PLAY.YAKAMOZNETWORK.COM > BİR BLOK DÜNYASİNA SENDE KATIL! 1.8 SİTEMİZ : WWW.YAKAMOZNETWORK.COM

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yine çöp bi server
klasik hazır haritalar ki bunun üstüne bizimde yaptığımız şeyler var derler bi bakarsın w.e ile yapılmış 3 4 komutluk yapılar
ki yine klasik lapis
zaten türkiyede tüm serverlar 10-13 yaş kitlesini hedefliyor anlamadım gitti şu işi

ve yine kalıplaşmış olan bi cümle

hangi yenilik ?
bu forumda toplasan yenilikçi 50 kişi var destek veren olmayınca adamlar ne yapsın
Sizin için bir minecraft server Mapten mi ibaret ?
Yenilikleri en basitinden sıralayayım. Mesela skyblock.
Skyblock serverlerinde öldügünüzde açlık barınız fullenir. buda oyunda buga sebebiyet verir, Engellendi.
Skyblock Serverinde Redstone ile basitçe sınırsız lav ve sınırsız obsidyen yapılabilir buda oyunun kendi bugudur,Engellendi.
Skyblock Serverinde Kaktüse bakarak chest koyarsanız kaktüs bugu oluşur ve sınırsız kaktüs elde edersiniz. Engellendi.
Faction serverimize geçelim.
Lapisin satışı çok azdır. yani lapiste sadece exp kasabilirsiniz tahmin ettiginiz gibi para basamazsınız zorlayıcıdır.
Faction serverinde /warp saman vardır samanları toplayarak görev yaparsınız belirli eşyalar verilir.
Aynı şekilde warp obsidyen vardır oradada görev yaparsınız oradada belirli eşyalar verilir.
Bosslar mevcuttur %10 luk bir oranla p5 set parçaları yada p4 set parçaları diamond, demir gibi maden parçaları düşebilir.
Lapis kazarken %1 ihtimalle görev itemi çıkma olanagı vardır. bu itemle item elde edilebilir.
aynı şekilde tüm madenlerde %1 şansla 5 adet xp potu düşme şansı vardır.
Warp orman alaninda orman spawnina çok yakın şekilde göğe yükselen kuleler itemler blocklar göremezsiniz.
SurvivalGames serverimize geçelim.
SurvivalGames serverimizde her 1 öldürmeye 5$para verilir. bu parayla oyun içinde kullanabileceginiz komutlar elde edersiniz örnek verirsek /heal komutunu 2k ya kullanabilirsiniz.
Aynı zamanda kullanıcılar kitleri oyun parası şekilde elde edebilir.
SkyPvP serverine geçelim.
Tüm adalarda chestler mevcuttur ve adaların her yerinde bedava tabelalar mevcuttur chestlerde diamond itemlerden tutunda xp potuna kadar bulabilirsiniz. spawnda örs ench vb. işlemleri yapabilirsiniz.
oyunculara herhangi bir sınır getirilmemiştir. isteyen p5 p4 item yapabilir kimse engel olamaz.
aynı zamanda öldürülen oyuncudan $10 para kazanırsınız bu parayla marketten item alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz.
Site ye geçelim
Tüm serverimizde siteden herhangi bir ürün aldıgınızda oyunda olmasanız dahi giriş yaptıgınız da almış oldugunuz ürünler otomatik olarak aktarilir.
Banlandıgınızda Sadece lobi serverine kadar girebilirsiniz. diğer serverlere giremezsiniz.
Ban açılacagı tarihine bakmak için sitemizden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.
Kayıt sistemi tamamen tüm serverlerden farklıdır. E-Mail doğrulaması yapmanız gerekmektedir ve 24 saat içerisinde en fazla 2 üyelik açabilirsiniz.

Diğer serverler hakkındada bilgi isterseniz yazın lütfen.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu 2 arkadaş konumuzu baltalamayı bırakırsa çok sevinirim. çünkü görüyoruzki
1. sayfada bu yaptıgım açıklamadan sonra halen basit, saçma, kötü, hiçbir farklılıgı yok diyen bu 2 hesap ya fake yada bizimle uğraşmasını çok seviyor.
Buyrun açıklama :

buyrun buda özel konuşma ..

Buyrun buda bir serverin bize karşı konumuza yaptıgı kötü yazıların kendilerini yukaı çıkartmaya yönelik oldugunun göstergesidir.
ifşa :

Ayıp be kardeşim okadar emeği 2 saniyede hiçe sayıyorsunuz ayıptır...

