PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Güncel +++++++++++++++++++++++

Şuraya ufak bir ekleme yapayım. Yönetim ekibimizin çok "gaddar" cezalar verdiğini düşündüğünüzü gördüm, yani bizzat söylediniz sizi anlayamıyorum açıkçası. Biz size küfür etmezken size saygılı yaklaşırken sadece bir Bedrockdonor kiti için bu kadar yaygara çıkartırsanız size normal ban bile az gelir kusura bakmayın. hiçbir yönetim ekibi kendisine sövülmesini, hakaret edilmesini, bela okunmasını istemez ki son zamanlarda böyle arkadaşlara çok rastlıyoruz. Bu kadar gaddar ve kötü yorumlar yapma hakkınızı kendinizde bulamazsınız kusura bakmayın. Biz günde 12 saat sunucuda kalıyorsak 8 saati bu küfürleri mutelemek ve Skype'da halletmede kalıyor. Olayları bir de bu yönden düşünüp sunucuyu öyle görmenizi çok isterim, teşekkürler.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Güncel +++++++++

GÜNCEL +++++++

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güncel+++++

Antihack güncelleştirildi.

Güncel+++++

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güncel++++++++

Anti Hile Sistemi Güncellendi. Aktif++++++

Slot Artırıldı. Güncel Slot 34

EDİT: Sunucu Açıldıktan 15 Dakika Sonra 34/34 Olduk. Hepinize Teşekkürler.

Güncel++++++

MasterOfParadox

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fakat Serverde durduk yere hack diye atılma var :) Gereğinin yapılmasını arz ederim

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Fakat Serverde durduk yere hack diye atılma var :) Gereğinin yapılmasını arz ederim
xFall Developer'im En azından antihack geliştiriciyim. Aynı zamanda kurucuyum. Gereğini yapacağım. Fakat Glide veya Kill Aura / Makro Tespit Edildi diye mi atıyor? Ve pinginiz kaç?

AntiHack Güncellendi. Boş yere glide hack ve speed hackten dolayı atılmalar düzeltildi.

Güncel+++++

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güncel++++++

Güncel++++++++

AnitHack Güncellendi. Konu Güncel++++++

Sunucuda ki sorunlar düzeltildi. 1vs1 Eklendi. Konu Güncellendi.

Tüm sorunlar giderildi. Sunucu aktif. Güncel ++++++++

AntiHack Güncellendi. Güncel+++++

Sunucuda ki tüm sorunlar giderildi. Rütbe kaldırılmadı. Güncel++++

Statslar sıfırlandı. Rütbeler sıfırlandı. Rütbe kaldırıldı. /stats Eklendi. Optimizasyon çalışmalarına başlandı. Güncel++++++

Güncel++++++

Güncel++++++