Plugin Dosyalarım Sıfırlanıyor

Yurei-san

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar plugin dosyasını düzenliyorum serverı açınca sıfırlanıyor.
Kaydediyorum config veya string-en dosyasını fakat serverı kapayıp açtığımda ilk haline dönmüş buluyorum...
Nedeni ne olabilir yardımcı olacak arkadaşımız var mı ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
pluginler .jar lardan oluşur. Eğer .jar ları winrar ile açarsamız içinde sizin, o pluginin oluşturduğu dosyanın içndeki değiştirdiğiniz
belgeler ile karşılaşırsınız. birçok pluginin Her seferinde .jarın içindeki belgeler yerine çıkardığı klasördeki belgeleri kullandığını biliyorum ama eğer o belgeleri kodlarken bir yanlış yaparsanız otomatik olarak yerine .jarın içindeki temiz ve düzgün belgeyi koyar.

Yurei-san

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hımmm. dediğinize göre kodlamada hata yaptım ve sıfırlıyor ? ne gibi şeyler hatadan sayılır ? ç veya ü hariç türkçe harf kullanmak gibi mi ? çünkü açıklamaları türkçeye çevirmiştimde.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
%90 olasılıkla öyle çünkü bir lugini türkçeleştimek için string_en ye girip Türkçe yazmakla olmuyor. onun için .jar ı eit lemeniz gerekir ve birazda programlama dili.

Yurei-san

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
string en dosyasındaki açıklama komutlarını türkçeye çevirmiştim(Language: yerine türkçe yazarak değil.) .Yani jardakinide mi türkçeye çevirmeliyim ? direk türkçeye çevirmekle olmayacağını biliyorum tabiiki ^^

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
jardakini de değiştirirseniz hiçbir şey olmaz yatta plugini bozabilirsiniz. ama kesinlik olmaz demiyorum. ama ü-ç gibi harfleri kullanmadan denerseniz olabilir.
.ajrın içindekileri değiştirmek için bir programlama diline ihtiyacınız yok.

Yurei-san

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben şu an satır satır çeviriyorum öyle deniyorum hatalı satırları tekrar deniyorum, teşekkür ederim böyle böyle halledeceğim sanırım.