Son düzenleme:

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tabii ki Hackerlar Basmış Serverı :(
(Bıraktım Minecraftı Hackerlardan MCSG de Bile Var Bi El Atmayı Denicem )

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabii ki Hackerlar Basmış Serverı :(
(Bıraktım Minecraftı Hackerlardan MCSG de Bile Var Bi El Atmayı Denicem )
Tüm serverlerimizde kendi yazdigimiz pluginimiz aktif. Oyüzden hack oranı çok az ve online oranıda ona görede düşük.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o kadar çok çöp var ki çöpü dışarı çıkarmak zaman alır
bunların hiç biri yenilikçi değildir
hatta madde madde yadırıyorum seç beğen al

Skyblock serverlerinde öldügünüzde açlık barınız fullenir. buda oyunda buga sebebiyet verir, Engellendi.
Skyblock Serverinde Redstone ile basitçe sınırsız lav ve sınırsız obsidyen yapılabilir buda oyunun kendi bugudur,Engellendi.
Skyblock Serverinde Kaktüse bakarak chest koyarsanız kaktüs bugu oluşur ve sınırsız kaktüs elde edersiniz. Engellendi.
yine yenilikçi değil
bunlar olması gereken şeyler ki yine bunu herkesin yapması gerekir kısaca yeni bir şey yok
daha sağlam skyblock serverlar gördüm ve bunlar oyuna ekledikleri şeylerle oyunun doğasını bile bozmuyor

Lapisin satışı çok azdır. yani lapiste sadece exp kasabilirsiniz tahmin ettiginiz gibi para basamazsınız zorlayıcıdır.
Faction serverinde /warp saman vardır samanları toplayarak görev yaparsınız belirli eşyalar verilir.
Aynı şekilde warp obsidyen vardır oradada görev yaparsınız oradada belirli eşyalar verilir.
Bosslar mevcuttur %10 luk bir oranla p5 set parçaları yada p4 set parçaları diamond, demir gibi maden parçaları düşebilir.
Lapis kazarken %1 ihtimalle görev itemi çıkma olanagı vardır. bu itemle item elde edilebilir.
Warp orman alaninda orman spawnina çok yakın şekilde göğe yükselen kuleler itemler blocklar göremezsiniz.
yav bi kere lapis demişsin daha başta kaybettin
lapis nedir abi şaka mı bu
+ o lapis paradan çok exp için isteniliyor ve siz bunu sağlıyorsunuz
warp saman nedir skyrim mi oynuyoruz tarladan malları topla git npc ye ver sana bir kaç altın versin
ve yine neden obsidian var
bossdan p5 set çıkması nedir kafanız mı güzel ki zaten olay bellidir /warp boss delikten atla boss a dal zindan havasında olsa neyse ki yine saçma p4 p5 nedir
bi ore dan neden item düşüyor cidden bu baya bi tartışılır ve itemle item elde etmek mi bu saçma bi takas sisteminden başka bir şey değil
ve yine diğer ore lardan xp potu çıkıyor cidden dalga geçmiyorsun dimi ?
warp orman tmm iyi güzel bi sistem ayarlamışsınız ama bu yenilik değildir yıllardır olan bir şey hatta 4 5 yıl önce bu tür şeyler el ile yapılır belirli alanlar snematic olarak alınırdı

ve ön büyük olay bu şeylerin factions la gıdım ilgisi yoktur
faction yıllardan beri klan kurup diğer klanları yağmaladığın ve en büyük klan olma çabasıdır en temiz açıklaması bu
ama siz yok exp verelim yok görev verelim yok şunu verelim RP server açın o zaman ki bunları yenilik olarak adlandırıyorsunuz RP de ne yaparsınız görmek bile istemem

SurvivalGames serverimizde her 1 öldürmeye 5$para verilir. bu parayla oyun içinde kullanabileceginiz komutlar elde edersiniz örnek verirsek /heal komutunu 2k ya kullanabilirsiniz.
Tüm adalarda chestler mevcuttur ve adaların her yerinde bedava tabelalar mevcuttur chestlerde diamond itemlerden tutunda xp potuna kadar bulabilirsiniz. spawnda örs ench vb. işlemleri yapabilirsiniz.
oyunculara herhangi bir sınır getirilmemiştir. isteyen p5 p4 item yapabilir kimse engel olamaz.
aynı zamanda öldürülen oyuncudan $10 para kazanırsınız bu parayla marketten item alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz.
klasik hunger games i bile batırmış ve orjinalliğini bozmuşsunuz
bedava tabela nedir abi ve oyunculara kısıtlama getirme mi ? ne zaman bi kısıtlama geldi ki siz onu kaldırdınız ?

