buradan Bizi Takip Edenlere

İnanılmaz Ödüller Verilecek Tabi Premium Üyelikte Bunlara Dahil :) Ama Daha Bissürü Harika Hediye Var

1.miz premium hesabın sahibi MinerCrafter12 helal olsun kardeşim
2.miz ise unlucky96 bütün serverlarımızda admin olucaksın yeni sv miz (500 kapasite) 5 gün sonra açılıyor doğum günüm :) de
3.müz ve son ödülümüzün gideceği insan iseeeeee akshbfklajnbsfkjdabektg bütün sv lerimizde rehber sin ve dia vip sin
ve yarışmaya katılan arkadaşlar sv mize girince yarışnaya katıldıklarını bildirsinler 100k + 10 günlük gold vip size hediyemin normal pc arızalı 5 gün sonra bu siteden serverlar bölümünde payaşacam ip yi herkeze mutlu sağlıklı huzurlu bir yıl dilerim kardeşlerim ilginize çok teşekkür eder saygılar dilerim 2014 te görüşmek üzeree:))))))))))))))))

Kurallara Uymayanlar asla hediye alamayacak ve kara listeye yazılıp yarışmaya katılamayacaktır !!

Yılbaşı Map : http://www.mediafire.com/?d7tv8ac090wb527

Resim Yok Süpriz Olsun İstedim KingGamer 2013 ten Herkeze Mutlu Yıllar :)

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hAYIR BAK MAPTE Kurallar var orda kurallara bak nasıl olduğunu öğreniceksin

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
serverinize gelebilirmiyim premium değilse?

telefon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
beyler ben premiumum bana türk premium server bulurmusunuz ama hunger games felen olursa iyi olur :)
yada sizin takıldınız serverlar

telefon

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server server :) türk hunger games premium server gerek yada türklerin çok takıldığı

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SanBR Üzgünüm Yarışmaya Katılma hakkını almak zorundaydım ama örnek olsun diye hakkını veriyorum Sanbr bu yazıyı 01.01.2013 00:00 da yazman gerekiyordu birdaha yazarsan yarışmadan ismini silerim :)

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SanBR Üzgünüm Yarışmaya Katılma hakkını almak zorundaydım ama örnek olsun diye hakkını veriyorum Sanbr bu yazıyı 01.01.2013 00:00 da yazman gerekiyordu birdaha yazarsan yarışmadan ismini silerim :)

mert1999xxx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bnu son 01.01.2013 00:00 dan önce yazanlar katılamaz yarışmayaaaa !'!!!!!!!!!! ve 00:00 dan sonrada yazabilirsin amaç ilk 3 te olman