Plugin Veya Bukkit Hakkında Zorlandığınız Konu

herosteve1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HP g62
intel i3
RAM 4gb
64bit
java 7 uptade 11 kullanıyorum

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ozaman baslat.bat a : (Birdaha Flood Yapma)

@ECHO OFF
SET BINDIR=%-dp0
CD /D "%BINDIR%"
"C:\Program Files (x86)\Java\jre6\bin\java.exe" -Xincgc -Xmx1G -jar craftbukkit.jar
PAUSE

herosteve1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cogu forumda flood 3 mesaj ust uste olunca oluyor daha yeni kayit oldum bu forumun kurallarini gorememisim pardon ve br deneyecegim kodu sagol.

Tuyu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bi sorunum var ben multiworld ile oluşturdugum ayrı bir dünyada şöyle bir sistem istiyorum adam gelicek sadece claimledigi yerde bir işlem yapabilecek. yane claimlemedigi yeri ne kırabilecek nede block koyabilecek yardım eder misiniz?

Tuyu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Plugin
Dunyamda sadece claimlenmıs yerlerın kırılmasını istiyorum claimlenmemis yerlere işlem uygulanmasın
Durum cok acil

herosteve1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler ben bukkit kurdum ama ckıp girince yaptıgım degisiklkler kaydedilmemis oluyor cok acil yardımedecek varmi

ooooo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Tuyu: Group Manager ve WordGuard pluginlerini kullanabilirsin (Dont Flood)
@Herosteve1: Önceki mesajlarda ahmet arkadaşımız cevaplamış çıkarken panele save-all yazip sonra stop çekiyorsunuz.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
pliguin
ben essitals warp kullanoyorum warpları defullara acamadım
durum:çok

ben warp plugini indir daha matikli :)

Yanlış şekillerde yardım yapıyorsunuz. Arkadaşımız permission ayarını yapamamış siz plugin yükle demişsiniz. Lütfen yeterli bilgiye sahip olmadan böyle konular açıp insanların zamanını boşa harcamayın.

Warpları normal oyuncuların kullanabilmesi için default grubuna "essentials.warp" yetkisi vermeniz gerekir.

Sevgilerle; Ranork

P4RS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yanlış şekillerde yardım yapıyorsunuz. Arkadaşımız permission ayarını yapamamış siz plugin yükle demişsiniz. Lütfen yeterli bilgiye sahip olmadan böyle konular açıp insanların zamanını boşa harcamayın.

Warpları normal oyuncuların kullanabilmesi için default grubuna "essentials.warp" yetkisi vermeniz gerekir.

Sevgilerle; Ranork
Kişinin Yanlış Yazmasından dolaya olabilirmi ? Bu Konun açılış tarihi 15 haziran 2012 olduğu için ozamanlar biraz acemi olabilirdim fakat artik cevap vermeye hazırım...Bu Arada Bilgim Yeterlidir.

Bu Arada wwikaraozww a ;

Permission :

Oyuncular için :
- essentials.signs.use.warp
- essentials.warp

Adminler,Modlar VB :

- essentials.setwarp
- essentials.delwarp

Sakin olun. İyi çalışmalar dilerim :)

Seviglerle; Ranork

Teşekkürler , Fakat Sakinim Sizede İyi Forumlar İyi Görevler.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kişinin Yanlış Yazmasından dolaya olabilirmi ? Bu Konun açılış tarihi 15 haziran 2012 olduğu için ozamanlar biraz acemi olabilirdim fakat artik cevap vermeye hazırım...Bu Arada Bilgim Yeterlidir.

Bu Arada wwikaraozww a ;

Permission :

Oyuncular için :
- essentials.signs.use.warp
- essentials.warp

Adminler,Modlar VB :

- essentials.setwarp
- essentials.delwarp
Sakin olun. İyi çalışmalar dilerim :)

Seviglerle; Ranork

DDoğaçÇ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cevap Permissionda Group Manager Kullanıyorsan Permleri Ayarlaman Gerekir

Group Managerde :
Server Dosyan/plugins/groupmanager/worlds/world gir daha sonra groups.yml ye tıkla
orda default un bir kaç altındaki permissions : Yazınısın altındaki - ile basliyan yerlere sunlari ekle (Essentials , ChestShop , Jobs , Factions , NoPL , Authme , iConomy pluginlerini yüklemen Zorunludur).

eyer Haylada olmazsa , Bosluk , Yanlış Yer Felan Sorunlar Dan olur bunuda Groups.yml deki yazıların hepsini kopyalarak http://yaml-online-parser.appspot.com/ bu sitedeki sol kutucuga yapıştır. o hatalarını otomatik olarak gösterir.

Ve Sen Ben bu pluginleri yükleyemem ve bunu düzeltmeye edemem diyorsan : https://forum.gamer.com.tr/threads/ahmetmelihtr-master-plugin-paketi-2013-reklam-1-99-türkçe.42102/#post-262939 Komumda Plugin Paketi Var İndirebilirsin.
ÇOOK Teşekkür Ederim Yeni Bilgisayar Gelince Anında Kuraacğım :D Teşekkürler...

bora54

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece viplere özel 5 sethome nasıl yaparız skype borab54 ekleyip anlatabilir misin?