Site ye geçelim
Tüm serverimizde siteden herhangi bir ürün aldıgınızda oyunda olmasanız dahi giriş yaptıgınız da almış oldugunuz ürünler otomatik olarak aktarilir.
Banlandıgınızda Sadece lobi serverine kadar girebilirsiniz. diğer serverlere giremezsiniz.
Ban açılacagı tarihine bakmak için sitemizden sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.
Kayıt sistemi tamamen tüm serverlerden farklıdır. E-Mail doğrulaması yapmanız gerekmektedir ve 24 saat içerisinde en fazla 2 üyelik açabilirsiniz.
şimdi meşhur siteye gelelim
html den anlayan biri bile bu sitenin hazır olduğunu anlar isterse hard core amatör olsun
kodlamalar da hazır gibi çok ilginç kodlamalar var
1 günümü ayırıp bi site tasarımı hazırlar sonra direk okula gider orada da kodlamasını hazırlarım sonuç bedavaya uzmanlar eşliğinde site
ki zaten üyelik filan hani birçok şeyi datalife engine den hacılamışsınız

-Edit
harita kısmını geçmişim hemen ekliyorum
asılda harita önemli değildir burada ki asıl nokta emek verdiğinizi gösterip oyucuyu kazanmaktır
ama bazı durumlarda harita çok çok önemlidir berbat bi haritada kimse oynamak istemez
mesela açıklık oyunları veya PR serverları orta çağ diye server ı tanıtıp gidip ev diye bir yere de set 43 çekersen tabi ki de batırırsın yeterince açık yazdım anlamanı ümit ediyorum

*Not
bunu bi saldırı olarak algılama ben bu sitede tonla serverı eleştirdim bir ya çoğuyla arkadaş oldum yada çoğu kendilerine çeki düzen verdi
satır satır tavsiye verdiğim bile oldu

kısaca hani hocam nerede o bahsettiğin yenilikler

Son düzenleme:

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sizin için bir minecraft server Mapten mi ibaret ?
Yenilikleri en basitinden sıralayayım. Mesela skyblock.
Site ye geçelim

Diğer serverler hakkındada bilgi isterseniz yazın lütfen.
Dur bakalım kardeş hayırdır sen oyunun bugunu nasıl fixliyorsun

Violis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunu Beğendim Kıskananlara Burdan Selam :D

hainpk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Valla ne yalan söylim okadar yazmışlar foruma kötü falan diye ama hiç alakası yok yani ne bileyim sitesi falan gerçekten güzel sanırım millet kıskancın doruk noktasına varmış vallahi.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o kadar çok çöp var ki çöpü dışarı çıkarmak zaman alır
bunların hiç biri yenilikçi değildir
hatta madde madde yadırıyorum seç beğen al

yine yenilikçi değil
bunlar olması gereken şeyler ki yine bunu herkesin yapması gerekir kısaca yeni bir şey yok
daha sağlam skyblock serverlar gördüm ve bunlar oyuna ekledikleri şeylerle oyunun doğasını bile bozmuyor

yav bi kere lapis demişsin daha başta kaybettin
lapis nedir abi şaka mı bu
+ o lapis paradan çok exp için isteniliyor ve siz bunu sağlıyorsunuz
warp saman nedir skyrim mi oynuyoruz tarladan malları topla git npc ye ver sana bir kaç altın versin
ve yine neden obsidian var
bossdan p5 set çıkması nedir kafanız mı güzel ki zaten olay bellidir /warp boss delikten atla boss a dal zindan havasında olsa neyse ki yine saçma p4 p5 nedir
bi ore dan neden item düşüyor cidden bu baya bi tartışılır ve itemle item elde etmek mi bu saçma bi takas sisteminden başka bir şey değil
ve yine diğer ore lardan xp potu çıkıyor cidden dalga geçmiyorsun dimi ?
warp orman tmm iyi güzel bi sistem ayarlamışsınız ama bu yenilik değildir yıllardır olan bir şey hatta 4 5 yıl önce bu tür şeyler el ile yapılır belirli alanlar snematic olarak alınırdı

ve ön büyük olay bu şeylerin factions la gıdım ilgisi yoktur
faction yıllardan beri klan kurup diğer klanları yağmaladığın ve en büyük klan olma çabasıdır en temiz açıklaması bu
ama siz yok exp verelim yok görev verelim yok şunu verelim RP server açın o zaman ki bunları yenilik olarak adlandırıyorsunuz RP de ne yaparsınız görmek bile istemem

klasik hunger games i bile batırmış ve orjinalliğini bozmuşsunuz
bedava tabela nedir abi ve oyunculara kısıtlama getirme mi ? ne zaman bi kısıtlama geldi ki siz onu kaldırdınız ?

