PLAY.*********.ORG | SkyBlock & Faction Sunucuları | 1.7/1.8 - www.*********.org

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0

IP Adresi; play.*********.org
Website; www.*********.org
Sürüm; 1.7/1.8
Hosting: BatiHost.com

Merhabalar arkadaşlar!
********* efsanesi çok iyi bir şekilde sizlerle birlikte artık. Artık daha kaliteliyiz, daha iyiyiz!
Ne olursa olsun her şeye karşı dayandık ve dayanmaya devam ediceğiz. Burada sunucumuzu tanıtmak için bulunuyorum, umarım beğenirsiniz. Eğer yorum yapıcak olursanız lütfen sunucuya katılarak, sunucuyu gezdikten sonra yorum yapınız.

Sunucu Özellikleri
16 GB RAM
İntel Xeon E3 - 1230-V3 3.30ghz 4 Core / 8 Thread
90 Kişilik
Fransa lokasyon
Fransa lokasyon seçerek sizlere daha kaliteli sunucuyu sunmak için seçtik. Alt yapısı daha sağlam ve daha kaliteli.
RAM oranımız gayet iyi ve artıyor, RAM konusunda sıkıntımız yok.

BungeeCord: 2 GB RAM
Lobi: 3 GB RAM
Survival: 5 GB RAM
SkyBlock: 4 GB RAM
Geriye kalan: 2 GB RAM

İlgili Yönetim
Sunucumuzda sizlerle bir dost kadar samimi yetkililerimiz ile hizmet vermekteyiz. Oyun içi desteğimiz yeterince kaliteli ve iyidir. Sizlere oyun dışında bile hizmet verecek yetkililerimiz mevcut (Greyder). Sizler için en iyi şekilde ilgileniriz, her türlü sorununuzu çözmeye çalışırız.

Görevli Listesi
* Greyder (KURUCU)
* NiqhtCry (Admin)
* MH97 (Admin)
* Turkiye (Moderatör)
* DarkLordSauron (Moderatör)
* Smurfy7 (Mimar)
* Collapse (Mimar)

Destek!
Sunucumuz da bir problem yaşarsanız bizlere ulaşarak çözüm bulabilirsiniz. www.*********.org web sitemiz'den destek bildirimi açabilirsiniz!

Adaletli Oyun
Sunucu içerisin de tartışma/olay yaşanırsa her iki tarafı da düşünerek haraket ederiz. Objektif olarak bakarız olaya. Gerektiği zaman da biz müdahale etmeyiz ve o kişiler kendi aralarında özelden bir şekilde çözmelerini isteriz en iyisi bu olur tabii.

SUNUCUMUZUN REKORU (Eski-Survival);

Sistemlerimiz (Faction)
Rütbe Sistemi
* Rütbe sistemi ile sizler tek bir hedefe değilde daha fazla hedefe yöneleceksiniz, mesela; sadece hayatta kalmak için hedeflenmiyeceksiniz de rütbe sistemine de hedefleniceksiniz.
* Ayrı ayrı rütbeler, ayrı ayrı prefixler, ayrı ayrı kitler (Kitler yakında)!
* Oyun içinden /rankup yazarak bilgi edinebilirsiniz.

Köylü Takas Sistemi
* Köylüler ve oyuncu arasında ki ticarettir!
* Belirli bir item karşılığı belirli bir item alırsınız.
* /warp köylütakas ile oyun içinden görebilirsiniz!

#ÖNEMLİ BİLGİ#
- Başka sunucular da yapılan '*********' adına reklamlardan sorumlu değiliz!
- Reklamıcımız bulunmamaktadır!

#ÖNEMLİ BİLGİ#

Son düzenleme:

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Greyder sen başka sunucularda reklam yapıp adam çekiyordun. Elimde SS var, yarın atıcağım.

K

KediSesi

Ziyaretçi
Sunucu pek iyi görünmüyor sürekli aynı sistemler kullanılıyor yanı sunucuyu her açıp kapattığın da sistemler birebir aynısı oluyor, beğendiğim tek nokta buildler ve en hoşuma giden yer benim yapmış olduğum ormanın kullanılmaması oldu zira bir zamanlar benim ormanım çalıntı bir şekilde kullanılıyordu bu sunucuda :)

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Sunucu pek iyi görünmüyor sürekli aynı sistemler kullanılıyor yanı sunucuyu her açıp kapattığın da sistemler birebir aynısı oluyor, beğendiğim tek nokta buildler ve en hoşuma giden yer benim yapmış olduğum ormanın kullanılmaması oldu zira bir zamanlar benim ormanım çalıntı bir şekilde kullanılıyordu bu sunucuda :)
Teşekkür ederim, iyi forumlar. Elbet geliştirecez, yavaş yavaş... :ci:

HarunCan1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu şu an kapalı mı yoksa bende mi sıkıntı var? Diğer sunuculara girebiliyorum.

HarunCan1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bakım'a aldık, EggWars oyununu ekliyoruz. Güzel bir bakım olacak :)
Peki geri açılacağı bi zaman var mı tüm gün dayımın yanındaydım ve servera girip skyblock oynamayı düşündüm giremeyince de bi hayli üzüldüm eğer saatlik işiniz varsa bekliyeceğim ama 1 gün felan sürücekse başka oyuna geçiceğim

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Peki geri açılacağı bi zaman var mı tüm gün dayımın yanındaydım ve servera girip skyblock oynamayı düşündüm giremeyince de bi hayli üzüldüm eğer saatlik işiniz varsa bekliyeceğim ama 1 gün felan sürücekse başka oyuna geçiceğim
Bakım gece 3'de bitti, iyi oyunlar.

fotograflar yetersiz kalmış
Nasıl yetersiz, anlamadım? 2 Sunucu var ve 2 sunucudanda 4'er tane resim var, daha ne kadar koyalım? Nereyi çekelim de koyalım. :ci:

GUNCEL!

Aschente

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Greyder skype adresinizi verebilirmisiniz bir şey görüşeceğim.

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Greyder skype adresinizi verebilirmisiniz bir şey görüşeceğim.
Skypem sheron.live ekliyebililirsin.

GUNCEL!

BÜYÜK GÜNCELLEMELER YAPILANLAR/YAPILACAKLAR;
- Survival kapatıldı (18. gün de çok felaket bir çöküş)
- SkyBlock'ta bir kaç güncelleme yapıldı!
- Faction hazırlanıyor, yarın aktif!
- Web sitemiz de ki market sorunları düzeltildi!
- Sunucuda ki giriş sorunları düzeltiliyor!
- Lobi daha iyi bir hale getiriliyor!
- AnaLobi hazırlanıyor!
Bazı güncellemeler yapıldı, bazıları Yarın aktif olacaktır!