Premium Gerçeği

karasayko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkdaşlar bu konuyu Minecraft premium hesaplar ile ilgili çoğunlukla ynlış bilinen bir bilgiyi sizlere söylemek istiyorum. Minecraft'ta aslında ''Premium'' diye bir şey yok oyunu satın alıyorsunuz. Minecraft Free to Play bir oyun değil kısacası ''premium'' terimi crack li oyuncuların oyunu satın alanlardan daha çok olması nedeniyle kullanılıyor. (Crack kullananlara bir lafım yok oyunu almaları daha iyi olur paraları yoktur bilemem belirtmek istedim)

dheguy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft premiumu çoğunlukla skin ve pre serverlere girmek için kullanıyorlar

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Minecraft premiumu çoğunlukla skin ve pre serverlere girmek için kullanıyorlar
İşte onu söylüyor adam, sanki VIP almış gibi premium üye diyorlar yani 5 euro normal üyelik, 20 euro premium üyelik gibi bir şey yok yanlış anlayabiliyorlar

karasayko

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Anlamadın kardeş aslında premium di bir şey yok Minecraft'ta crack var bide normal oyunu satın almak var o premium sayılmaz.[DOUBLEPOST=1386249421,1386249387][/DOUBLEPOST]Internet yavaş yazını göeremedim sen açıklamışsın sağol.

Son düzenleme:

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bende böyle konuşmalar yüzünden mc'a başlamadan önce ucuza normal üyelik alır normal serverlarda keyfime bakarım diyordum ama değilmiş :) başlar başlamaz hevesini kırmayalım adamların.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya premium kavramını kullanırken orjinal demeye çalışıyoruz genellikle.Anlam karışıklığı oluyor.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
E konu çözüldüğüne göre konu kilit :)
Aynı şeyleri tekrar edip duruyoruz.

karasayko

Marangoz
En iyi cevaplar
0

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen