Yardım Premium Alma (telefon)

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Sitesinden zor alırsın söyleyim[DOUBLEPOST=1372357361,1372354518][/DOUBLEPOST]

le hamamın hangar a felan gitti mcsg serverinin ip ne verebilirmisin bide kaç saattir oynuym server versene moncraft felan girdim smash girdim ghost craft girtdim mcsg girdim minez girdim baska iyi server yokmu :sırıtmak: Türk serverine geri döndüm en son dayanamadim

1 saatte 3 skin değiştiriyorum

sıkıldınmı tekkit öneririm.internetten arastır bak ben zaten hg samsh oynuyorum.Bİrde minez onu yapamıyorum ama

BCYigit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Alırken 19.95 € Yazıyor Ya Onu Bizden 52 Tl Olarak Çekiyor Dimi?

MrFist

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herkes pre oldu ben hariç banada bi yardım etseniz kredi kartına güvenmiyorlar bende maxigameye baktm 61 tlde çok fazla bi öneri verirmisiniz lütfen ya :/

BCYigit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
MrFist Direk Minecraft.net ten Al En Güvenlisi O Kredi Kartına Güvenmiyorlar Deme Herkes Alıodu bende Aldım Sorunsuz Alıyorsun Oynuyorsun. İyi Eğlenceler.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Crack daha cok kasar cunku siz ornek vermek gerekirse, crackli biri single oynarsa o map o pc ustunden acilir ve kasm aolur ama premium minecraftin hostundan harita acar.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Crack daha cok kasar cunku siz ornek vermek gerekirse, crackli biri single oynarsa o map o pc ustunden acilir ve kasm aolur ama premium minecraftin hostundan harita acar.
E milyonlarca mc kullanıcısı var hepsinin mapını serverlerde tutmuyordur heralde ?

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ininal kart aldım ondanda alamadım minecraft ın kendi sitesinden :(
annene babana sölersin adamlar almış hiçbirşey olmamış ben sahte konu açarım sende annene babana gösterisin dersinki bu adamdan 10000 kişi falan daha almış bişi olmamış dersin ok ? ama konu yerine mesaj atarım

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş gerek yok alalı 4 5 ay olacak ilgin için teşekkür ederim. Gittigidiyor dan 62 tl ye aldım[DOUBLEPOST=1384448427,1384448271][/DOUBLEPOST]
herkes pre oldu ben hariç banada bi yardım etseniz kredi kartına güvenmiyorlar bende maxigameye baktm 61 tlde çok fazla bi öneri verirmisiniz lütfen ya :/
Ben 62 tl ye aldım :S :D

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kasmanin launcherle bir alakasi yoktur,

LG Gpad 8.3 cihazından Tapatalk kullanılarak gönderilmiştir.Yazım yanlışı olursa özür dilerim.