PLAY.UNIOCRAFT.COM ⚔ 5.YIL ⚔ Skywars/Factions/Skyblock ⚔ 1.8.x - 1.13.x

Nipper

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Şahane Daha Fazla Lafa Gerek Yok ! ^.^

craft_woman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Architecte ihtiyaç varsa ben burdayım, tam destek!

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de SonOyuncu'dan sonra gördüğüm en başarılı sunucu diyebilirim. Reklam alarak doğru bir seçeneğe el atmışsınız. Oyuncu sayınız eskisine göre daha da artmış. Başarılı bir sunucu ...

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Dostum sunucuyu para kazanmak için açtığın çok belli.
-> Vip Hakkında

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Sunucu Şahane Daha Fazla Lafa Gerek Yok ! ^.^

Teşekkürler :)

Architecte ihtiyaç varsa ben burdayım, tam destek!

Destek için teşekkürler :)

Türkiye'de SonOyuncu'dan sonra gördüğüm en başarılı sunucu diyebilirim. Reklam alarak doğru bir seçeneğe el atmışsınız. Oyuncu sayınız eskisine göre daha da artmış. Başarılı bir sunucu ...

Teşekkürler :)

Dostum sunucuyu para kazanmak için açtığın çok belli.
-> Vip Hakkında

VIP hakkında bölümü İnternetten VIP Alma sistemimizin olduğunu belirtmek için. Ayrıca şöyle söyliyim işin ucunda para kazanmak olmasa büyük Türk sunucularından hiç biri piyasada olmazdı. hiçbir büyük Türk sunucusu bu işi zevk için yapmıyor emin ol. Ayrıca zevk almak için yapılan sunucular 1-2 ay sonra kapanıyor çünkü sahibi sıkılıyor. İşin ucunda para olunca sıkılsanda kapatamıyorsun. Ne yalan söyliyim para kazanamasam bu işle pek uğraşmazdım.

@MrUnioDex Sunucu Neden Kapalı ?

Giriş lobimiz kapanmıştı düzeltildi.

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
sıradan hub sunucu işte.lobide müzik önceden bir sunucuda vardı.[DOUBLEPOST=1407242196,1407242159][/DOUBLEPOST]map güzel ama ona laf yok

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sıradan hub sunucu işte.lobide müzik önceden bir sunucuda vardı.[DOUBLEPOST=1407242196,1407242159][/DOUBLEPOST]map güzel ama ona laf yok
bizim reklamımız olsa :( reklam olsa 300 online olurduk :( reklam olmadığı halde 160 170 :(

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0

Benim bildiğim sıradan hub sunucularda envanter şu şekilde olur:
1-Sunucu seçici 2- Gizleyici 3-Jet olay bu yani. Bizde çok daha farklı şeyler var. Klasik oyunları eklememizin sebebide online sayısınını kısa sürede artmasını istediğimiz için. Fakat biraz UnioCraftta oynarsan bu klasik oyunlara bile ne kadar farklı tatlar verdiğimizi anlayabilirsin. Kimsenin bilmediği oyunlarıda ekleyeceğiz zamanla.

bizim reklamımız olsa :( reklam olsa 300 online olurduk :( reklam olmadığı halde 160 170 :(

Peki bunun bu konu ve sunucuyla ilgisi ne ?

ChromTR

Zombi Katili
Özel Üye
En iyi cevaplar
0
Cidden güzel emek verilmiş bir sunucu türkiyede önde gelecek olan serverlardan biri olduğunu düşünüyorum cidden forumun baş köşesine laik bir sununucu yapmışsınız başarılar.

MrUnioDex

CEO of UnioCraft
En iyi cevaplar
0
Cidden güzel emek verilmiş bir sunucu türkiyede önde gelecek olan serverlardan biri olduğunu düşünüyorum cidden forumun baş köşesine laik bir sununucu yapmışsınız başarılar.
Çok teşekkürler yorumunuz ve övgünüz için :)

@Herkes
UnioCraftta performans geliştirmesi için saat 02:00 a kadar planlı bakım çalışması vardır.

Son düzenleme:

furquan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu çok beğendim minioyun olarak smash eklemeyi düşündünüz mü hiç.Bence süper olur.

RecepUygr

play.GameTurkMC.com
En iyi cevaplar
0
UnioCraft çakma McProHosting ile yollarını ayırdı!

Skype adresi MCProHostingTR olan bu grubun McProHosting ile yakından uzaktan alakası yoktur. McProHosting ismini kullanarak prim yapmaya çalışan bir gruptur. UnioCraft bunu öğrenir öğrenmez yollarını ayırdı! Batihost.com sahibi Erkan beye ve Sonoyuncu sahibi Ömer beye çok teşekkür ederim onlar olmasa şu an UnioCraft kapalı olurdu. İyi oyunlar dileriz.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
UnioCraft çakma McProHosting ile yollarını ayırdı!

Skype adresi MCProHostingTR olan bu grubun McProHosting ile yakından uzaktan alakası yoktur. McProHosting ismini kullanarak prim yapmaya çalışan bir gruptur. UnioCraft bunu öğrenir öğrenmez yollarını ayırdı! Batihost.com sahibi Erkan beye ve Sonoyuncu sahibi Ömer beye çok teşekkür ederim onlar olmasa şu an UnioCraft kapalı olurdu. İyi oyunlar dileriz.
Anlamıştım zaten McProHosting ingiliz şeyi Türkiyede yok ki Unio'nun dosyalarını çaldı mı bu grup :(
O zaman HUB olamicak .