Plotme ve Groupmanager Sorunum var.

Dark_Life

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar. Ben serverde birine yetki veriyorum ama plotme haritasina gittiyinde yine oyuncu gibi gozukuyor. Sorunun 1 cozumunu biliyorum yani: groupmanager e girip orada plotme ve world deki grouplars lardan degistiriyorum. Daha sonra groupmanager.jar da da ayni seyi yapiyorum. Boyle yapinca oluyor ama serveri yenilemek gerekiyor ve biraz uzun suruyor. Bunun oyunda bi komutla yapmak mumkun degilmi?
manuadd oyuncuismi builder yaziyorum normal haritada builder gosteriyo sadece. Plotmede de gostermesini nasil saglayabilirim?

Arkadaslar bir de dogru duzgun calisan faction plugini ariyorum. 1-2 tane indirdim bazilarinda hic saldirmak olmuyor. Bazilarinda da factiona girmeden bile saldiri aliyor. Dogru duzgun calisan faction plugini verin lutfen

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Plotme Ve Normal Dünyan Farkli Dünyalar Bu Yüzden
Group Manager Klasöründe Worlda Normal Dünyanin İçinde groups.yml dosyasini Kopyala Gene Word Klasöründeki Plotme Klasörü Var Onun İçine Yapistir Sonra Oyundan 2 Dünyaya Gitipte /manuadd oyuncuismi builder yap

Dark_Life

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tmm denerim Saol

Bir tane faction plugini olsa calisan iyi olurdu. normal faction plugini indiriyorum calismiyor

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne Hatası Veriyor Faction

Dark_Life

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Factionda olmayan adama saldiri acik. Bir de faction kurmak icin 7,500.00 para istiyor ben bunu 1,000.00 yapmak istiyorum

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Plotme Sorun Giderdinmi ??

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana :)