Premium Alsammı Almassammı ?

mkkara334

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar premium almayı düşünüorum ama özellikleri ne skin deiştirme haricinde ?

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Orjinal serverleri var minezdir bilmemnedir onlara giriyorsun skin değiştirme var onun dışında ne var bilmiyorum orjinal kullananlar daha iyi bilir ama sanırım orjinal server ve skin dışında olayı yok

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Öncelikle oynanan oyuna saygını gösteriyor ve hakkını veriyorsun. Sonrasında skin değiştirmeni sağlıyor. Updatelerde crack beklemiyorsun. Sonrasında premium serverlara giriş imkanın oluyor. Hypixel survivalgames gibi serverlara. Bunlar yeterli zaten.

Erkolik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serverlar zaten tek yeter
ITSJERRYANDHARRY
EXPLODİNGTNT
HYPIXEL
MINEZ
MINECRAFT SURVIVAL GAMES (MCSG)
bide snapshotlarla update'i tanımanı sagliyor

brhmofke

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bende kararsızdım aldım çokta memnunum . Serverlar çok daha kaliteli . Cracklide herkes ***** zaten . Hem hile yok hem güvenilir sonra çok daha değişik cracklide oynayamıyacağın serverler var. Tekkit , Hexxit filan saymıyorum bile :)

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyundan kısa sürede sıkılmayacağını ve uzun süre oynayacağını düşünüyorsan Premium al. En azından ğöğsünü kabarta kabarta gezersin.

BraveBoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende kararsızdım premium aldım gerçekten güzel serverlar var cracklide nasıl oynuyomuşum diyorum kendime :D bir özelliğide ftb, technic gibi mod paketlerini oynamanı sağlar ayrıca oyuna katkıda sağlarsın maddi açıdan