Portlu Server Açmaı Bilenler İçeri

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Benim Bi Tane Serverım Var Fakat Arkadasım Hamachiden Giremiyo
Bende Portlu açıcam Netim:Zyxnel
Portlu Server Açmayı Bılen Varsa Eklesin Acil

Jishiki

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buraya yazman hata :D Google amcaya sor saniyede gösterir sana :D

gazozcuk1907

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben açtım portla sw açınca perhaps a server already on that port diyor.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
R

Reloven

Ziyaretçi

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
No ip'ten Bahsediyor :) Ayrıca Benim Gibi Anlatmamış Sende Sanırsam Konu İçerigini Okumadın.

No-ip port oluyor kardeş (Tam olarak aynı şey değiller ama No-ip daha garanti bir yöntemdir)
Ayrıca okudum hatta server bile açtım bu konu ile ben.

R

Reloven

Ziyaretçi
No-ip port oluyor kardeş (Tam olarak aynı şey değiller ama No-ip daha garanti bir yöntemdir)
Ayrıca okudum hatta server bile açtım bu konu ile ben.
Noip nasıl garanti oluyor acaba :) Portunu Açarsın İp Adresin İle Girersin Modemin Kapandı Diyelim İp Adresin Değişir Yeni İp Adresin İle Devam Edersin. Sonuçta Burda Arkadaşınla Oynicaksın Bu Serveri Zaten Genele Açıyorsan Böyle Sorun Olmaz.

R

Reloven

Ziyaretçi
O Zaman Portu Yönlendir Konuma Bak
Portu Yönlendirmekle Ne Alakası Var Kardeşim O Port Zaten O Modem Üzerinden Başka Birşeyi Kullanıyor Demek Örnegin O Portla Mc Svyi Açarsın Sonra Baska Pc'den Gene Açmaya Calısırsan Aynı Modem Üzerindne O Hatayı Verir. Hangi Programın Yada Herneyse Kullandıgını Bul Portunu Değiştirebiliyorsan Değiştir Yada Server.properties Dosyasına Girip Ordaki Port Numarası 25565 dir Onu Herhangi bir şey Yap Örn: 2014 Ondan Sonra 2014 Olarak Port Aç Oyuna Girmek İçinde : İpadresin:2014 Şeklinde Giriceksin Yada Direk localhost yazarak girebilirsin.

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Noip nasıl garanti oluyor acaba :) Portunu Açarsın İp Adresin İle Girersin Modemin Kapandı Diyelim İp Adresin Değişir Yeni İp Adresin İle Devam Edersin. Sonuçta Burda Arkadaşınla Oynicaksın Bu Serveri Zaten Genele Açıyorsan Böyle Sorun Olmaz.

Sen No-İp ile açmadığın serverin IP'sini tanıtımda herkese yayınca kaç tane çakal PC'ni çökertir biliyor musun? (En yakın küfürsüz terim buydu...)
Güvenlik açısından garanti demiştim...

R

Reloven

Ziyaretçi
Sen No-İp ile açmadığın serverin IP'sini tanıtımda herkese yayınca kaç tane çakal PC'ni çökertir biliyor musun? (En yakın küfürsüz terim buydu...)
Güvenlik açısından garanti demiştim...
No İp'ten İp Adresini Bulunmayacagınımı Sanıyorsun :) Ayrıca Gerekli Koruma Alırsan Hiçbirşey Olmaz Cahil Cahil Konusmayın.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buraya yazman hata :D Google amcaya sor saniyede gösterir sana :D
lan noobmusun kardeşim google makine o nerden bilsin burdaki insanlar canlı burdaki insanların kalbi var! ve hata değil belki adam yazmış bulamamış buraya sormuş? utanmadan sırıtıosun bide.
şimdi bu konudan birdaha gelmemek üzere git ve şu çöpün içine gir!

cevap
güvenlik duvarını kapamalısın kapamazsan kimse giremez.