Yardım Premium Nasıl Alabilirim?

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben yakın zaman da premium almayı düşünüyorum.Ama nasıl alınacağını bilmiyorum:
Örnek olarak;Gift code ile öbürünün farkı ne?Siz nasıl aldınız?Aldıktan sonra hesabım premium'mu olacak?Bana herhangi bir indirme linki verilecek mi?
Kısacası bana nasıl alacağınızı madde madde yazarmısınız?

~кiηqмєη22~

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Premiumu Minecraft.net den alabilrisin 2 Sinin arasıda ise fark yok yani biri hangi hesaptan girdiysen onu premium yapıyo diğerinde ise sana kod veriyor ister arkadaşına veriyorsun istersende başka hesabında kou yazarak premium olabiliyorsun...

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Premiumu Minecraft.net den alabilrisin 2 Sinin arasıda ise fark yok yani biri hangi hesaptan girdiysen onu premium yapıyo diğerinde ise sana kod veriyor ister arkadaşına veriyorsun istersende başka hesabında kou yazarak premium olabiliyorsun...

Minecraft'ı indirmek için link filan vermiyormu?

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende premium almak istiyorum fakat minecraft amerika biz türkiyedeyiz yani sorun olur mu? nasıl alıcaz adım adım yazar mısınız?

~кiηqмєη22~

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bende premium almak istiyorum fakat minecraft amerika biz türkiyedeyiz yani sorun olur mu? nasıl alıcaz adım adım yazar mısınız?

BrayJademence İşte deteylı bir şekilde minecraft premium nasıl alınır sorusunun cevabı;

1. Minecraft.net 'e gir yada buraya tıkla.
2.Orada Log in | Register Yazar Eğer Kayıtlıysan Log in Katıl Olmadıysan Registere Tıkla ve kayıt ol.
3.Kaydını Tamamladiktan Sonra ana sayfadaki Buy Now Butonuna Tıkla Ve ödeme şeklini seçerek Premium satin al.
4. Şimdi Premiumsun Oyunu İndirmek için Download Bölümüne Gel yada buraya tıkla.
5. Oyunu İndirdikten Sonra Minecraft.exe den oyuna gir. Kullanıcı Adı/Email ve Parolanı Yazarak Girşi Yap.
===İyi Oyunlar===

[MyM]BrayJademence

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
BrayJademence İşte deteylı bir şekilde minecraft premium nasıl alınır sorusunun cevabı;

1. Minecraft.net 'e gir yada buraya tıkla.
2.Orada Log in | Register Yazar Eğer Kayıtlıysan Log in Katıl Olmadıysan Registere Tıkla ve kayıt ol.
3.Kaydını Tamamladiktan Sonra ana sayfadaki Buy Now Butonuna Tıkla Ve ödeme şeklini seçerek Premium satin al.
4. Şimdi Premiumsun Oyunu İndirmek için Download Bölümüne Gel yada buraya tıkla.
5. Oyunu İndirdikten Sonra Minecraft.exe den oyuna gir. Kullanıcı Adı/Email ve Parolanı Yazarak Girşi Yap.

===İyi Oyunlar===

teşşekkürler

Creepers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya misal premium olduk diyelim o minecraft.netteki kayıt oldun hesap premium oluyo ve her bilgisayarda girebiliyoruzdeğilmi

R

Reloven

Ziyaretçi
Mesela Nick XXXX Diyelim O Nickle Minecraftın Orjinal Exesinden Giriş Yaparsan Her Bilgisayarda Oynayabilirsin Ancak 2Pcden Aynı Anda Giriş Yapamazsın Birde Kredi Kartı Olayı Var Çoğu Kişi İstemiyo Kredi Kartıyla Almayı Bunun İçin LevelTr Dergisinin Bi Kampanyasıydı Yanılmıyorsam Köntür İle Alabiliyodun Hiçbir Sorun Cıkmadanda Oynayabilirsiniz..

DenizzChannel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Premium verebilirim isteyen skybe ekleyebilir orada nasıl alabileceğinize dair bilgide veririm