Pokemon NEVER Black and White NDS--3D Pcde oynamak için

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pokemon FAN'ıyım açıkcası...Geçen gün 3.sezonu bitirdim.Kendimi pikachu zannedip koltuktan atlamışım küçükken :) Camdan atlama gibi bir olay yok.Ve...Yararlı bir konu :)

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pokemon FAN'ıyım açıkcası...Geçen gün 3.sezonu bitirdim.Kendimi pikachu zannedip koltuktan atlamışım küçükken :) Camdan atlama gibi bir olay yok.Ve...Yararlı bir konu :)

Hoenn bitti he :D Hoenn candır benim en sevdiğim jenerasyon. Buraya diğer serileride eklesem mi?

AwzmDanny

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hoenn bitti he :D Hoenn candır benim en sevdiğim jenerasyon. Buraya diğer serileride eklesem mi?

Bence ekle güzel olur.Hany :).Bu arada black and white yi takip edemiyorum.Oyun hakkında hiçbir bilgim yok ama 48 level pokemonlarla etrafta dolaşıyorum :)

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende bi bug oldu şu oynun başlarnda hediye veriolar ya sende secion ora bana raichu cıkdı :D

Kaan316

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şans işde :D pikachunun evrimleşmiş hali :D

aaltuntas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece Pokemon olması gerekmez :sırıtmak: Bildiğin güzel bir oyun varsada onun gba sürümü vardır.Mesela k-Kaptan Tsubasa ya da James Bond :sırıtmak:

Kaptan Tsubasayı verirmisin (yani pokémonuda seviyorum ama saptan tsubasa da güzel olur)

daniel_gs123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pokemon hakkında komik bir şey buldum biraz gülelim

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benbugün firered oynuyom 5 dakada charmelon yapıyom charmenderı ama pikachuya da tek attığımdan yakalayamıyorum zaten hiçbirşey yakalayamıyorum yoksa karşıma 3 adet pikachu çıktıydı!

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benbugün firered oynuyom 5 dakada charmelon yapıyom charmenderı ama pikachuya da tek attığımdan yakalayamıyorum zaten hiçbirşey yakalayamıyorum yoksa karşıma 3 adet pikachu çıktıydı!

Hava atmak için mi yazdın bunu? Pokemonun güçlü olupa onu yakalıyamaman çok normal hatta bu Gengar allan poe gibi sayfalarda durmadan dalga geçilen bolca memesi olan(göğüs değil memecenter.com a göz at) bir problemdir.5 dk içinde yapmanda imkansız 5 levellik pokemon 16 levele 5 dkde gitmez :D