Plugin Veya Bukkit Hakkında Zorlandığınız Konu

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Seçtiğiniz Konu ? : Plugin
Hangi konuya İhtiyacınız var ? : WorldGuard yüklediğimde admin olsam bile blok kıramıyorum :(
Durumunuz Acilmi ? : Çok

wwikaraozww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yine bi sorun cikti worldguardda blok kırılmamasına rağmen item veriyor nasıl düzerir

shinobymstr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seçtiğiniz Konu ? :BUKKİT
Hangi konuya İhtiyacınız var ? : Bukkit olarak ayarladim serverimi ama benden başkası giremiyor
Durumunuz Acilmi ? : Çok

ElectroFRM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverimde Permissions yok

Hepsini silersem 3 ay uğraştığım maptamı gitcek
Tey allahım :D

Map'in Klasörünü ve pluginlerin yedeklerini al.

Yeni bir server oluştur.

Map'i içine yapıştır pluginleri de istersen kullan :D

Sorun çözüldü :D

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
yine bi sorun cikti worldguardda blok kırılmamasına rağmen item veriyor nasıl düzerir
permission ayarla sanirsam çözüm o bendede senin ki ile aynisi var ben sana vermistim zaten :) ama sen kesin bi plugin yukledin ve ayar yapmadan sw acdin ondandir

alp123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Manuadd yapamiyoz incorret error aliyorum yardim lazim
Durum:Çok acil

ooooo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
plugin
sorun:wg yi nasıl yapcamı bilmiom
durum:orta

onur6262

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Seçtiğiniz Konu ? : Plugin
Hangi konuya İhtiyacınız var ? : Plugin yazmayı (önemli yerlerine değinerek) anlatırsan sevinirim :)
Durumunuz Acilmi ? : az

BySeFTaLi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KARDEŞ WARP PLUGİNİNİ BİR ÜYE NASIL KULLANABİLİR /warp orman yazınca sadece admin gidebiliyor diğerleri gidemiyor yardım edersen sevinirim

DDoğaçÇ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Seçtiğim Konu : Plugin
İhtiyacım Olan Konu : Arkadaşım Ben Şimdi bi kapıyı açıyorum admin olarak ama admin olmazsam açamıyorum hadi bunu biryerde bulmuştum ama kit toolsu nasıl yapcağımı söylersen sevinirim bide warplara felan tek ben gidebiliorum normal oyuncular gidemio /help bile yazamıo son olarak Biryeri Sadece Adminlerin Kırmasını İstiyorum Worldguard gibi ama benim yaptığım tam olmuo
Durum : Ortanın Biraz Üstünde.
Etki: Eğer Olmazsa Serverdaki Tüm Emekler Boşuna Gidicek

lakeboard

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yha arkadaşlar bnm bukkit deil sabit ipili no ip ile bağlandım mapimi fln yaptım plugins yok bukkittinkile gibi de yüklenmiyor galiba yardım edinnnnn

farukwsx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
plugin
bi sv ye kayit olsdum fakat simdi svye giriom login şifreyi fln yaziom ama yanlis sifre dio ben doğru yazdiğımdan eminim ne yapmam gerek?
durum:çok

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
plugin
bi sv ye kayit olsdum fakat simdi svye giriom login şifreyi fln yaziom ama yanlis sifre dio ben doğru yazdiğımdan eminim ne yapmam gerek?
durum:çok

// Bak Sen Şimdi Servere Örnek : /register asd123 asd123 olarak kayit oldun ondan sonra her servere girişte örnek : /login asd123 ile gireceksin register(Farklı isimler koyarsan yine kayit olursun) bikere olunur fakat login Her servere girişte girilir register yaptiginda ayni sifreyi iki kere yazarsın fakat login olduğunda kayit oldugun sifreyi 1 kez Yazarsın.