şimdi meşhur siteye gelelim
html den anlayan biri bile bu sitenin hazır olduğunu anlar isterse hard core amatör olsun
kodlamalar da hazır gibi çok ilginç kodlamalar var
1 günümü ayırıp bi site tasarımı hazırlar sonra direk okula gider orada da kodlamasını hazırlarım sonuç bedavaya uzmanlar eşliğinde site
ki zaten üyelik filan hani birçok şeyi datalife engine den hacılamışsınız

-Edit
harita kısmını geçmişim hemen ekliyorum
asılda harita önemli değildir burada ki asıl nokta emek verdiğinizi gösterip oyucuyu kazanmaktır
ama bazı durumlarda harita çok çok önemlidir berbat bi haritada kimse oynamak istemez
mesela açıklık oyunları veya PR serverları orta çağ diye server ı tanıtıp gidip ev diye bir yere de set 43 çekersen tabi ki de batırırsın yeterince açık yazdım anlamanı ümit ediyorum

*Not
bunu bi saldırı olarak algılama ben bu sitede tonla serverı eleştirdim bir ya çoğuyla arkadaş oldum yada çoğu kendilerine çeki düzen verdi
satır satır tavsiye verdiğim bile oldu

kısaca hani hocam nerede o bahsettiğin yenilikler

Bukadar yazıdan sonra tekrar Nerde o yenilikler demen beni cidden çok mutlu ve huzurlu hissettirdi, Ben karşımda en azından 18 yaşını doldurmuş birini beklerken meğerse çocukla karşı karşıyaymışım. Size iyi forumlar..

Dur bakalım kardeş hayırdır sen oyunun bugunu nasıl fixliyorsun
Evet oyunun bugunu fixliyoruz. Kusura bakmayın googleye plugin indir yazip indirmiyoruz direkt sourceleri üzerinden tüm bugları fixleyip ve tüm kodlama sistemi kontrol edip , yeri geldigindede kendi kodladıgımız pluginleri aktif ediyoruz. bunların dışında 1 tane plugin serverimizde göremezsiniz.

Sunucunu Beğendim Kıskananlara Burdan Selam :D
En azından 1 kişinin servere laf atmak yerine girip bir kontrol etmek var olan emegin boşa gitmemesi uğruna adım atmasına çok sevindim.

Valla ne yalan söylim okadar yazmışlar foruma kötü falan diye ama hiç alakası yok yani ne bileyim sitesi falan gerçekten güzel sanırım millet kıskancın doruk noktasına varmış vallahi.
Teşekkürler sizde sanırım yeni katıldınız foruma ilk mesajı bizim konumuza atmasaydınız keşke şimdi sizede bir kulp bulucaklar. iyi oyunlar.

Son düzenleme:

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hayir bise demiyim bise demiyim diorumda o sunucu icinde benim yazdigim bircok plugin var.
bu kadar konusuyorsun da madem bu sunucu bu kadar kotu bu kadar berbat neden o kadar oyuncu var ?
camur atmaya calismayin kardesim eger varsa gzl fikirleriniz adam gibi soyleyin yapabiliosalar yapsinlar ha yok ben daha das***liyim diosan sen yap millet oynasin. ama bosa camur atmayin artik. yapici elestiriler yapmaya calisin yikici degil.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Kardeş sen neyin kafasını yaşıyorsun ne ifşasından bahsediyorsun ?
Ben çok ciddiyim sunucun baya bir online çekiyor ama hiç birini hak etmiyorsunuz çok sıradan pluginleriniz var yenilikler yapın yeni şeyler yapın eğlenceli şeyler ekleyin 1,2 gün oynalıcak bir server bu yeni tarz şeyler ekleyin millet sıkılır.
''Ayıp be kardeşim okadar emeği 2 saniyede hiçe sayıyorsunuz ayıptır...'' diyorsun da ben emek göremiyorum bu paketleri yapmak benim 1 günümü alır hatta daha kalitelilerini yaparım ?
BARAN DOĞRU SÖYLÜYOR.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peygamber efendimiz en güzelini buyurmuş;

Kim ben bilginim derse, odur cahilin ta kendisi. Hz.Muhammed

Son düzenleme:

CapScroll

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeşim sen önce şu egonu yen sonra benim yazılarıma cevap ver yoksa üslubumu bozacağım hayatım boyunca en nefret ettiğim şeydir ego