Pluginer + Skripter + Asistan + Moderator + Builder + Rehber + Reklamcı Alımları ! Hemen Başvur !

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Başvuruda belirtildi.Developer moderator kaldığı.Developer reklam ve oyuncu ilişkileri iyi olana verilecektir.
İyi foumlar...
hic kimsede cikip demiyorki developer ile "reklam ve oyuncu iliskileri" ne alaka... developer sizin pluginer dediginiz seyin gercek halidir gelistirici demekdir. vede hic bir zamanbir developer in insan iliskilerinin iyi olmasi beklenilmez tam tersi cogu developerin insan iliskileri berbattir.
hayir bilmiyosaniz kullanmayin su terimleri. neyse iyi forumlar.

Sent from my hltetmo using Tapatalk

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
hic kimsede cikip demiyorki developer ile "reklam ve oyuncu iliskileri" ne alaka... developer sizin pluginer dediginiz seyin gercek halidir gelistirici demekdir. vede hic bir zamanbir developer in insan iliskilerinin iyi olmasi beklenilmez tam tersi cogu developerin insan iliskileri berbattir.

Anlamını biliyoruz.Ama söylediğiniz için teşekkürler. Ayrıca Developer'in insan ilişkileri berbattır sözüne kesinlikle katılmıyorum.Her zaman insanların hatalarını yüzüne vurmaktan zevk alan kesime alışık olduğumuz için aslında cevap vermeye bile gerek yoktu.Sen haklı bile olsan mesaj kasma amaçlı gelip burada saçma sapan yorumlar yapman doğru değil...

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1

reklam ve oyuncu ilişkileri ile bir alakası yok ama "tam tersi cogu developerin insan iliskileri berbattir. " bu kısma pek katılmıyorum o devoloper olmasıyla değil kişiliğiyle alakalı

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Anlamını biliyoruz.Ama söylediğiniz için teşekkürler. Ayrıca Developer'in insan ilişkileri berbattır sözüne kesinlikle katılmıyorum.Her zaman insanların hatalarını yüzüne vurmaktan zevk alan kesime alışık olduğumuz için aslında cevap vermeye bile gerek yoktu.Sen haklı bile olsan mesaj kasma amaçlı gelip burada saçma sapan yorumlar yapman doğru değil...

benim hiçbir zaman mesaj kasmak gibi bir amacim olmadi olmazda cunku boyle birseye ihtiyacim yok bana herhangi bir faydasida yok.
neyse konumuza donersek ben bir developer im ve tanidigim onlarca developer var benim soylediklerim gozleme dayali yapilmis bir genelleme herkesin oyle oldugunu soylemedim.
mesaj yazma amacima gelirsek hatani yuzune vurmak degil hata yaptigini anlamani saglamak.
ayrica yaptigim yorumda hicbir "sacma sapan" lik payida olmadigini gonul rahatligi ile soyliyebilirim.

meli709

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Admin Alımı:
Adı: Melih Çiftçi
Komut bilgisi: %100 lik bir oran.
Yeni fikirlerini yaz: Kendi yapacağım builder ve pluginer takımları ile sorunsuz ve muhteşem bir oun keyfi yaşatabilirim oyuncularda bundan memnun kalacaktır
Seni alacağımıza neden olacak güzel kelimeler: Daha Önce oyuncularla abartılı bir sözlü tartışma olmadı aramız hep iyiydi bazı konular hariç bunlara şöyle örnek verebilirim; Elimde hile kullandığına dair kanıt olmasına rağmen hala itiraz etmesi gibi konular.minecraftta 3. senem.3Tane server açtım ve daha birçok serverde çalıştım çalıştığım serverlerden bazılar; Nervous Craft-Olympos-TruvaCraft LegendMC-EfsaneCraft Daha fazla uzatmadan kısa kesmek isterim.cevabınızı Bekliyorum.
Builder alımı:
Build Bilgisi:%100
Yaptığınız maplardan bir kaç resim: Map yok ama spawn market vb. şeyler yaptım.
Sıfırdan map yapabilirmisin ?: Ekibimi Toplayıp Yapabilirim.
Komut Bilgisi: %100lik bir oran.

xeraq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder alımı:
Build Bilgisi:%90
Yaptığınız maplardan bir kaç resim:hemen alta atıcam

