Yardım Premium Alma (telefon)

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asla alamassın demissin sonra leveltr den alınıyo demissin ? :D

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam anladım zaten artık tlefonla almıcm kredi kartı aldım onun için

Black_Ace_171

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Android için bir uygulama var uygulama görevlerini yaptıkça para kazanıyosun İsmini hatırlamıyorum

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar bizde asyakart var onla alınabiliyor mu?

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Android için bir uygulama var uygulama görevlerini yaptıkça para kazanıyosun İsmini hatırlamıyorum

Tapporo benim telefonda avrdı bi video izleyince 25 puan veriyo bir şey indirince 100 puan yaptıktan 15 dk sonra veriyo bide mişnecraft gift code var shop ta 26.500 puan gerekiyo kim uğraşacak onunla bide vermezlerse o kadar zaman boşa gider[DOUBLEPOST=1372351891,1372239947][/DOUBLEPOST]creepers bende oldum en sonunda direk minez e girdim :D

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Tapporo benim telefonda avrdı bi video izleyince 25 puan veriyo bir şey indirince 100 puan yaptıktan 15 dk sonra veriyo bide mişnecraft gift code var shop ta 26.500 puan gerekiyo kim uğraşacak onunla bide vermezlerse o kadar zaman boşa gider[DOUBLEPOST=1372351891,1372239947][/DOUBLEPOST]creepers bende oldum en sonunda direk minez e girdim :D
hg ve smash cok guzeldir

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onlara girecem sen pre misin ?

Eren Koçak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xxdemoking sanıyorum ininal kart ile aldın kaç tl tuttu ve nasıl yaptığını anlatır mısın uzun uzun gerek yok kısa bilgiler yeter lütfen :sırıtmak:

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
B
arkadaşlar bizde asyakart var onla alınabiliyor mu?
en master card la zor aldım onla nasıl alacan[DOUBLEPOST=1372353754,1372353445][/DOUBLEPOST]
demoking sanıyorum ininal kart ile aldın kaç tl tuttu ve nasıl yaptığını anlatır mısın uzun uzun gerek yok kısa bilgiler yeter lütfen :sırıtmak:

Evet ininal la aldım sitesine girdim master card seçtim yaptım herşeyi kabul etmedi konu açtım bunun hakkında sonra bide paypaldan hesap açtım sitesinden almaya çalıştım olmadı paypalda kabul etmedi bu böyle 1 ay gitti beni bayabi uğraştırdı bununla uğraşırken tüm ter oluyodum strese giriyodum sonra gittigidiyordan almayı denedim 62 tl ye oda olmadı sonra ininal desteğe mesaj yolladım gsm numaramı değiştirdim mc sitesinden almaya çalıştım olmadı tekrar ininal desteğe mesaj attım adamlar size geri döneceğiz dediler birdahada bir şey yapmadılar neyse canları sağolsun adamlarıda stres ettim sonra gittigidiora girdim 61 tl lik buldum paypaldan almayı denedim oldu adam gift codu verdi bn kalp krizi geçirecektimreedem gift code yaptım ve artık premium um bana şu oyun bayşeyler yaptırdı yani :D ama iyi kazık yenidm aslında ininal olduğu için 61 tl liği 58 e aldım ne kadar çok indirim değilmi :D 3 tl

Eren Koçak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D Teşekkürler bende almayı düşünüyorum o yüzden sordum ininal kart ile alıcaktım ama olmaz diye denemedim bile :D o zaman en yakın zamanda bende alıyorum :D

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sitesinden zor alırsın söyleyim[DOUBLEPOST=1372357361,1372354518][/DOUBLEPOST]
mcsg kullan sadece hunger var ve maplari oylamayla belirleniyor +1

le hamamın hangar a felan gitti mcsg serverinin ip ne verebilirmisin bide kaç saattir oynuym server versene moncraft felan girdim smash girdim ghost craft girtdim mcsg girdim minez girdim baska iyi server yokmu :sırıtmak: Türk serverine geri döndüm en son dayanamadim

1 saatte 3 skin değiştiriyorum