AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel bir servere benziyor.Deneyeceğim ^^ +1

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk oynadığımda Articuno görüp çılgına dönüp ona 4 - 5 stack düz pokeball spamladım.:notch:

LaZKaRTaL

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
beler nasıl kurcaz ya ben bu dosyayı attım.minecraft dosyasıla değiştirdm yani ama oyuna giremiyom bi ekran geliyo yazı yazıyo ama o ekrandan oyuna girmiyo hep o ekran var :S bi yardım edin veya bi video bir şey hazırlarmısınız ??

usta dediğiniz dosyayı .m,necraft dosyasıla değiştirdim sizin sw ye girerken şöle bi yazı geliyo burda kalıyo oyuna giremiyom yani hiç bişi olmuyo :S

This is a fan made,mod all trademarks and copyright for pokemon are owned by nintendo and game Freak Inc
bu yazı geliyo

Son düzenleme:

CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
beler nasıl kurcaz ya ben bu dosyayı attım.minecraft dosyasıla değiştirdm yani ama oyuna giremiyom bi ekran geliyo yazı yazıyo ama o ekrandan oyuna girmiyo hep o ekran var :S bi yardım edin veya bi video bir şey hazırlarmısınız ??

usta dediğiniz dosyayı .m,necraft dosyasıla değiştirdim sizin sw ye girerken şöle bi yazı geliyo burda kalıyo oyuna giremiyom yani hiç bişi olmuyo :S

This is a fan made,mod all trademarks and copyright for pokemon are owned by nintendo and game Freak Inc
bu yazı geliyo
Mavi Bi ekranda Geliyorsa Servera Girdin Pokemon seçmeni istiyo senden

Jtmaca9

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
admin yardım Proxy is Detected. (maybe an error please reconnect your Router) diyorr girreemiyoruum acıl yardım
ve VİP alımlarında mobil ödeme vaemı?

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server çok eğlenceli.Hepinize tavsiye ediyorum.

xxlordpayro

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Geliyorum Sedat Abi :creeper::creeper::creeper::creeper::creeper:

Benim 150 lvl pokemon varmis gitmemis süpersiniz

CrazyKinqS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
/sell hand komudu dışında para kasmak için başka bir sistem eklerseniz sevinirim.Mesela etrafta dolaşan trainerleri yenmek gibi.Para kasmak gayet zor.[/quote]
admin yardım Proxy is Detected. (maybe an error please reconnect your Router) diyorr girreemiyoruum acıl yardım
ve VİP alımlarında mobil ödeme vaemı?
Şuanlık Sadece /Sell Hand Komutu var SLOT sistemi falan ekliyebiliriz Para kasmak biraz zor.Vip Alımlarında Mobil Ödeme var Para Direk Nitrado ya yatıyo.[DOUBLEPOST=1384116879,1384116836][/DOUBLEPOST]
forge falan diyo o ne demek (yeniyim yardım :((( )
Oyuna Girerken 1.6.4-Forge Seçmen gerek ama benim Verdiğim .MineCraftı indirip içindeki Launcherdan girersen sorun olmaz