Sıfırdan map yapabilirmisin ?: yaparım
Komut Bilgisi:%100

SlayerR

Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Admin Alımı:
Adı: Melih Çiftçi
Komut bilgisi: %100 lik bir oran.
Yeni fikirlerini yaz: Kendi yapacağım builder ve pluginer takımları ile sorunsuz ve muhteşem bir oun keyfi yaşatabilirim oyuncularda bundan memnun kalacaktır
Seni alacağımıza neden olacak güzel kelimeler: Daha Önce oyuncularla abartılı bir sözlü tartışma olmadı aramız hep iyiydi bazı konular hariç bunlara şöyle örnek verebilirim; Elimde hile kullandığına dair kanıt olmasına rağmen hala itiraz etmesi gibi konular.minecraftta 3. senem.3Tane server açtım ve daha birçok serverde çalıştım çalıştığım serverlerden bazılar; Nervous Craft-Olympos-TruvaCraft LegendMC-EfsaneCraft Daha fazla uzatmadan kısa kesmek isterim.cevabınızı Bekliyorum.
Builder alımı:
Build Bilgisi:%100
Yaptığınız maplardan bir kaç resim: Map yok ama spawn market vb. şeyler yaptım.
Sıfırdan map yapabilirmisin ?: Ekibimi Toplayıp Yapabilirim.
Komut Bilgisi: %100lik bir oran.
Başvuru teker teker geçerlidir.

Builder alımı:
Build Bilgisi:%90
Yaptığınız maplardan bir kaç resim:hemen alta atıcam

Sıfırdan map yapabilirmisin ?: yaparım
Komut Bilgisi:%100
Bunların daha iyisi serverde mevcut zaten.

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Builder alımı:
Build Bilgisi: mükemmel diyemeyeceğim ... iyi bir beceri sahibiyim.
Yaptığınız maplardan bir kaç resim:

Sıfırdan map yapabilirmisin ?: Yapabilirim
Komut Bilgisi: yüksel

Ear_storm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rehber Alımı:
Adilmisin:Evet
Oyuncu İlişkileri:%100
Günlük Online:4.5 saat
Oyun Bilgisi:%100 oyun bilgim çok

McKrallıgı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rehber Alımı:
Adilmisin:Evet.
Oyuncu İlişkileri:Gayet iyi
Günlük Online:7-8 Saat :)
Oyun Bilgisi:%100

SlayerR

Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Builder alımı:
Build Bilgisi: mükemmel diyemeyeceğim ... iyi bir beceri sahibiyim.
Yaptığınız maplardan bir kaç resim:

Sıfırdan map yapabilirmisin ?: Yapabilirim
Komut Bilgisi: yüksel
Aramızda görmekten gurur duyarız.

Builder
Yaptığım bir build resmi:
http://i.hizliresim.com/95Bmz3.jpg
http://i.hizliresim.com/Gkr9J6.jpg
http://i.hizliresim.com/4kJaYQ.jpg
WG WE bilirmisin:%100 bilirim
Günlük 5-8 saat
Kişiliğim:hiçnir şekilde küfür etmem küfür ettiğimi görürseniz swden banlayın.
Alıntı olmadığına eminmisin ?

Rehber Alımı:
Adilmisin:Evet
Oyuncu İlişkileri:%100
Günlük Online:4.5 saat
Oyun Bilgisi:%100 oyun bilgim çok
Denenebilirsiniz serverde Hamza117'yi bulun.

fhgy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rehber Alımı:
Adilmisin: adilimdir ben ce her kes bir dir onun ondan farkı yoktur, kötü söz söyledilerse 20 dk mute olması lazım ya da siz nasıl ister seniz o kadar mutelerim
Oyuncu İlişkileri:çok iyi da dün tanımadığım biriyle skype de konuşuyoruz (sesli yani mikrafonlu) minecraft oynuyoruz
Günlük Online : okul olduğu zamanlar öğleden sonra olmadığı zamanlar tüm gün
Oyun Bilgisi:3 sene, 1 sene de rehber lik yaptım ama server kapandı yetkilileri zaten tanımıyordum birini tanıyordum oda beni arkadaşlıktan atıp adını değitirmiş diye düünüyorum.
skype SAFAKSENDURUR oyun adı da aynıdır.
yaş 13

Son düzenleme: