Premium hesabım Play Offline diyor...

RaPoRLu67

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar daha dün minecraft satın aldım öyle beleş filan değiş 60 tlyi verdim aldım minecraft.netten bugün girdim bi baktım premium serverlere girilmiyor sebebi ne arkadaşlar lütfen yardım edin

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha hesap aktif olmamış biraz bekle

Telefondan Yazıyorum Hatalı Yazarsam Şimdiden Özür Dilerim.

RaPoRLu67

Marangoz
En iyi cevaplar
0
modeme res atsam düzelirmi ve minecraft.nete girmiyor[DOUBLEPOST=1406651558,1406650949][/DOUBLEPOST]modeme reset attım her şey yaptım girmiyor arkadaşlar sizden rica etsem ingilizcesi iyi olan arkadaş bi ticket için yardım edebilirmi ?[DOUBLEPOST=1406651736][/DOUBLEPOST]sorun anlaşıldı arkadaşlar minecraft ta bakım varmış galiba öyle yazıyor sitedeki hatada login yaptığımda

Bisa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
modeme res atsam düzelirmi ve minecraft.nete girmiyor[DOUBLEPOST=1406651558,1406650949][/DOUBLEPOST]modeme reset attım her şey yaptım girmiyor arkadaşlar sizden rica etsem ingilizcesi iyi olan arkadaş bi ticket için yardım edebilirmi ?[DOUBLEPOST=1406651736][/DOUBLEPOST]sorun anlaşıldı arkadaşlar minecraft ta bakım varmış galiba öyle yazıyor sitedeki hatada login yaptığımda
Bende de var sanirim teknik bir ariza

Gsdogukan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bendede var suan bakım var az bekleyin düzelir

KaptanSparrow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bendede Aynı Düzelmesini Bekliyorum Bakım Diye Düşünüyorum :notch::notch::notch::notch::notch::notch::notch: Sadece SABIR SABIR SABIR :creeper:

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlginç :) Ben 1.7.5 versiyonu ile giriyorum bir problem tespit edemedim.

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft sunucularında hata var, sitedende girilmiyor.