Port / Hosting

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi olur portmu veya hostingmi?

Son düzenleme:

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Upload hizini ve swye verecegin ram miktarini soyle kac kisilik acabilecegini soylim

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yani internet hizin cooook cok iyi degilse hosting al. Nitrado veya batihost onerim.Trwebplaza kapali. Cok lag olur uploadin cok az :(

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimkide türksatken böyleydi 37 tele ödüyordum ve indirme hıızım 60kbps idi bir oyunu 1 gün içinde indiremezdim 2 3 oyunum vardı fakirdim sonra yeni eve taşındım ve Superonlineye geçtim 59 TELE ödüyorum 800 kbps indirme hızı 2 ay faturayı ödemedim internet hızım düşmedi yeey hala 8 telefonda süper hızlı çalışır internet yani faturayıda ödemezsen yavaşlamıyor tavsiye <3

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Benimkide türksatken böyleydi 37 tele ödüyordum ve indirme hıızım 60kbps idi bir oyunu 1 gün içinde indiremezdim 2 3 oyunum vardı fakirdim sonra yeni eve taşındım ve Superonlineye geçtim 59 TELE ödüyorum 800 kbps indirme hızı 2 ay faturayı ödemedim internet hızım düşmedi yeey hala 8 telefonda süper hızlı çalışır internet yani faturayıda ödemezsen yavaşlamıyor tavsiye <3
1 ay ödemezsen "LOTFON FOTORONOZO ODOYON ONTORNOT HOZONOZ 3MBPS YO DOŞOROLDO"

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 ay ödemezsen "LOTFON FOTORONOZO ODOYON ONTORNOT HOZONOZ 3MBPS YO DOŞOROLDO"
Ühü Ühü Ühü
Eski Evde İnternet kabloları yanmıştı fareler kabloları yemişti apartmanda düşünsene durum vahiym. Her gün bodrumdan fare çıkıyordu bizim eve bir delik yapmışlar bulaşık makinesini kemirmişlerdi. Yani ben o evde farelerle beraber oyun oynuyordum o fareler her gün internetimi kesiyordu annelik taslıyordu ya faturayı öde yada bütün apartmanın internetini keseyim uleyn. Sen kimsinki bana artistlik taslıyorsun sen alvinmisin allah aşkına ?.
Kısacası Fareler Faturayı Ödemediğimde İnternetimi Kesiyordu.
Ciddiyim faturayı ödemeyince kemiriyorlar ödeyince kemirmiyorlardı bendemi bir sorun var yoksa farelerin o gününemi denk geliyorum anlamadım