Play.HideNetwork.Tk | BossCoin | Lapis Parçası | Enerji | Kasa - 1.8.x

Sunucu Nasıl

• Güzel

Kullanılan: 8 66.7%
  • Kötü

Kullanılan: 2 16.7%
  • Geliştirilmeli

Kullanılan: 2 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Builder Aşiri. ( - - )
We kullanimi bol..
Emek verilmemis gibi
Yetkililer ilgisiz,
Kisacasi Birak bu işleri kapat sunucuyu Kardesim.. :) Daha bilgili Kisiler açsın. Sunucuyu gercekten Emek vericek Kisiler açsın paraniza Yazik Kardesim..

NOT : amaç Konuyu baltalamak ya da kotulemek değil Bunlar benim düşűncelerim.. :)
Kusura bakma fakat biz kimseye bilgilimiyiz diye bir soru sormadık , ve ayrıca bizim verdiğimiz emeğe'de çamur atamassın burda açık açık küfür ediyosun (--) gayet bariz. Yetkililer ilgisiz demen de güzel yalanmış sunucu şuanda bakımda ve siz sunucuya girmediniz bile.
İyi Forumlar...

Hayırlı olsun Yiğit'e selamlar :=.
Saolun. :)

Konu güncel + 1 Günlük bakım sona erdi , buglar hatalar giderildi para eşitlemeleri yapıldı sunucu aktif!

Kusura bakma fakat biz kimseye bilgilimiyiz diye bir soru sormadık , ve ayrıca bizim verdiğimiz emeğe'de çamur atamassın burda açık açık küfür ediyosun (--) gayet bariz. Yetkililer ilgisiz demen de güzel yalanmış sunucu şuanda bakımda ve siz sunucuya girmediniz bile.
İyi Forumlar...

Konu güncel + 1 Günlük bakım sona erdi , buglar hatalar giderildi para eşitlemeleri yapıldı sunucu aktif!
Güncel + Rütbelere Zam Geldi , Kasalar Düzenlendi Sunucu Aktif!

Veli1212

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyi Forumlar...

Güncel + Rütbelere Zam Geldi , Kasalar Düzenlendi Sunucu Aktif!
lütfen boş yapmayın - konuyu baltalamak gibi amacım yok fakat artık sizin gibi sunucular olduğu müddetce minecraft devri kapanmaya devam ediyor . iyi forumlar | Boş Yapmayı bırakmalısın . icraatla gel karşıma .. |

İyi Forumlar > :) <

xXxFerhatxXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SUNUCU GAYET GÜZEL.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI VE İYİ OYUNLAR DİLERİM.SUNUCUDAKİ ADIM xXxFerhatxXx

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel + Sunucu Aktif !

Son düzenleme:

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel + Sunucu 24 Ocak 14:00 aktif!

Güncel + 24 ocak 14:00 aktifiz!

xXxFerhatxXx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncel + Sunucu 24 Ocak 14:00 aktif!

Güncel + 24 ocak 14:00 aktifiz!
abi skype eklermisin
(ferhataydnn7)

HERKESE SELAM SUNUCU KAPANMADAN ONCE OYNAMISTIM COK TA GUZEL SUNUCUYDU KENDIME DAHA IYI SERVER BULAMADIM.VE AÇILCAGINI OGRENDIGIM ICIN COK MUTLU OOLDUM SUNUCUYA GELIN VE BERABER OYNAYALIM HERKESE İYİ FORUMLAR.
Skype (ferhataydnn7)

SERVER BUGUN ACILMAYACAKMIYDI @YesilBcw

YesilBcw

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapalı girilmiyor.
Teknik aksaklık yüzünden özür dileriz 17:00 , 18:00 gibi aktifiz.!

Sunucu Aktif, Bakım Gecikti Hadi Beyler Dolduralım!

Güncel + Çoğu sorun giderildi tab ayarlandı faction plugini güncellendi, server aktif!
Yarın 18:00 VIP ÇEKİLİŞİ (20 kişi şart)
İyi Oyunlar.
/market eklendi!

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Klasik bir faction sunucusu. Başarılar...